wtorek, 4 grudnia 2018

Nawet 200 zł za wynagrodzenie w mBanku :)

Pierwszy wirtualny polski bank - mBank od lat zabiega o nowych klientów. Ostatnio wręcz zaskakuje częstotliwością wprowadzania promocji dla różnych odbiorców.
Aktualnie bank promuje swoje eKonto Standard - gdzie za przelewy wynagrodzenia w łatwy sposób można zdobyć nawet 200 zł. :)


Właśnie ruszyła nowa promocja - "Premia z mBankiem za wynagrodzenie". 
Za wpływy z tego tytułu w banalny sposób można przytulić równe 200 zł
Na przystąpienie do niej mamy czas do końca lutego przyszłego roku - tj. 28.02.2019 r. 

Do tego to czasu - nowi klienci banku mogą wziąć w niej udział. Tym nowym klientem może być osoba, która od 1.01.1016 r. nie jest lub do tej pory nigdy jeszcze nie była - posiadaczem lub współposiadaczem ROR-u i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku.  
Wykluczeni są bowiem również współposiadacze w/w rachunków. (szczegóły w regulaminie na dole)

Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla 200 zł za wynagrodzenie

Harmonogram promocji w skrócie przedstawia obrazek poniżej:

Trzeba zatem po kolei wykonać następujące czynności:

1) Do 28.02.2019 roku przejść za pomocą dostępnych w artykule niebieskich linków na stronę promocji i złożyć wniosek o eKonto w taryfie standard wraz z wydaną do niego kartą płatniczą,

2) Do tego tego samego czasu zawrzeć umowę z bankiem oraz

3) Również do końca lutego 2019 r. złóżyć wniosek o przeniesienie wynagrodzenia na rachunek bankowy w mBanku poprzez mLiniię lub w serwisie transakcyjnym.

Samego zawarcia umowy z punktu 2) - możesz dokonać w dwojaki sposób. Bez ruszania się z domu za pośrednictwem kuriera - co przedstawia poniższy schemat:

bądź udając się do placówki jak widać poniżej:

Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla 200 zł za wynagrodzenie

Następnie należy zapewnić 3 wpływy z tytułu wynagrodzenia. Szczegóły i wartości premii jakie za to otrzymamy przedstawia dostępna w regulaminie promocji - specjalna tabela:
Łączna premia to nawet 200 zł :)
Premie te - to następujące miesiąc po miesiącu w kolejności: 20zł, 80zł oraz 2*po 50zł - co łącznie może dać aż 200 zł :)

Co bardzo ważne to to - co kryje się za słowem wynagrodzenie. Jest ono ściśle określone przez regulamin i brzmi tak, cytuję: 

"Przelew od pracodawcy. Przelew ten nie może być przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie może to być też wpłata własna w placówkach Banku lub wpłatomatach Banku."

eKonto wymagane do otwarcia w promocji - to jedno z najpopularniejszych na rynku. Sam mam je od wielu lat - jako konto podstawowe i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie pamiętam jakichkolwiek problemów technicznych z nim związanych, które niestety napotykam jeszcze w wielu innych bankach.

Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla 200 zł za wynagrodzenie


Regulaminy:

1) Regulamin promocji "Premia z mBankiem za wynagrodzenie"
2) Tabela opłat i prowizji 

21 komentarzy:

 1. Cześć, mam pytanie, co gwarantuje BFG? Pieniądze na lokatach, kontach oszczędnościowych oraz na zwykłym ROR czy może coś jeszcze? Czy może pieniądze na KO nie są gwarantowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że Twoje pytanie o BFG jest bardzo proste. Wypada wejść na stronę BFG i poczytać.

   Usuń
 2. wszystko poza polisolokatami i produktami inwestycyjnymi (które de facto i tak nie są zwykle produktami banku bo bank przy sprzedaży jest zwykle pośrednikiem). Depozyty terminowe i bezterminowe są gwarantowane czyli normalnie kasa na ko i ror są pod parasolem. Struktury też chyba są gwarantowane do wysokości wkładu gotówkowego, ale jak z odsetkami to nie wiem bo tam mamy przecież część funduszową

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Struktury też chyba są gwarantowane do wysokości wkładu gotówkowego, ale jak z odsetkami to nie wiem bo tam mamy przecież część funduszową"
   W tym przypadku jest tylko gwarancja lokaty a nie struktury.

   Usuń
 3. "Czy może pieniądze na KO nie są gwarantowane?"

  A czemu miałyby być wyłączone? Też są gwarantowane :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczerze nie rozumiem tego "przelewu od pracodawcy". Dlaczego nie dadzą po prostu warunku obowiązkowego przelewu zewnętrznego w kwocie min. (...)? Dostają od państwa ekstra kasę za walkę z bezrobociem czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Szczerze nie rozumiem tego "przelewu od pracodawcy". Dlaczego nie dadzą po prostu warunku obowiązkowego przelewu zewnętrznego w kwocie min. (...)?"

