poniedziałek, 24 grudnia 2018

Getin przedłuża promocję na KO. Dalej 3,5% z dużym limitem :)

Getin jak i IDEA to ostatnio najlepsze banki dla nas, lubiących zarówno wysoki procent - jak i nie blokowanie kasy na tradycyjnych lokatach . Zarówno jeden jak i drugi posiadał w swojej ofercie lokaty z możliwością zerwania bez utraty odsetek. Teraz niestety Getin w najnowszej edycji lokaty na nowe środki wycofał się z tej opcji - o czym więcej tutaj.

Można to jeszcze zrobić na lokatach HIT w Idei szerzej opisanych tu. Jednak i tak najlepszą opcją do trzymania swoich oszczędności pozostaje konto oszczędnościowe.

To najwygodniejsza forma oszczędzania, która dodatkowo umożliwia szybki dostęp do swoich pieniędzy w nagłej potrzebie. Jeśli jeszcze pozwala przy tym zarobić prawie tyle co na najlepszej lokacie - to jest już rewelacyjnie. W ten właśnie sposób ostatnio "rozpieszcza nas" Getin Bank na swoim KO - po raz kolejny przedłużając promocję ;)


Na wspomnianym wyżej KO limit jest naprawdę wysoki - bo możemy na 3,5% ulokować kwotę nawet 400 tys. zł - co przy tym oprocentowaniu jest rekordem na rynku! Do udziału w promocji bank wymaga jednak posiadania lub założenia u nich ROR-u.
Jeśli jeszcze nie masz tu konta osobistego i chcesz dodatkowo zarobić przy jego zakładaniu 50 zł w programie poleceń - to odsyłam do poprzedniego artykułu - gdzie jest opisane jak to zrobić ;)

Do promocji KO na 3,5% można przystąpić od dziś - aż do 13.01.2019 r. 
Kto zatem jeszcze nie skorzystał z tego KO, a nie ma gdzie się ewakuować np. z kasą z kończących się lokat w Idea Banku - ma teraz świetną okazję - żeby to zrobić.


Obecnie Getin ma lepsze oprocentowanie Konta oszczędnościowego od Idea bank. Zamiast 3,20% mamy tutaj od dziś 3,50% aż do najwyższej rozsądnej kwoty - czyli 400 tys. zł! Należy jednak mieć na uwadze, by nie przekraczać tej kwoty łącznie na lokatach oraz kontach bowiem nadwyżka nie będzie objęta gwarancjami BFG.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin na 3,50% do 400k

Samo KO objęte jest promocyjną stawką przez 92 dni od wpływu na nie - pierwszych nowych  środków, a wyliczane są one jako nadwyżka na dzień 20.12.2018 r.
Tutaj stawka (3,5%) jest co prawda niższa niż na lokacie, ale dostęp do środków mamy w każdym momencie. Bowiem jak na każdym KO - mamy jeden darmowy przelew w miesiącu. Jest to też więcej niż oferuje obecnie na lokacie Beztroskiej Idea! 


Kto jednak woli na 4 miesiące zaklepać sobie oprocentowanie 3,7% na lokacie na nowe środki w Getinie, może to teraz zrobić klikając w poniższy link:

Tutaj założysz lokatę na nowe środki ze stawką aż 3,70% w Getin Banku

Na pewno też lepszą propozycję jeśli chodzi o oprocentowanie daje -  IB na lokacie HIT i HIT Plus, którą dodatkowo można w każdej chwili zerwać bez konsekwencji - czyli straty wypracowanych odsetek! 

Okres jej trwania jest co prawda o miesiąc krótszy, ale oprocentowanie jest jeszcze wyższe i wynosi stare i lubiane 3,9%. Tak, więc mino pogorszenia się ofert w obydwu bankach jest jeszcze z czego wybierać ;)

Tutaj założysz lokatę HIT na 3,90% w ofercie tylko dla nowych
Podsumowując oferta Getinu jest rewelacyjna, szczególnie dla nowych - bo to oni jak zwykle mogą zyskać najwięcej! Także obecnych klientów bank jednak nie zaniedbuje. Oferta KO na 3,5% aż do 400 tys. zł jest skierowana również i do nich. 

