czwartek, 20 grudnia 2018

mBank skraca karencję! Łatwe 140 zł za eKonto Standard :)

Pierwszy wirtualny polski bank - mBank od lat zabiega o nowych klientów. Ostatnio wręcz zaskakuje częstotliwością wprowadzania promocji.

Dopiero co opisywałem aktualną jeszcze promocję "Premia z mBankiem za wynagrodzenie" - gdzie za wpływy z tego tytułu w banalny sposób można przytulić równe 200 zł (dokładny opis tutaj) a już rusza kolejna.
Aktualnie bank ponownie promuje swoje eKonto Standard - gdzie w banalny sposób można zdobyć nawet 140 zł. :)

Co najważniejsze bank stał się też dużo łaskawszy dla swoich byłych klientów ;) Skrócił on bowiem aż o cały rok okres karencji dla powracających! Łatwe 140 zł do zgarnięcia w promocji mBanku

Właśnie ruszyła nowa promocja - "eKonto z premią - III edycja". Przystąpić do niej można aż do Walentynek - czyli 14 lutego 2019 r.
Jak już wspomniałem wyżej tym razem bank skrócił dla byłych klientów okres wykluczenia i aktualnie jest to czas od 1.01.2017 roku

Od tej to daty - nowi klienci banku mogą wziąć w niej udział. Tym nowym klientem może być osoba, która właśnie od 1.01.1017 r. nie jest lub do tej pory nigdy jeszcze nie była - posiadaczem lub współposiadaczem ROR-u i/lub rachunku oszczędnościowego w mBanku.  Wykluczeni są bowiem również współposiadacze w/w rachunków. (szczegóły w regulaminie na dole)

Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla łatwych 140 zł

Promocja składa się z 2 części. W pierwszej z nich do zdobycia jest 100 zł, a w drugiej 40 zł.
Harmonogram promocji w skrócie przedstawiają obrazki poniżej i tak dla 100 zł:

a dla tych 40 zł:


Trzeba zatem po kolei wykonać następujące czynności:

1) Do 14.02.2019 roku przejść za pomocą dostępnych w artykule niebieskich linków na stronę promocji i złożyć wniosek o eKonto w taryfie standard wraz z wydaną do niego kartą płatniczą*,

2) Do tego tego samego czasu zawrzeć umowę z bankiem oraz

3) W ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnić jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (UWAGA: NIE może to być przelew z Twojego konta w banku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem)

4) Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem

Czynności z punktów 3) i 4) - powtórz w kolejnym miesiącu

*Aktualnie do wyboru jest limitowana karta z okazji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla łatwych 140 zł

Samego zawarcia umowy z punktu 2) - możesz dokonać w dwojaki sposób. Bez ruszania się z domu za pośrednictwem kuriera - co przedstawia poniższy schemat:


bądź udając się do placówki jak widać poniżej:

eKonto Standard wymagane do otwarcia w promocji - to jedno z najpopularniejszych na rynku. Sam mam je od wielu lat - jako konto podstawowe i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie pamiętam jakichkolwiek problemów technicznych z nim związanych, które niestety napotykam jeszcze w wielu innych bankach. Dodatkowo to praktycznie same zera za obsługę jak widać poniżej ;)


Tutaj złożysz wniosek o eKonto Standard dla łatwych 140 zł


Regulaminy:

1) Regulamin promocji - "eKonto z premią - III edycja"
2) Tabela opłat i prowizji

9 komentarzy:

 1. A jak ktoś miał u nich konto firmowe w tym czasie to może założyć konto w tej promocji czy jest wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem konto firmowe można mieć nawet i obecnie. Regulamin mówi, że wyklucza nas posiadanie od w/w daty konta osobistego/konta oszczędnościowego ;)

   Usuń
 2. Getin obniżył oprocentowanie z 3,90% na 3,70% w e-lokacie na nowe środki na 4m-ce w 5 edycji oraz w e-lokacie Tradycyjnej na 2 m-ce z 3% na 2,70%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli miałem jednak rację pisząc na PP4, że to ostatnia szansa na 3,9%

   Usuń
  2. co gorsza IB teraz nie ma noża na gardle i może zacząć obniżać oprocentowanie lokat. Ktoś wie już do kiedy można składać wnioski na 3.7 w Getinie? bo na ich stronie jeszcze wiszą regulaminy z wczoraj.

   Usuń
  3. Wnioski na elokatę w Getin na nowe środki z oprocentowaniem 3,70% można składać do 13.01.2019r. a opłacić 20.01.2019r.

   Usuń
  4. "Getin obniżył oprocentowanie z 3,90% na 3,70% w e-lokacie na nowe środki na 4m-ce w 5 edycji"

   Już opisane w najnowszym artykule ;)

   Usuń
 3. Ale o co chodzi w tym Getinie? Złożyłem wniosek o lokatę na 3,9 do opłacenia później. Widzę teraz dwa aktywne wnioski. Jeden oprocentowany 1,55, drugi 0,00 procent. Obydwa na wnioskowaną kwotę. O co biega?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Ale o co chodzi w tym Getinie? Złożyłem wniosek o lokatę na 3,9 do opłacenia później. Widzę teraz dwa aktywne wnioski. Jeden oprocentowany 1,55, drugi 0,00 procent. Obydwa na wnioskowaną kwotę. O co biega?"

   Wszystko się zgadza. Przy jednym masz dopisek "techniczna", a przy obu wnioskach masz ten sam nr rachunku do wpłaty. Jak opłacasz - to kasa leci na ten techniczny i następuje weryfikacja nowych środków. Te "nie nowe" - lądują na drugiej lokacie :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...