wtorek, 3 lipca 2018

Łatwe do zgarnięcia 160 zł w promocji Bądź bogatszy mBanku


Dawno nie omawialiśmy co nowego w mBanku, a tutaj ciągle coś się zmienia. Na chwilę obecną do zgarnięcia jest tutaj 160 zł  w nietypowym bo 5 miesięcznym okresie. Niby  niedużo, ale za to bardzo łatwo je zdobyć, a to przecież jest najważniejsze w promocjach bankowych.
Niestety jeśli zmieniają się warunki i pula nagród, to nic się nie zmienia w definicji nowego klienta. Tutaj nowy od od dawna ten co nie miał tutaj konta od 1 stycznia 2016. Na dziś to jeden z najdłuższych okresów karencji na koncie.

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 160 zł za otwarcie konta w mBanku

Nowa promocja potrwa do 19 sierpnia 2018. Nie ma limitów na wnioski więc można w dowolnym momencie założyć konto, zgarnąć szybko premię i zamknąć niepotrzebne konto.Jak można zgarnąć premię?

1. 150 zł za ilościowe zakupy
Bank wymaga tylko przelewu i ilościowych płatności przez okres 5 miesięcy. Ściślej należy w każdym miesiącu:
 • przelać 1000 zł na swoje konto w mBanku
 • zrobić 15 płatności kartą na dowolną kwotę
Celowo napisałem 15 płatności, bo dla takiej ilości premia miesięczna jest najwyższa i wynosi 30 zł. Z tego prosty wniosek, że za jedną płatność kartą choćby i za lizaka dostajemy 2 zł. Innymi słowy za zakup dostaniemy większą premię niż wyniósł jej koszt:)

Wykonanie mniejszej ilości płatności skutkuje mniejszą premią. Mamy tutaj dziecinną zasadę 5,10,15 przy czym podane liczby są progami dla premii. 
 • 5 płatności - 10 zł
 • 10 płatności - 20 zł
 • 15 płatności - 30 zł
Płacenie kartą jest taką codziennością, że zgarnięcie najwyższej premii trudne nie jest. Zresztą ekspedienci już się nie dziwią, gdy wyjmujemy z koszyka po jednej części i każemy je kasować osobno. W ten sposób wymagane 15 płatności można załatwić za jednym zamachem:)

Te 30 zł po 5 miesiącach daje nam 150 zł, gdzie więc pozostałe 10 zł?


2. Premia 10 zł za wpływ na rachunek Moje cele w wysokości... 10 zł
Dodatkowe 10 zł zgarniemy właściwie przy okazji bez dodatkowego kombinowania. Płacąc kartą mBank zaokrągli nam kwotę do 10 zł i przeleje nadwyżkę na konto Moje cele. Jeśli więc zrobimy zakup za złotówkę, to:
 • za zakup bank wypłaci nagrodę 2 zł (punkt 1)
 • 9 zł zostanie z automatu przelane z ror na konto Moje cele
Zyskujemy więc podwójnie. Co prawda z ror zniknie więcej kasy niż wydaliśmy w sklepie, ale nadal są to nasze środki, które będą na innym koncie. A bank dodatkowo za to co sam zrobi za nas wypłaca dodatkową premię 10 zł:)


Słowem pomysł całkiem dobry, chociaż w Credit Agricole coś podobnego funkcjonuje nieco lepiej. 

Tutaj bardzo łatwo zgarniesz 160 zł za otwarcie konta w mBanku

Na koniec kilka słów o samym koncie. Warto tuta przypomnieć, że nie warto wypłacać z bankomatu kwoty poniżej 100 zł, za to bowiem bank pobiera opłatę aż 1,30 zł. W przypadku drobnych wypłat lepiej więc korzystać z karty w innym banku.


Podsumowując ot promocja dla podkręcenia zysków z banków. Na pewno lepsza niż wymagania kwotowe jakie ma przykładowo Paribas, daleko jej jednak do hitowej promocji wakacyjnej w Millennium.

Regulamin promocji eKonto z premią - I edycja


8 komentarzy:

 1. Szykuje się nowa afera SKOK. Pracownicy oddziałów dzwonią do klientów i informują, że do końca miesiąca oddział będzie zamknięty. Ale co z kontem i lokatami, tego nie wiedzą. Ciekawy stosunek BGŻ do klientów. Żadnych pism nie wysyłają. Czy klienci nie stali się ofiarami układu KNF z BGŻ. Oczywiście za KNF stoi kierownictwo PIS, chcące uniknąć "nowego ambergold".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czy mógłbyś podesłać link do tej wiadomości?

   Usuń
 2. nie rozumiem o co chodzi. Jaki skok w bgż? I co ma zamknięcie placówki do bezpieczeństwa lokat? Optima BG nie ma zresztą już żadnych placówek i wszystko dzieje się przez neta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi pewnie o Paribasa, którego ludzie nazywają BGŻ.

   Usuń
 3. ale o co chodzi? o SKOK czy Bank?

  OdpowiedzUsuń
 4. Pracownicy Skok Rafineria dzwonią na polecenie centrali do klientów i informują, że ich oddział będzie zamknięty z końcem lipca 2018. Na pytanie co z dostępem do konta i lokat nie umieją udzielić odpowiedzi. BGŻ ma prawdopodobnie gdzieś klientów Skok Rafineria. Chce go tylko skasować i nawet nie poinformował pisemnie klientów o przejęciu Skok Rafineria. Informuję, ponieważ dziś dostałem od nich telefon.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zamykać wrzystko po przejęciu skoku rafineria. Na konferencji skoków jest wiadomość skoki będą odbudowane

  OdpowiedzUsuń
 6. A jak z deustsze bankiem bo konto Premium i konta oszczednosciowe są wycofane. Czy już oferta jest z banku zachodniego ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...