Jednak nie mogą być to osoby biorące udział w poprzednich edycjach promocji na nowe środki, którym to - jak podaje regulamin: od 24.12.2018 r. do 13.01.2019 r. zakończył się okres poprzedniej edycji promocji na KO! Dotychczasowi jak i nowi klienci mogą również zyskać na programie poleceń, ale muszą zdążyć do końca stycznia 2019 r.!

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin na 3,50% do 400k

Do KO na 3,5% nie trzeba specjalnie przekonywać - bo bije na głowę oprocentowaniem i dużym limitem swoją konkurencję, a przy okazji może wpaść parę stówek za polecenie konta ;)


Na zakończenie jeszcze życzenia :) Chciałbym w imieniu swoim i Polcana życzyć Wam wszystkiego najlepszego w Te Święta! Żebyśmy może choć na chwilę oderwali się od finansów, spędzili je radośnie, a dziś pojedli pyszności przy wigilijnym stole! ;)  TomTomRegulaminy:


1) Regulamin Oferty Specjalnej "Na nowe środki" - XV edycja
2) Regulamin promocji e-Lokata na nowe środki VII - edycja 5 w Getin Banku
3) Regulamin Promocji "Polecam Proste Zasady - 2 edycja"


70 komentarzy:

 1. Opłaciłem dziś lokatę W GETINIE 4m 3,9% na nowe środki.
  Po złożeniu wniosku (w ostatni dzień promocji) miałem dwie lokaty oczekujące z tym samym rachunkiem bankowym, więc opłaciłem pierwszą z nich (tą która miała 0%; druga miała 1,55%) i teraz po założeniu widnieje, że oprocentowanie wynosi 0%.
  Orientuje się ktoś ile trwa weryfikacja nowych środków?
  Oraz czy i kiedy pojawi się oczekiwane 3,9% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...i teraz po założeniu widnieje, że oprocentowanie wynosi 0%."

   Tak jest przy weryfikacji nowych środków, ale ciężko powiedzieć ile to potrwa. Niektórym z tego co pisali - to "0" wisiało jakiś czas ;)

   Usuń
  2. Przetwarzanie następuje bodajże co godzinę od 5:00 do 20:00

   Usuń
  3. System w Getin Banku zweryfikował mi salda i teraz uwaga, pomimo iż wniosek mam z 20 grudnia, jeszcze z 4 edycji to saldo od którego liczone są nowe środki zostało wzięte z 16 grudnia. W związku z tym część środków jest oprocentowana 1,55% - na szczęście jest to ułamek procenta założonej lokaty. Napisałem już reklamacje, zobaczymy co z tego będzie, ale albo jest duży bałagan, albo Getin leci w kulki ;)

   Usuń
  4. "System w Getin Banku zweryfikował mi salda i teraz uwaga, pomimo iż wniosek mam z 20 grudnia, jeszcze z 4 edycji to saldo od którego liczone są nowe środki zostało wzięte z 16 grudnia. W związku z tym część środków jest oprocentowana 1,55% - na szczęście jest to ułamek procenta założonej lokaty."

   Zobacz fragment z karty produktu tej lokaty. Może to miało wpływ na jej oprocentowanie? Cytuję:
   "W przypadku wnioskowania o e-Lokatę bez jednoczesnego jej opłacenia (skorzystania z możliwości opłacenia e-Lokaty w terminie 7 dni) saldo nowych środków badane (weryfikowane) jest dwukrotnie – przy wnioskowaniu o e-Lokatę oraz w trakcie zakładania e-Lokaty po wpływie środków na jej opłacenie. E-Lokata zostanie założona na kwotę nowych środków ustaloną na podstawie badania z dnia jej opłacenia, tj. może być założona na kwotę inną niż wnioskowana."

