piątek, 21 grudnia 2018

Getin jednak obniża loty. Lokata na nowe środki teraz tylko na 3,7%

Wszystko co dobre musi się kiedyś niestety skończyć. I właśnie dziś nastał ten moment w przypadku Getina. Od dziś e-Lokata na nowe środki, odpowiednik lokaty Beztroskiej w IB i w Getinie spada tyle, że do 3,7%. Trzeba przyznać, że i tak dość długo cieszyliśmy się oprocentowaniem na 3,9 a wielu z Was, którzy do wczoraj pozakładali wnioski - mają jeszcze szansę na tą stawkę ;)

To były piękne czasy dla nas i pytanie czy to definitywny koniec? W IDEI na tą chwilę wygląda, że tak - a teraz chyba również i w GB. Tylko Ci, którzy mają ważne, nieopłacone jeszcze wnioski - mogą ją do 27 grudnia założyć na 3,9%

Wczorajszy czwartek był już ostatnim dniem na jej założenie w obecnej 4-ej, a zarazem najlepszej edycji promocji lokaty, która była przedłużona do 20 grudnia.

e-Lokata na Nowe Środki, która oprocentowana była na początku na 3,30% później wzrosła do 3,50% i nawet do 3,9% obecnie w 5 edycji wynosi już tylko i aż 3,70%! Bank bowiem w szybkim tempie wydał jej już kolejną V edycję - na ciut gorszy procent, ale co najważniejsze BEZ możliwości zerwania bez utraty odsetek!

O tym, że był to już naprawdę ostatni moment na założenie tej EKSTRA lokaty bank przypominł nawet w sms-ach, które do nas rozsyła. Cytuję ten, który otrzymałem w zeszły czwartek:
"Do 20.12.2018 OSTATNIA SZANSA na 3,9% w skali roku! Lokata na Nowe Srodki, 4miesiace od 500 do 1mln zl bez utraty odsetek przy zerwaniu."

Od dziś do 13.01.2019 r. można przystąpić już tylko do najnowszej - niestety gorszej 5 edycji lokaty.

Tutaj założysz lokatę na nowe środki ze stawką aż 3,70% w Getin Banku

Czy jest ona lepsza od rewelacyjnej, ale już niedostępnej na 3,9% Beztroskiej w IB? Oprocentowanie jest teraz lepsze, ale Getin daje nie tylko gwarancje świetnej stawki na dłużej o miesiąc jest to bowiem depozyt 4 miesięczny, ale także ma dłuższy okres na opłacenie o 4 dni niż miało to miejsce w Idei - mamy bowiem 7 dni na wpłatę środków.

Co ważne zmieniła się data badania nowych środków. Do tej pory data była tak odległa, że zdecydowana większość z nas, którzy przenieśli środki do Idea bank była wykluczona z powrotu.

Teraz to się zmieniło - bank bowiem, w jeszcze aktualnej 5 edycji, wyznaczył ją na 16 grudnia 2018. Oznacza to, że możemy wracać do Getin by zaklepać sobie dłuższą gwarancję stawki 3,70%.

Getin ma też lepsze oprocentowanie Konta oszczędnościowego od Idea bank. Zamiast 3,20% mamy tutaj jeszcze tylko do tej niedzieli 3,50% aż do najwyższej rozsądnej kwoty czyli 400 tys. zł! Należy jednak mieć na uwadze, by nie przekraczać tej kwoty łącznie na lokatach oraz kontach bowiem nadwyżka nie będzie objęta gwarancjami BFG.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin na 3,50% do 400k

Samo KO objęte jest promocyjną stawką przez 92 dni od wpływu na nie - pierwszych nowych  środków, a wyliczane są one jako nadwyżka na dzień 20.12.2018 r.
Tutaj stawka (3,5%) jest co prawda niższa niż na lokacie, ale dostęp do środków mamy w każdym momencie. Jak na każdym KO mamy bowiem jeden darmowy przelew w miesiącu.
Jest to jednak więcej niż oferuje obecnie na lokacie Beztroskiej Idea!
Tutaj założysz lokatę na nowe środki ze stawką aż 3,70% w Getin Banku

Warunkiem skorzystania z promocyjnych warunków jest wyrażenie zgód marketingowych dla Getin Noble Bank. Zaś kwestię bycia lub nie klientem Getin Banku wyjaśnia poniższy obrazek:Dodatkowe 50 zł na start dla nowych Jeśli jesteś nowym klientem poza rewelacyjną stawką na lokacie możecie zgarnąć dodatkowo 50 zł jeśli skorzysta z kodu polecającego. Jeśli nie masz kodu, możesz jak zwykle pisać na tzielak1@gmail.com lub  marszr1@gmail.com a przekażemy Ci taki kod.