   A ja ich rozumiem. Jakby tak można było - to każdy zrobiłby jak do tej pory w tego typu promocjach. Własny przelew z innego konta z tytułem "wynagrodzenie" itp. Tak chcą niejako przymusić do prawdziwego wynagrodzenia od pracodawcy i wymusić dłuższą niż na 3 m-ce przygodę z nimi. Wiążąc ze sobą właśnie tą wypłatą i niechęcią jej późniejszej zmiany ;)

   Usuń
 5. Idea odnawia lokatę na 1-,mc 3.9 i nie nalicza odsetek błąd techniczny oczywiście

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odnowiona lokata na 1 m-ąc nie jest lokatą beztroską, więc odsetki naliczone zostaną po miesiącu, czyli na datę zapadalności lokaty. Nic w tym dziwnego.

   Usuń
  2. Skarbonka 1 m-czna wg. regulaminu powinna odnowić się na 1 m-c 3,9%. Czyli od razu do zerwania i do założenia Beztroskiej - bo i tak ta lepsza ;)

   "Lokata ma charakter odnawialny. Po upływie Okresu Umownego, Lokata zostanie automatycznie odnowiona na kolejny umówiony okres wynoszący 1 miesiąc na warunkach przewidzianych dla Lokaty STANDARDOWEJ, o Okresie Umownym 3 miesiące, zgodnie z aktualną na dzień odnowienia Lokaty Tabelą Oprocentowania dostępną na Stronie Internetowej, obowiązującą w dniu rozpoczęcia kolejnego Okresu Umownego."

   Usuń
 6. W WBK wykorzystałem już całą premię za wynagrodzenie. Fajnie byłoby teraz przenieść się chociażby do niezbyt przeze mnie lubianego mBanku. Niestety zamykałem tu konto w sierpniu 2016, więc nie kwalifikuję się jako nowy.
  Kolorowi mogliby wreszcie zmienić ten warunek...

  OdpowiedzUsuń
 7. polcan zdecyduj się w tekście piszesz : mam je od wielu lat - jako konto podstawowe i jestem z niego bardzo zadowolony / notabene niedawno pisałeś to samo o Eurobanku / a w komentarzu : Fajnie byłoby teraz przenieść się chociażby do niezbyt przeze mnie lubianego mBanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież nie ja pisałem ten tekst. Nie lubię mBanku i zamykam tu konto od razu po zgarnięciu premii co pisałem już wielokrotnie.

   Usuń
  2. "polcan zdecyduj się w tekście piszesz : mam je od wielu lat - jako konto podstawowe i jestem z niego bardzo zadowolony / notabene niedawno pisałeś to samo o Eurobanku / a w komentarzu : Fajnie byłoby teraz przenieść się chociażby do niezbyt przeze mnie lubianego mBanku"

   To ja jestem autorem tekstu i potwierdzam to co napisałem. Ja mBank lubię za to, że praktycznie nie ma tu awarii od samego początku jego istnienia. Musisz tylko pamiętać o 5 dowolnych transakcjach kartą - aby było konto za darmo. (jeśli zamówisz tu kartę, a do tej promocji jest ona niestety potrzebna)

   Usuń
  3. Może to już więc pora zacząć podpisywać artykuły... ;)

   Usuń
  4. Jak widać jesteś mało spostrzegawczy. Od samego początku każdy artykuł jest podpisywany. Pod koniec wpisu masz podanego nie tylko autora ale i godzinę publikacji.

   Usuń
  5. Polcan to od kiedy masz konkurencję skoro ktoś inny pisze na Twoim blogu? Chyba że rodzina się powiększyła i zapomniałeś się pochwalić nowym narybkiem ;)

   Usuń
  6. "Może to już więc pora zacząć podpisywać artykuły... ;)"
   Są podpisywane, tak jak Polcan napisał powyżej, nawet z godziną publikacji.

   Usuń
  7. "Polcan to od kiedy masz konkurencję skoro ktoś inny pisze na Twoim blogu?"
   Nie jestem konkurencją, a tylko czasem pomagam Polcanowi.

   Usuń
 8. Hej

  Wiadomo jaka jest minimalna stawka wynagrodzenia?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wiadomo jaka jest minimalna stawka wynagrodzenia?"

   Regulamin nic nie mówi o tym jak ma to być kwota, więc moim zdaniem dowolna. Określa jednak co to jest to wynagrodzenie i zamieściłem w tekście cytat z regulaminu. Pozdrawiam.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...