środa, 12 grudnia 2018

Łatwe do zgarnięcia 200 zł w promocji Radosne świętaJak było do przewidzenia świetna oferta Paribasa opisana w poprzednich postach skończyła się grubo przed czasem.  Mamy jednak już kolejną tym razem dotyczącą konta w której łatwo można zgarnąć 200 zł.

Trzeba przyznać, że Paribas szybko się uczy oferować coraz lepsze promocje. Do niedawna trzeba było się nieźle namęczyć by zdobyć premię, ostatnio na szczęście jest coraz łatwiej co łatwo dostrzec w świątecznej promocji.


Jedyne  zastrzeżenie można mieć do sztywnej definicji nowego klienta. Od dłuższego czasu z promocji wykluczone są osoby, które nie miały tutaj konta od 24 miesięcy, więc kto zamknął konto w ciągu ostatnich dwu lat musi jeszcze poczekać.

Tutaj zgarniesz premię 200 zł za konto Optymalne w Paribas

Oferta ma co prawda potrwać do 31 grudnia 2018, ale bank kolejny raz limituje promocję. Do wykorzystania jest tylko 1500 wniosków, a biorąc pod uwagę poprzednie oferty można śmiało przypuścić, że skończy się wcześniej. Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Przede wszystkim zdążyć złożyć wniosek z dedykowanego linku zanim limit wniosków się skończy. Następnie do 15 stycznia 2019 mamy czas na założenie konta. Potem zaś spełnić banalne warunki niby to aktywności na koncie.

Dla nas ważne, że nie trzeba już robić płatności na 300 zł jak było do niedawna. Teraz wystarczy, że do końca stycznia:
 • aktywujemy aplikację GOmobile
 • wykonamy 3 transakcje w sklepie spożywczym
W spożywczaku praktycznie każdy wykonuje płatność, a skoro kwota nie gra roli to warunek jest faktycznie banalny.

W kolejnych miesiącach czyli w lutym, marcu oraz kwietniu należy:
 • zrobić przelew na 1000 zł
 • wykonać 5 płatności w sklepach spożywczych
czyli jest odrobinkę trudniej, ale wciąż banalnie:)Chociaż premie za każdy miesiąc wynoszą po 50 zł, to premie będą wypłacane na bieżąco według powyższego schematu. Jak widać na konto zostanie przelane dwa razy po 100 zł w marcu i maju.

Tutaj zgarniesz premię 200 zł za konto Optymalne w Paribas

Dobrą informacją jest także fakt, iż założyć mamy całkowicie darmowe konto optymalne. Cieszy fakt, że Paribas upraszcza nam zdobywanie premii. Oby tak dalej.Regulamin promocji Konto na zakupy - zyskaj 200 zł

12 komentarzy:

 1. Witam, mam techniczne pytanie odnośnie alior bank - załozyłem tam Konto Internetowe ale czy ktoś wie jak tam aktywować bankowosć telefoniczną - jak uzyskać telepin? który jest chyba potrzebny w razie kontaktów z infolinią - do weryfikacji klienta? po zalogowanie do konta w sekcji ustawienia jest tylko kanał dostępu internetowy

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie na temat. O Czarneckim.
  https://gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/587417,leszek-czarnecki-getin-noble-idea-bank-getback-knf.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Już po północy -18 grudnia. W IdeaBank zmiany w lokatach! Obniżono oprocentowanie lokaty beztroskiej z 3,9% na 3,4%. Dodano nową lokatę - 3,9% na 3 miesiące na nowe środki - Lokata Hit Plus.

  OdpowiedzUsuń
 4. IB majstruje przy Beztroskiej. Nie dawno widziałem 3,4%, teraz już 3,3%.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lokata Beztroska właśnie spadła na 3,3% !!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Niespełna godzinę temu pisałem o zmianach w lokatach w IdeaBank. Teraz mamy godzinę 1.10 w nocy. Tuż po północy lokata beztroska była oprocentowana na 3,4 (do północy było jeszcze 3,9%), po godzinie 1. zmniejszono oprocentowanie do 3,3! Warto tę drobną różnicę (niuans) odnotować przy zgłębianiu depozytów w tym Banku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Oto mamy następna zmianę w depozytach IdeaBank. Lokata nr 1 na 3 miesiące - 3,9%.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wniosek o lokatę nr 1 na 3 miesiące - 3,9% - ważny aż 5 dni (wniosek na l. beztroską 3 dni).

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie ma już Beztroskiej na 3,9% tylko na 3,3%. 3,9% jest ale na nowe środki

  OdpowiedzUsuń
 11. Beztroska spadła na 3.3%. Cóż... nic nie trwa wiecznie. Co prawda zostały opcje 3.9 na innych lokatach, ale bez możliwości zachowania odsetek. Dziś opłaciłem wcześniej założone wnioski i tym samym mam do 18 marca kasę na Beztroskich. Szkoda że wczoraj zamiast zrywać lokaty nie założyłem nowych wniosków - byłoby dłużej ale i tak źle nie jest
  MM

  OdpowiedzUsuń
 12. Niech mi ktoś powie czy przy opłacaniu beztroskiej metodą przelewu wewn. na kwotę inna niż wnioskowana to oprocentowanie przypadkiem nie nalicza się tylko od kwoty wnioskowanej a nie wpłaconej? TO nie jest jakiś haczyk? Ja zakładałem wnioski na 1000zł ale wpłaciłem wiele więcej i teraz nie wiem czy mi od całości policzą to oprocentowanie bo nigdy wcześniej tak nie opłacałem wniosków.
  MM

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...