Na start można łatwo zgarnąć 50 zł:)
Jak zgarnąć dodatkowe 50 zł?
Getin bije rekordy pod względem łatwości zdobywania nagród. Wystarczy bowiem przelać sobie na konto 1000 zł z innego banku, nie trzeba robić nic ponadto. Warunek przelewu należy wykonać 3 razy w 3 kolejnych miesiącach po miesiącu w którym założyliśmy konto.

Innymi słowy jak założymy konto w grudniu, to w styczniu, lutym oraz marcu wystarczy przelać 1000 zł by zgarnąć za te banalne czynności 50 zł. Można też zostać polecającym i samemu zgarniać kasę za polecanie bodaj najfajniejszego konta na rynku.

Kod dla 50 zł na start wykorzystasz w niniejszym linku

Czemu najfajniejszego? Bo jeden jedyny wymóg to jedna płatność kartą na dowolną kwotę. I to wszytko nie trzeba robić nawet przelewu, co jest normą w innych bankach. A w dodatku mamy tutaj najlepsze konto na rynku ze stawką 3,50%.

Kto chciałby na 4 miesiące zaklepać sobie oprocentowanie 3,7% na lokacie w Getinie, może to teraz zrobić. Na pewno lepszą obecnie propozycję daje IB na lokacie HIT i HIT Plus, którą dodatkowo może w każdej chwili zerwać bez konsekwencji - czyli straty wypracowanych odsetek! Oprocentowanie jej jest wyższe i wynosi stare i lubiane 3,9% ;)

Tutaj założysz lokatę HIT na 3,90% w ofercie tylko dla nowychJak się okazuje lokata HIT (ta bez Plusa) - jest następcą Lokaty Happy i dedykowana jest tylko dla nowych klientów

Tutaj założysz lokatę HIT na 3,90% w ofercie tylko dla nowych

A poniżej link do najnowszej - 5 edycji lokaty w Getinie:

Tutaj założysz lokatę na nowe środki ze stawką aż 3,70% w Getin Banku

 Regulaminy:

1. Regulamin promocji e-Lokata na nowe środki VII - edycja 5 w Getin Banku
2. Karta produktu Terminowej Lokaty Oszczędnościowej
3. Regulamin konta oszczędnościowego w Getin edycja XIV
4. Regulamin programu poleceń Polecam proste zasady - II edycja

60 komentarzy:

 1. Proszę się nie sugerować, że wchodząc na link lokaty na 3,7% pokazuje stare dobre 3,9%. Bank jeszcze tego nie zaktualizował, ale jak przejdzie się dalej już do składania samego wniosku będzie niestety obecne 3,7% :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obudziłem się dziś o 1 w nocy i przed ponownym zaśnięciem sprawdziłem w smarcie co w Getinie. O jak fajnie - 3.9 wisi. Dopiero po kliknięciu na 'załóż' wyskoczyło 3.7. Nie jest to jakaś istotna różnica bo nawet przy kwotach rzędu 200tys to różnica w okolicach 100zł zaledwie w stosunku do poprzedniej. Kłopot jest taki że IB szybko zyskała argument za cięciem oprocentowania. I tu pies leży pogrzebany
   MM

   Usuń
  2. "Nie jest to jakaś istotna różnica bo nawet przy kwotach rzędu 200tys to różnica w okolicach 100zł zaledwie w stosunku do poprzedniej."

   Jeśli chodzi o oprocentowanie - to może i nie, ale zniknęła jej największa zaleta. Możliwość wcześniejszego zerwania bez konsekwencji!