   Usuń
 2. GetinBank wycofal już oferte lokaty na 3,7%.
  Około 12:00 była jeszcze w ofercie a po 13:00 zniknela

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "GetinBank wycofal już oferte lokaty na 3,7%.
   Około 12:00 była jeszcze w ofercie a po 13:00 zniknela"

   Link do niej z artykułu działa, jest dalej w ofercie :)

   Usuń
  2. Masz racje, ale regulamin pozwala zalozyc po jednej lokacie dla kazdego z okresow, a w rzeczywistosci po zalozeniu tej na 4ms, nie mozna juz zlozyc wniosku o ta na 12miesiecy. Wiec maja babol w systemie

   Usuń
  3. "Masz racje, ale regulamin pozwala zalozyc po jednej lokacie dla kazdego z okresow, a w rzeczywistosci po zalozeniu tej na 4ms, nie mozna juz zlozyc wniosku o ta na 12miesiecy. Wiec maja babol w systemie"

   To się zdarza, ale czy naprawdę jesteś zainteresowany/a zamrożeniem kasy aż na rok tylko na 2,5%?? Idea na lokacie Nr 1 przy tym okresie daje chociaż 3,10%, a może jeszcze wiecej zaoferuje?

   Usuń
  4. Nie jestem zsinteresowany, ale na tej samej zasadzie IB moze omylkowo zablokować dostep do innych lokat, wiec trzeba to pietnowac

   Usuń
  5. "Nie jestem zsinteresowany, ale na tej samej zasadzie IB moze omylkowo zablokować dostep do innych lokat, wiec trzeba to pietnowac"

   Tu całkowicie się z Tobą zgodzę. Trzeba to piętnować - bo czasem to pomaga ;) Ale i tak ST Getina jest super w porównaniu z IB. Tam to dopiero występowały różne, "piękne" kwiatki ;) Teraz odpukać ten ich system i tak hula jak zły przy tym co kiedyś bywało ;)

   Usuń
 3. Idea od dziś obniżyła lokaty o 0,1%.
  Lokata beztroska na 3 m-ce z 3,30% na 3,20%
  Lokata Nr 1 na 3 m-ce z 3,90% na 3,80%
  Lokata Nr 1 na 1 i 6 m-cy z 3,5% na 3,40%
  Lokata Nr 1 na 12 m-cy z 3,20% na 3,10%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Idea od dziś obniżyła lokaty o 0,1%."

   Czyli powoli zaczyna się zjazd %-tów. Zaczęło się od Getina, a teraz i tu. Oj chyba piękne czasy dla nas się kończą :(

   Usuń
 4. Dziękujemy Panowie za życzenia.
  Ze swojej strony życzę Wam abyście mieli zawsze z kim, zawsze gdzie i zawsze za co.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, bardzo dziękuję i jeszcze raz Wesołych Świąt! :)

   Usuń
 5. Kompletnie nie rozumiem po jaką cholere obniżać lokaty dzień przed świętami. Chyba tylko po to aby ludzie wniosków nie składali. Innego sensu nie widzę skoro i tak przelewy przez 3 dni praktycznie nie bedą dokonywane. Z wizerunkowego pkt widzenia znów strzał w stopę. Ci którzy zastanawiali sie czy nie przenieść się do Getina 27 zyskali argument. nawet jak bedzie przelew spóźniony to mają konto 3.5 które przy wycofie kasy mają na 3.9/3mc - tyle że to wiadomość niesprawdzona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Kompletnie nie rozumiem po jaką cholere obniżać lokaty dzień przed świętami. Chyba tylko po to aby ludzie wniosków nie składali. Innego sensu nie widzę skoro i tak przelewy przez 3 dni praktycznie nie bedą dokonywane."

   Coś czuję, że tego 27 grudnia Idea trochę się zdziwi - bo szykuje się im "mały" eksodus do Getinu na lokatę 3,9% ;)

   Usuń
  2. Dokładnie. ja na przykład nie zamierzałem się przenosić bo myślałem że po prostu pobędę sobie na beztroskich i przeniosę się na 3.5 po jakiś czasie. W tej chwili za bardzo nie ma już to sensu bo musiałbym zerwać beztroskie na 3.9 i do 29 XII opłacić wniosek na 3.5/6mc. To na tych beztroskich 'nabyłbym' się ledwie kilknaście dni od założenia. Więc wolę jednak przerzucić się na 3.9 do getina mając oczywiście na uwadze możliwe problemy z przelewami, choć nie sądzę żeby to nie doszło na czas. Musze jeszcze to dokładnie przeliczyć, pomyśleć i podejmę decyzję, ale nie rozumiem. Po co dawać te lokaty na 4 dni i raptem je obniżać przed samymi świętami?

