niedziela, 8 lipca 2018

2,70% wciąż na koncie oszczędnościowym oraz 200 zł na start w Millennium


Jak było do przewidzenia dziś ruszyła kolejna 9 już edycja konta oszczędnościowego Profit w Millennium. Nic się nie zmienia w stosunku do poprzedniej edycji, zmienia się jednak otoczenie.

Latem to kont ma znaczenie niż wiosną 2018
Dla przypomnienia dalej mamy stawkę 2,70% do kwoty 100.000 zł, która będzie w ofercie jakoś krótko tym razem, bo skończy się jeszcze przed końcem wakacji. Do 25 sierpnia 2018 można wpłacać nowe środki, zaś stawka 2,70% będzie obowiązywać przez 92 dni niezależnie od tego kiedy wpłacimy środki. 

Konto które wraca w trybie ekspresowym:)

Kto tutaj nie ma konta, ma możliwość zarobienia na start 200 zł. Do 27 lipca trwa opisana niedawno promocja, w której tak naprawdę za nic można zgarnąć dwie stówki. Nie trzeba robić nic ponadto co robi zawsze każdy posiadacz konta w Millennium.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Ustrzel 200 zł z Millennium

W tym tygodniu złożyłem wniosek po owe 200 zł. Oferta jest dla każdego, kto nie skorzystał do tej pory z promocji konta 360 stopni. Konto w Millennium założyłem tylko dla konta oszczędnościowego, które od lat wyróżnia się wśród innych banków. Dzięki braku karencji w nowej promocji mogłem tutaj wrócić już po miesiącu:)

W tym roku KO w Millennium straciło na znaczeniu ze względu na fakt, że podobna stawka 2,70% obowiązywała w WBK. Przy czym w Banku Zachodnim można było mieć dowolną ilość takich kont, więc nie było ograniczenia do 100.000 zł. Z tego też powodu zamknąłem niepotrzebne konto u bordowych.

Nic jednak nie trwa wiecznie. Promocja w WBK nie jest elastyczna, trwa tylko do końca lipca, więc niebawem warto będzie pozamykać wszystkie KO w WBK. Zresztą i tak nie warto tutaj trzymać środków, skoro od początku czerwca w Idea bank są lepsze lokaty na 2,80% z taką samą opcją wypłaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek.

Otoczenie się więc zmieniło i to znacznie. Jeszcze zimą 2,70% było godne uwagi więc warto tutaj było trzymać środki. Wiosną pojawiły się lepsze opcje więc warto było wyzerować saldo. Latem znów robi się niepewnie: w WBK koniec jest pewny, w Idea bank nie wiadomo jak długo będą lokaty na 2,80% oraz 3% na 13 dni.

Wniosek jest więc prosty warto więc mieć w zapasie 2,70% na wypadek, gdyby dalej w bankach kontynuowano tendencje jakie od lipca zaczynają być widoczne...
Regulamin 9 edycji konta oszczędnościowego Profit w Millennium

2 komentarze:

  1. A w sumie to ci którzy zakładali te konta w Moneymanii też są wykluczeni z promocji? Bo Moneymania to chyba nie jest promocja organizowana bezpośrednio przez Millenium a teraźniejsza promocja na 200zł to już bezpośrednio z banku więc nie wiem jak tam regulamin to rozgranicza. No ale musimy mieć status nowego klienta wiec tu jest chyba pies pogrzebany.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie ma znaczenia czy to akcja specjalna czy akcja wewnętrzna. W przeciwieństwie do KO promocje konta 360 stopni są dość jednoznaczne. Bank tylko raz daje możliwość skorzystania z premii za założenie konta.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...