   Usuń
 2. Mimo wszystko uważam, że słowo TYLKO w tytule powinno być w cudzysłowu
  Lokata na nowe środki teraz "tylko" na 3,7% .
  Nikt z konkurencji nawet 3% nie przekracza a my narzekamy na 3,7% :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Mimo wszystko uważam, że słowo TYLKO w tytule powinno być w cudzysłowu"

   To prawda ;) Dlatego zauważ, że już w samym tekście użyłem sformułowania: "...wynosi już tylko i aż 3,70%!" ;)

   Usuń
  2. "Nikt z konkurencji nawet 3% nie przekracza a my narzekamy na 3,7% :)"

   Rzeczywiście ;) To się dopiero porobiło, człowiek kiedyś nawet nie marzył o 3,5%, a banki p. Czarneckiego tak nas teraz rozpieściły, że już zapomniałem jak szukało się ofert z "3" z przodu ;) Będzie ciężko wracać do tych czasów - jak w tej stajni się wszystko unormuje :(

   Usuń
 3. Proszę, proszę jak Getin jest lubiany przez klientów - o czym donosi Bankier.pl: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Getin-Bank-z-kolejnym-wyroznieniem-od-klientow-7633219.html
  Muszę przyznać, że za oprocentowanie - ja też lubię ten bank ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszę przyznać że jako oszczędzający lubię Getin. Nie tylko za procenty na kontach, ale generalnie... Dobra obsługa, konto fajne. No cóż.. tylko otoczka niezbyt zachęcająca. Wyzej ten bank cenię niż IB bo tam to się czuję trochę jakbym stąpał po kruchym lodzie czy aby system się nie sypnie lub czegoś ciekawego nie doświadczę.

   Usuń
 4. Czy ktoś z Was otrzymał już nagrodę 20 zł w promocji Santander Bank Polska S.A "Poznaj ofertę banku online"
  Na skróty
  Regulamin cyt: "Dzięki tej promocji mogą Państwo otrzymać nagrodę o wartości 20 zł, która wypłacona zostanie w formie przelewu na konto. Żeby wziąć udział w promocji należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na zadanie: „Wymień minimum 3 produkty dostępne w zakładce
  Oferta banku w usługach Santander internet lub Santander mobile” oraz zalogować się do usług Santander internet lub Santander mobile w okresie trwania promocji."
  Czas promocji § 2.
  1. Okres trwania promocji – promocja trwa od 16.11.2018 r. do wyczerpania ilości nagród, ale nie dłużej niż do 6.12.2018 r.
  Nagrody
  § 4.
  1. Nagroda – nagroda pieniężna o maksymalnej wartości 20 zł przekazana w formie Polecenia przelewu Konto.
  2. Nagroda zostanie przekazana na Konto nie później niż do 21 grudnia 2018 r.
  3. Ilość nagród w Konkursie wynosi 2500 sztuk.
  4. Informacja o otrzymanej nagrodzie znajdować się będzie w historii rachunku oraz na wyciągu z rachunku.
  5. Nagrody nie będą podlegały wymianie na inne.
  W dniu dzisiejszym jest ostatnim dniem do przekazania nagrody przez bank. Wiem, że pula 2500 sztuk została wyczerpana przed czasem o czym bank informował na swojej stronie.
  Korzystałem z tej promocji do chwili obecnej brak premii 20 zł na koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poszła reklamacja.Na odpowiedź mają 8 dni.

   Usuń
  2. Nagrody nie tylko u mnie nie ma u 3 znajomych też. 4 reklamacje poszły, szkoda słów. Santander w kulki leci, za wynagrodzenie reklamacja, teraz znów reklamacja.

   Usuń
  3. Zespół_Santander29 grudnia 2018 15:21

   Szanowni Państwo, jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, natomiast z poziomu komentarzy nie mamy możliwości jej zweryfikowania. Dziękujemy za czas poświęcony na złożenie reklamacji, a odpowiedzi na wszystkie z nich ostaną udzielone najszybciej jak to możliwe. Pozdrawiam, Andrzej.