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. ...i zbaw nas od bzdetów trola. Amen.

   Usuń
  2. Krzysiu, Tobie to już nic innego nie pozostało :)

   Usuń
  3. Pytliczku Kolorowy, daj cynk jak coś wymyślisz.

   Usuń
 7. Mam złożony wniosek na lokatę Nr 1 3,9% ważny do 26 grudnia. Jeśli teraz założę Konto Idealne on-line to będę mógł przenieść wszystkie lokaty Beztroskie na Konto Idealne i z tego konta opłacić lokatę nr 1?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Mam złożony wniosek na lokatę Nr 1 3,9% ważny do 26 grudnia. Jeśli teraz założę Konto Idealne on-line to będę mógł przenieść wszystkie lokaty Beztroskie na Konto Idealne i z tego konta opłacić lokatę nr 1?"

   Moim zdaniem, jak założenie konta w święto przebiegnie bez zakłóceń - raczej tak. Wtedy zrywając Beztroskie z automatu wybiera konto idealne do zwrotu środków (oczywiście jeśli nie wybrałeś wcześniej innego). Następnie jak kasa będzie już na tym koncie - z wniosku o lokatę Nr 1 robisz "opłać" i środki w moment zasilają tą lokatę ;) Twój patent na przedłużenie sobie 3,9% powinien w tym przypadku zadziałać, ale dobrze jakby jeszcze to ktoś inny potwierdził.

   Usuń
  2. Złożyłem telefoniczne zlecenie o nieprzedłużaniu lokat ze wskazaniem numeru konta do przelewu. Ale jak teraz zerwałbym te lokaty to system nie zapyta na jakie konto ma być przelana kasa tylko z automatu wszystko poleci na wcześniej wskazane konto? W takim przypadku cała akcja z zakładaniem konta zda się psu na budę.
   A czy można załatwić to tak?: nie zakładam konta idealnego, zrywam lokaty i podaję numer konta który dostałem mailowo do założenia lokaty. Tylko problem w tym, że lokat mam kilka do zerwania a nowa nr 1 ma być jedna.

   Usuń
  3. "Ale jak teraz zerwałbym te lokaty to system nie zapyta na jakie konto ma być przelana kasa tylko z automatu wszystko poleci na wcześniej wskazane konto?"

   Tak właśnie pewnie będzie, chyba że zmieniłbyś na nowo na ten nr rachunku otwieranego konta idealnego. Jednak to możesz zrobić w "Klaunie" tylko na ich infolinii - raczej w święta nieczynnej :(

   "A czy można załatwić to tak?: nie zakładam konta idealnego, zrywam lokaty i podaję numer konta który dostałem mailowo do założenia lokaty. Tylko problem w tym, że lokat mam kilka do zerwania a nowa nr 1 ma być jedna."

   Z jednej lokaty tak zrobisz, ale z kilku na jeden nr lokaty - niestety niewykonalne.

   Usuń
 8. Dzień dobry, sytuacja została opanowana ku mojemu miłemu zaskoczeniu nadspodziewanie sprawnie.
  Opiszę to bo może się komuś przydać:
  1. założyłem konto idealne
  2. zerwałem wszystkie lokaty beztroskie i od razu pieniądze 'poszły' na konto idealne
  3. z konta idealnego założyłem jedną porządną lokatę nr 1.
  Akcja okazała się być prosta jak drut.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jutro rano odpływ kasy z IB do Getinu. Oby nie było niespodzianek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Jutro rano odpływ kasy z IB do Getinu. Oby nie było niespodzianek :)"

