środa, 4 lipca 2018

200 zł na karcie paliwowej BP Supercard w nowej promocji w Paribas


Z pewnym zaskoczeniem dowiedziałem się dziś, że omawiana niedawno promocja Paribasa właśnie się zakończyła. Francuski bank raczej nie cieszy się popularnością u nas, a jednak cała pula 1500 wniosków wyczerpała się przed czasem.


Zaczęła się za to promocja kredytówki w tym banku. Do zgarnięcia jest 200 zł na karcie paliwowej BP wraz z 5000 punktami na start. Ta promocja również jest ograniczona, zaś limit wniosków jest nieco większy bo 2000 wniosków.


Tutaj dużo łatwiej o spełnienie warunku nowego klienta. Dla kont przerwa w byciu klientem Paribasa wynosi 2 lata, zaś dla kart 1 rok, więc kto nie miał karty od 12 miesięcy może wrócić po nową promocję.

Tutaj możesz złożyć wniosek o kartę kredytową z 200 zł w Paribasie

Akcja ma potrwać do 31 sierpnia 2018. Nie sądzę by skończyła się wcześniej mimo limitu wniosków. Wszak w kredytówkach przoduje Citi, niemniej jednak kto dużo dużo jeździ samochodem może uznać tę ofertę za ciekawą.

Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć 5000 punktów oraz 200 zł?


1. 5000 punktów na start
Dla pierwszej nagrody czyli 5000 punktów należy dokonać 4 transakcji kartą w okresie do końca drugiego miesiąca po miesiącu w którym wydano kartę.  Termin jest więc identyczny jak w Citibank.

Paribas nie jest jednak tak łaskawy jak omawiany wczoraj mBank czy Millennium, gdzie wystarczą płatności na dowolną kwotę. Paribas wymaga wydania za każdym razem minimum 50 zł, więc suma summarum wydać trzeba minimum 200 zł.

Karta paliwowa bp

2. 200 zł na karcie paliwowej BP Supercard
Warunek jest prosty: należy wydać kartą 2000 zł w okresie 2 miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę. Jak widać wymagania są dwukrotnie większe aniżeli w omawianej w poniedziałek ofercie karty w Citi na której do zgarnięcia są głośniki JBL Flip 3 o wartości 359 zł.

Karta paliwowa BP Supercard dla klientów indywidualnych o wartości 200 zł można używać na stacjach paliw BP. Ważna będzie przez 2 lata od momentu aktywacji. Taką kartę dostaniemy listem poleconym najpóźniej do 30 listopada 2018.

Tutaj możesz złożyć wniosek o kartę kredytową z 200 zł w Paribasie

Oferta z pewnością nie dla każdego, nie każdy bowiem tankuje akurat na BP. Każdy ma jednak swoje nawyki i upodobania więc jeśli lubicie tę stację można skorzystać z tej oferty.

Regulamin promocji Karta kredytowa MasterCard z kartą paliwową BP
Regulamin korzystania z karty BP Super card

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...