   Usuń
 5. ja skorzystałem z promocji 20.11 przed wyczerpaniem puli, też nie dostałem do chwili obecnej...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie dostałem, choć skorzystałem z promocji dość wcześnie. Santander robi z nas sobie żarty.

   Usuń
  2. Jak pula 2500 sztuk została wyczerpana Santander zamknął przed czasem przyjmowanie i rejestrację w promocji. Nie może nam wmówić, że nie załapaliśmy się do promocji.

   Usuń
 6. TomTom takie drobne acz istotne doprecyzowanie: należy jednak mieć na uwadze, by nie przekraczać łącznie na lokatach oraz kontach kwoty w zł równowartości 400k EUR (przeliczając po średnim kursie NBP) a nie kwoty 400k zł, bowiem nadwyżka nie będzie objęta gwarancjami BFG.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "TomTom takie drobne acz istotne doprecyzowanie: należy jednak mieć na uwadze, by nie przekraczać łącznie na lokatach oraz kontach kwoty w zł równowartości 400k EUR (przeliczając po średnim kursie NBP) a nie kwoty 400k zł, bowiem nadwyżka nie będzie objęta gwarancjami BFG."

   A to coś się zmieniło z gwarancjami o czym nie wiem?
   400k zł to właśnie mniej więcej równowartość 100k EUR - do których są te gwarancje. Nic się nie pomyliłem :)

   Usuń
  2. Nie zmieniło się nic limit gwarancji BFG 400k EUR na dziś to ok. 428,9k zł a nie 400k zł ;)

   Usuń
  3. TomTom oczywiście nie 400k EUR (mój błąd) tylko 100k EUR to ok. 429k zł :)

   Usuń
  4. "Nie zmieniło się nic limit gwarancji BFG 400k EUR na dziś to ok. 428,9k zł a nie 400k zł ;)"

   Chyba chciałeś napisać 100k EUR? PS Te 400k zł to tak w dużym zaokrągleniu ;)

   Usuń
 7. Ja nie dostałem, ale na stronie peppera dotyczącej tej promocji w komenarzach dużo osób potwierdza przyznanie nagrody. Jak do końca dnia dzisiejszego nie dostanę to będę reklamował. Ogólnie ostatnio mam coś pecha bo wszystkie promocje bankowe muszę reklamować. I chociaż do tej pory zawsze miałem pozytywnie rozpatrzone reklamacje to już mnie to zdeczko wkurza.

  OdpowiedzUsuń
 8. 2 dych brak. Ale jest za to nadprogramowa nagroda za przelew wynagrodzenia. Innymi słowy jak zwykle bajzel.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gamonie w odpowiedzi na reklamacje wysyłają do klientów bzdety, że pula nagród została wyczerpana podczas kiedy zgłoszenia były rejestrowane przed wyczerpaniem puli.

   Usuń
  2. "Gamonie w odpowiedzi na reklamacje wysyłają do klientów bzdety, że pula nagród została wyczerpana podczas kiedy zgłoszenia były rejestrowane przed wyczerpaniem puli."

   Nawet jeśli masz wiedzę, że tak było - to prośba z mojej strony - żeby tak się nie odzywać do czytających tego bloga! Tu nie ma gamoni! Są osoby może mniej zorientowane w niektórych kwestiach, ale po to jest to forum - żeby właśnie takie kwestie wyjaśnić. Ja niestety nie pomogę w tej akurat sprawie, ale może ktoś z Was wie? Nie obrażaj proszę Naszych czytelników!

   Usuń
  3. TomTom: ale on mial na mysli bankowców, ktorzy rozpatruja i odpowiadajana reklamacje. W zadnym razie nie mozna jego komentarza odczytywac jako ukierunkowany do czytelnikow. Gdyby mialo byc inaczej bylby przecinek po slowie Gamonie.

   Usuń
  4. Jemu chyba chodziło o pracowników santandera, że są gamoniami.

   Usuń
  5. "TomTom: ale on mial na mysli bankowców, ktorzy rozpatruja i odpowiadajana reklamacje. W zadnym razie nie mozna jego komentarza odczytywac jako ukierunkowany do czytelnikow. Gdyby mialo byc inaczej bylby przecinek po slowie Gamonie."

   "Jemu chyba chodziło o pracowników santandera, że są gamoniami."