   Dlatego dla świętego spokoju ja zrobiłem to już wcześniej ;) Ale życzę Wam - żeby wszystko przebiegło bez problemów. Swoją drogą zastanawia mnie jak duży zanotuje jutro odpływ kasy Idea i czy będzie w jakiś sposób próbowała Was zatrzymać? Np. lokatą Zawrotną na 4%? Skusilibyście się wtedy i zostali? ;)

   Usuń
  2. Ja bym został przy 4% i przy 3,9%, ale na dłuższy okres niż 3 miesiące. Wątpię, by pojawiła się jakaś propozycja z IB wcześnie rano, kiedy będę robił przelew do GB żeby kasa na spokojnie dotarła.

   Usuń
  3. Przelew zrobiony. Bez problemu na razie. Teraz tylko musi być zaksięgowany w Getinie. Żadnych propozycji zostania nie było. Zawrotnej chyba już nie ma skoro nawet Millennium nie powoduje oferty utrzymaniowej. Przynajmniej u mnie nic takiego nie wyskoczyło
   MM

   Usuń
  4. "Wątpię, by pojawiła się jakaś propozycja z IB wcześnie rano, kiedy będę robił przelew do GB żeby kasa na spokojnie dotarła."

   Też prawda. Już samo to, że obniżyli %-ty w Wigilię świadczy o pewnym ich przepełnieniu :( A może chcieli pomóc starszemu bratu i nie blokować ucieczki do niego?

   Usuń
 10. O 5 rano robiłem przelew na 100k do GB i nie dostałem żadnej propozycji na Zawrotną

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "O 5 rano robiłem przelew na 100k do GB i nie dostałem żadnej propozycji na Zawrotną"

   Przyznam, że ja nigdy nie dostałem propozycji Zawrotnej przy przelewie IB -> GB. Chyba zresztą nikt takiej nigdy nie dostał w tej kombinacji, ale że nie proponują nic przy przelewie do Mille?? To był kiedyś pewniak, a teraz kolega wyżej napisał, że też nic. Chyba Idea się już naprawdę zapełniła, a szkoda :(

   Usuń
  2. A ja o dziwo przelewałem 21.12.2018r. z IB do Getin 55K i dostałem propozycję lokaty zawrotnej na 2,50% na okres 3 m-cy i do dziś w propozycjach lokat wisi. Śmiech na sali.

   Usuń
  3. "A ja o dziwo przelewałem 21.12.2018r. z IB do Getin 55K i dostałem propozycję lokaty zawrotnej na 2,50% na okres 3 m-cy i do dziś w propozycjach lokat wisi. Śmiech na sali."

   "Zacna" propozycja ;) Może dają takie dla żartu - wiedząc, że i tak nikt się na to nie pokusi. Ale i tak to chyba 1-szy przypadek takiej propozycji przy przelewie do Getinu, o którym słyszę ;)

   Usuń
 11. Pewnie bylo 100 razy, ale musze miec pewnosc. Czy getin/idea maja oddzielnie bfg? Bo getin mam pod korek, a teraz idee chce pakowac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Pewnie bylo 100 razy, ale musze miec pewnosc. Czy getin/idea maja oddzielnie bfg? Bo getin mam pod korek, a teraz idee chce pakowac."

   Na tą chwilę jeszcze tak. Patrz tabela BFG:
   https://www.bfg.pl/gwarantowanie-depozytow/podmioty-objete-gwarancjami/
   Ale rozważano plany połączenia tych banków, więc za jakiś czas może się to zmienić :( Chwilowo te plany zeszły na boczny tor przy całej aferze z KNF, ale jak się już całkiem uspokoi - mogą do tego wrócić. Na pewno nie pchałbym "pod korek" w obu bankach na dłuższe okresy ;)

   Usuń
  2. Ano znalazlem te tabele wlasnie zanim odpisales. Na 3 i 4 miesiace wkladam, ale jak mowisz, ciekawy myk by byl jakby polaczyli i upadlosc za chwile :)

   Usuń
 12. o 8 rano przelew do Getinu na ok 100k. Brak propozycji lokaty zawrotnej. Dam znać gdy kasa pojawi się w Getinie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też puszczałem z IdB 70k dziś ok 3:00. Również nie było żadnej propozycji.
   Kasa już weszła do Getina, opłaciłem lokatę z RORu, ale chociaż kwota nie widnieje już na koncie podstawowym, to jednak na liście lokat jeszcze się nie pojawiła. Pod tym względem w Idei lepiej to wygląda: po kliknięciu "opłać lokatę" kasa natychmiast znika z RORu a pojawia się w wykazie lokat.

