piątek, 13 lipca 2018

300 zł do Hebe za darmową kartę w Citi


W tym tygodniu złożyłem w końcu wniosek o darmową kartę kredytową w Citku. Ofert z tymi kartami jest tutaj co niemiara co widać na Nieprzegapce II na PP4, więc naprawdę jest w czym wybierać.

Jakby ich było mało, dziś rusza nowa promocja darmowej karty w popularnym Citi. Tym razem do zgarnięcia jest 300 zł do sklepu drogeryjnego Hebe. Warunki zaś są niezwykle proste, do czego zresztą ten bank zdążył nas już przyzwyczaić.


Kto może brać w tym udział. W ciemno można założyć, że jak w każdej innej promocji może to być tylko osoba, która nie miała tutaj nigdy karty, lub nie posiada kredytówki w CIti od początku 1 czerwca 2015. Przesunięto więc nareszcie karencję o pół roku:)

Tutaj zgarniesz 300 zł do Hebe za darmową kartę w Citi

Powyższy link będzie aktywny bardzo długo, bo aż do 31 października 2018. Jak przy każdej karcie Citi trzeba spełniać łatwy warunek otrzymywania dochodu na poziomie 1200 zł przez ostatnie 3 miesiące. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć trzy stówki na zakupy do Hebe.Cały problem sprowadza się do wykonania 5 płatności na dowolną kwotę w miesiącu. Wymagane są płatności tylko przez 2 miesiące, przy czym ostateczny termin to drugi miesiąc po miesiącu założeniu karty.

Innymi słowy jeśli założymy kartę w lipcu, to w sierpniu i wrześniu mamy wykonać po 5 płatności. Kto założy w październiku, może powinien zrobić 5 zakupów na dowolną kwotę w listopadzie i grudniu. W sumie za 10 drobnych płatności dostajemy 300 zł - prosto, łatwo i przyjemnie:)Karta jest oczywiście całkowicie darmowa, co jest rzadkością wśród kredytówek. To też główny powód dla którego zdecydowałem się na jej wyrobienie, o tym jednak napiszę w osobnym artykule.

Tutaj zgarniesz 300 zł do Hebe za darmową kartę w Citi

Opisana wyżej promocja wydaje się być raczej skierowana do kobiet. Ja wybrałem inną ofertę karty, na której można zgarnąć więcej bo 400 zł, opisaną na początku czerwca. Potrwa jeszcze do 13 września i wydaje mi się najciekawszą spośród wszystkich obecnych ofert darmowych kart.

Link do założenia darmowej karty, by zgarnąć 400 zł z gotówce

Regulamin promocji 300 zł do Hebe za kartę w Citi

13 komentarzy:

 1. Konto Proste Zasady (Getin). Czy komuś udało się wydłużyć promocję zwrotu środków? Kończy mi się właśnie 6 miesięcy i zastanawiam się co dalej.
  Wypowiedzenie konta podziała, tzn. zaproponują przedłużenie?

  OdpowiedzUsuń
 2. IdeaBank podczas proby przelewu wychodzącego na duza kwote w bankowości internetowej, proponuje zalozenie lokaty na 3M na 3% pod nazwa Lokata Zawrotna.
  Kwota minimalna lokaty to 10.000.
  Z oferty można skorzystać tylko w dniu przedstawienia - czyli nie można np. zlozyc wniosku bez oplacenia (na później).
  W regulaminie nie ma informacji, ze można zalozyc tylko jedna lokate, ale nie ma tez informacji, ze można dowolna ilość.
  Regulamin ma date powstania 13.07.2018.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie jak duża to ma być kwota? Czy jak zrobimy przelew na 10k to już będzie dostępna - bo na logikę biorąc, kwota powinna być równa kwocie przelewu.

   Usuń
  2. Zrobię dziś test z próba przelewu na zewnątrz na 10k i dam znać czy takowa Lokata Zawrotna się pojawi.

   Usuń
  3. Kwota przelewu 10.000 tez wysyatcza.
   Ale uwaga nie do kazdego banku.

   Usuń
  4. Mam zamiar zrobić przelew zwrotny do WBK, przejdzie? Skąd wiadomo do którego banku? Jest lista w regulaminie czy też zależy to od obsługi/braku przelewów natychmiastowych.

   Usuń
  5. Niestety, nie ma listy w regulaminie.
   Dla chętnych screen z regulaminu:
   https://we.tl/SKPnDc8TXX

   Usuń
  6. Otwiera się Welcome to We transfer i konieczność wyrażenia zgody...

   Usuń
  7. A masz problem aby zaakceptowac zgode na Cookies?

   Usuń
  8. Polcan: Jesli masz problem z akceptacja zgod (???) to tutaj masz link bezposredni do IB:
   https://www.ideabank.pl/ideabank2/doc/Regulamin_zawrotna_300_3M.pdf

   Usuń
 3. Nie wiem czy zauwazyliscie ale w klonie IB czyli LionsBanku wciaz jest dostepny odpowiednik lokaty Beztroskiej na 2,8%. Kwota minimalna 10.000. Zerwanie bez utraty odsetek.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś o godz.7:00 robiłem przelew do Getin na 100k.Żadnej propozycji nie było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo robiłeś przelew od Czarneckiego do Czarneckiego :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...