   To prawda, wróciłem wczoraj (a w zasadzie już dziś;) "lekko zmęczony" i źle to odebrałem ;) Przepraszam Anonimowego za to, ale i tak nie popieram obrażania kogokolwiek na forum. Pozdrawiam :)

   Usuń
  6. TomTom22 grudnia 2018 01:56
   "Gamonie w odpowiedzi na reklamacje wysyłają do klientów bzdety, że pula nagród została wyczerpana podczas kiedy zgłoszenia były rejestrowane przed wyczerpaniem puli."

   Już dostałeś odpowiedź na reklamację z Santander? Coś pachnie mi tu prowokacą.

   Usuń
  7. "Już dostałeś odpowiedź na reklamację z Santander? Coś pachnie mi tu prowokacą."

   Ja nie dostałem odpowiedzi - bo reklamacji nie pisałem. Nie brałem udziału w tej promocji, ale widzę po Waszych komentarzach, że bank rzeczywiście dał plamę w jej realizacji.

   Usuń
  8. TomTom, zalecam Ci czytanie ze zrozumieniem i nie ustawiaj ludzi po kątach. I wyluzuj stary, każdy może pisać co chce i co myśli, wszak wolny kraj.
   Pisząc 'Gamonie' autor miał oczywiście na myśli pogrywających z Santandera nie tylko w tej kwestii.

   Usuń
  9. "Pisząc 'Gamonie' autor miał oczywiście na myśli pogrywających z Santandera nie tylko w tej kwestii."

   Przecież już wyżej przyznałem się do niezrozumienia i przeprosiłem za to Anonimowego.

   Usuń
 9. Czy ktoś z was ma u siebie w pliku "kartę produktu" dla lokaty na nowe środki na 4 miesiące w Getinie na 3,9, w 4-tej edycji która to była dostępna do 20 grudnia? Złożyłem wniosek 20-go, opłaciłem 21-go. Ale na stronie Getinu nie ma już "karty produktu" dla edycji 4-tej. W potwierdzeniu lokaty w przypadku jej zerwania jest napisane:

  2. W przypadku zerwania Lokaty przed upływem Okresu Umownego, Bank stosuje zasady dotyczące naliczania odsetek od kwoty Lokaty określone w Karcie Produktu
  Lokaty oraz Tabeli Oprocentowania, które dostępne są na stronie internetowej www.getinbank.pl.

  Linki z artykułów o 4 edycji już nie działają. Na stronie Getinu jest tylko karta produktu z edycji 5-tej. Nie ma też tabeli oprocentowania obowiązującej do 20 grudnia. Nie ma też nic w dokumentach archiwalnych. Potrzebuję "kartę produktU 4 edycji. Prześle ktoś?
  email: mrptok@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Czy ktoś z was ma u siebie w pliku "kartę produktu" dla lokaty na nowe środki na 4 miesiące w Getinie na 3,9, w 4-tej edycji która to była dostępna do 20 grudnia? Złożyłem wniosek 20-go, opłaciłem 21-go."

   Ja mam. Napisz na mojego maila z artykułu powyżej - to Ci podeślę :)

   Usuń
  2. Nie doczytałem Twojego komentarza do końca ;) Już poszło na podany email.

   Usuń
  3. proszę bardzo :)
   https://mega.nz/#!5F0i2IbY!JZdV1HkVtoesYDeX5hha8E5Gv3fQTCdf0Chp_iIveHw

   Usuń
  4. gdyby ktoś był tak szczodry to ja też poproszę
   mail: anzac1712@gmail.com

   Usuń
  5. TomTom czy ja też mogę Cię prosić o tą kartę dla czwartej edycji. Z góry dzięki.
   pasternik@interia.pl

   Usuń
  6. "gdyby ktoś był tak szczodry to ja też poproszę"

   Właśnie wysłałem Ci na maila - bo niestety nie miałem jak wcześniej :)

   Usuń
  7. dzięki tomTom. Przysłali mi też z banku po prośbie więc oni jeszcze mają te papiery ;-)

   Usuń
  8. "TomTom czy ja też mogę Cię prosić o tą kartę dla czwartej edycji. Z góry dzięki."