   Usuń
  2. Ja też opłacałem z ROR i teraz mam całą kwotę na lokacie technicznej' z oprocentowaniem 0% więc kwota jest widoczna na lokacie i lokata widnieje na liscie lokat z odpowiednim saldem ale jako lokata techniczna. Nie wiem kiedy oni zliczaja saldo i ustalają procenty. Pewnie w nocy wiec sobie poczekamy :-)
   MM

   Usuń
 13. Ponad 100k wyfrunęło bladym świtem do GB.Jeżeli IB da lepsze warunki zawsze można wrócić.Zobaczymy co przyniesie nowy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 14. 11:30 pieniądze są już w getinie

  OdpowiedzUsuń
 15. U mnie tez juz sa pieniadze na koncie. niech mi tylko ktos powie kiedy pojawi si€ oprocentowanie wlasciwe przy lokacie bo na razie mam 0.0%.
  Probowalem zrobić przelew zewn z Getina i propozycja jaką otrzymałem to była tylko lokata na 3.7%. Niestety nic o 3.9 na koncie które podobno niektórym wyskakiwało
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też jest już kasa na lokacie, także widnieje 0% i nie wiem dlaczego...
   Przy przelewie z IB propozycji zawrotnej brak.

   Usuń
  2. Już mam w GB właściwe oprocentowanie lokaty 4M na 3,9%

   Usuń
 16. Koniec eldorado w Credit Agricole dla ciułaczy w USD. Dzisiaj otrzymałem pismo z CA, że od 4 marca podnoszą marżę banku z 0,1% do 1,9%. W CA ustalanie oprocentowania "rachunków oszczędzam" jest wyjątkowo skomplikowaną konstrukcją ale skupiłem się na %%%USD i doszedłem dlaczego oprocentowanie zmienne rachunków prowadzonych w USD jak na tą walutę w tej chwili jest wyjątkowo wysokie czyli 2,22%/w skali roku. Francuzi z Credit Agricole ustalają wysokość oprocentowania w/g wzoru LiborUSD1M(obecnie w okolicy 2,4%)-marża banku(od roku wynosiła 0,1%) co daje w tym miesiącu oprocentowanie w wysokości 2,22% co jak na $$$US jest rekordem od niepamiętnych czasów. Niestety żarło ciułaczom za dobrze, no to bank poinformował klientów posiadających "rachunek oszczędzam w USD", że od 4 marca podnosi marżę banku z 0,1% do 1,95%!!!!. To powoduje, że od tego dnia Libor1M 2,40-1,95 da oprocentowanie rachunku 0,45%/12M!!!... no i żegnam CA tylko gdzie dalej??? Pewnie temat USD interesuje bardzo ograniczoną ilość forumowiczów, którzy w większości nie przekraczają 30 lat i nie czują potrzeby dywersyfikacji środków pieniężnych. Ja będę szukał dziury do zapchania dolarami, a CA dziękuję za informujące lojalnie pismo, którego wysyłać nie musiał, a tak dał czas do namysłu i ewakuacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alior Bank private banking, lokata 50k USD na 3%. Chyba jeszcze jest w ofercie.

   Usuń
 17. Czy ktoś już likwidował lokatę o oprocentowaniu 1,55%, która powstaje podczas zakładania lokaty na nowe środki na 3,9%? Czy nie ma to wpływu na to większe oprocentowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Likwidacja tzw dodatkowej lokaty na 1,55 nie wplywa na lokate 3,9

   Usuń
 18. Osoby które nie przekraczają trzydziestki nie mają potrzeby włazić tutaj z tej prostej przyczyny że jeszcze nie dorobili się forsy. Emeryt z pozdrowieniami i stały od lat fan tego znakomitego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 19. Tylko pravite bankig konto 100 zl stać was hytrusy

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak w t-mobile zamknąć limit w koncie? Kiedy i jak zrezygnować z karty do ROR .Mam kk i to nią będę płacić dla cashback.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zamykałem telefonicznie, a karta do ror mam nadal skoro jest darmowa i nie trzeba nią płacić. Może się przydać do wypłat.

   Usuń
 21. Przy zlecaniu przelwu z GB do IB na kowtę około 40K pojawiła się prozpozycja lokaty.
  "Oferta specjalna
  Tylko teraz możesz skorzystać z wyjątkowej propozycji.
  Lokata 3,70%, 3 miesiące od 500 zł.
  Przerwij realizację przelewu".
  Nie skorzystałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A można spytać na co w IB poszła ta kasa? Łapałeś się na nowe środki w HIT lokacie?

   Usuń
  2. Oni standardowo to chyba dają. Ja robiłem przelew na ok 200tys do PKO na próbę i też mi wyskoczyła lokata na 3.7. MOże na większe sumy coś innego dają. Opłaciłem wniosek lokaty na 3.9%. Próbowałem bo ponoć dawali niektórym 3.9 na KO, ale widzę że teraz dają lokatę na 3.7 tylko
   MM

   Usuń
  3. W rzeczy samej – łapałem się na nowe środki w IB. Natomiast w GB akurat zwolniła mi się nadwyżka, której potrzebowałem, żeby móc tam wczoraj ulokować nowe środki na 3,9% na 4 m-ce z poprzedniej edycji. :)

   Usuń
  4. właśnie zerwałem małą lokatę 2k PLN (ze starego wniosku na 3,9%) - liczyłem, że wejdzie, ale regulamin akcji mówi o jednej lokacie 3,9% na nowe środki :P heh, zdarza się:)
   w każdym razie te 2k PLN leżały na lokacie 1,55%, więc zerwałem i pojawiła się propozycja 'Lokata Specjalny Procent' 3,7% 3M. A tam wziąłem, zobaczymy :)

   Usuń
 22. Dodatkowo. Wygląda na to, że lokata widnieje w zakładce oczekujące. Może po tym jednym dniu wskoczy grosz i będzie trzeba ją ręcznie opłacić? Zobaczę rano :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weszło z automatu, razem z odsetkami kilka groszy:)

   Usuń
 23. Daje to niejako możliwość wykorzystania poprzednich wniosków lokaty 3,9%. Wpłacić ile wlezie, potem zerwać i załapać się na 'Specjalny Procent' .... hmmm ciekawe:))

  OdpowiedzUsuń
 24. "Anonimowy27 grudnia 2018 19:23

  Alior Bank private banking, lokata 50k USD na 3%. Chyba jeszcze jest w ofercie."
  Korzystałeś z tej oferty? Od czego zacząć, bo niewiele można się doczytać? Konieczność spotkania z doradca? Jakie koszty utrzymania konta, da się o tym gdzieś poczytać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.aliorbank.pl/private-banking/lokaty-w-usd.html

   To private banking, wszystko załatwiasz kontaktując się, negocjując. Trzeba mieć jakiś milion PLN. Ale takie realia private banking, trzeba wpakować w bank więcej niż BFG. Akurat nie w tym banku próbowałem z PB. Millennium wymaga chyba 0,5 banki, Citi wymaga chyba 2 baniek wolnej gotowy.
   Nie miałem okazji próbować, ale wiem ze istnieje takowa.

   Usuń
 25. To chyba nastepczyni tej lokaty:

  https://www.getinbank.pl/storage/file/core_files/2018/11/23/1b5a457e9145c74882b26a427d4c64e7/Regulamin%2520oferty%2520Lokata%2520Specjalny%2520Procent%2520II%2520-%2520edycja%2520II.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie brak tu jakiegokolwiek regulaminu. Nawet na maila i zakładkach dokumenty nie ma nic. Ale grunt ze działa:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...