   Oczywiście, zaraz Ci wyślę :)

   Usuń
  9. Wielkie Dzięki za przesłane dokumenty.

   Usuń
 10. @TomTom. Dzięki za pliki. Wesołych Świąt ! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam pytanie techniczne. Opłaciłem dziś lokaty na 3,9% z IV edycji. Jako, że mam też ROR w GB, kilka tysięcy zł zostało na lokacie na 1,55%, reszta oczywiście na 3,90%
  Czy mogę bez konsekwencji zerwać tę lokatę na 1,55% na te kilka tysięcy, pozostawiając jedynie kwotę na 3,90%, czy zrywając na 1,55%, zerwę też na 3,90%. Przyznam, że nie doczytałem karty produktu i nie wiem jak to działa. Przyznam, że trochę bez sensu te 1,55% i chętnie gdzieś indziej bym je wrzucił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mozesz zerwac. Tylko na zewnatrz przelej dopiero nastepnego dnia

   Usuń
  2. "Przyznam, że nie doczytałem karty produktu i nie wiem jak to działa. Przyznam, że trochę bez sensu te 1,55% i chętnie gdzieś indziej bym je wrzucił."

   Dobrze podpowiada Ci Anonimowy powyżej. Poczekaj lepiej na tzw. "przetwarzanie nocne" i dopiero zerwij. PS Masz całkowitą racje, szkoda kasy na 1,55% ;)

   Usuń
 12. A mi w czwartek 20.12. przy próbie ewakuacji środków z GB do IB Getin zaoferował ofertę specjalną 3,9% na KO na 3m do 200k więc podziękowałem Idei i chętnie skorzystałem z propozycji, wszak KO zawsze lepsze niż lokata a jakby co to zawsze można wrócić z nowymi środkami do IB jak pojawi się coś lepszego :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "A mi w czwartek 20.12. przy próbie ewakuacji środków z GB do IB Getin zaoferował ofertę specjalną 3,9% na KO na 3m do 200k więc podziękowałem Idei"

   I to jest ciekawa propozycja :) Mam nadzieję, że jak po zakończonej u nich lokacie będę ewakuował kasę - to zaproponują jeszcze coś tak interesującego.

   Usuń
  2. Anonimowy22 grudnia 2018 00:21 czy próbę przelewu "ewakuacyjnego" z GB do IB wykonywałaś z rachunku ROR, czy z konta KO ?

   Usuń
 13. TomTom kasę przelałeś bezpośrednio na nr.lokaty w GB czy na ROR a pózniej zasiliłeś lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "TomTom kasę przelałeś bezpośrednio na nr.lokaty w GB czy na ROR a pózniej zasiliłeś lokatę?"

   Przelewałem bezpośrednio z IB na rachunek lokaty, z numerem jej wniosku w tytule.

   Usuń
  2. A ja przelałem z IB na ROR Getin,a potem z ROR zakładką wnioskowanej lokaty "opłać" i lokata opłacona.

   Usuń
 14. Witam. Jak sprawdzić jakim oprocentowaniem objęte są środki na rachunku oszczędnościowym w Getin?
  Poprzednia edycja kończyła mi się 16 grudnia, obecna edycja trwa do jutra. Czy wpłacając dziś środki (oczywiście nadwyżka nad datę badania salda) środki będą objęte oprocentowaniem promocyjnym, tj. 3,5 %.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Witam. Jak sprawdzić jakim oprocentowaniem objęte są środki na rachunku oszczędnościowym w Getin?"

   Wchodzisz w szczegóły na KO i na dole masz informacje - ile środków łapie się jako "te nowe" - czyli ile dokładnie pracuje Ci na ten promocyjny procent :)

   Usuń
  2. "Poprzednia edycja kończyła mi się 16 grudnia, obecna edycja trwa do jutra. Czy wpłacając dziś środki (oczywiście nadwyżka nad datę badania salda) środki będą objęte oprocentowaniem promocyjnym, tj. 3,5 %."

   Niestety nie łapiesz się :( Wykluczeni są bowiem uczestnicy, którym do 23 grudnia kończy się okres poprzedniej promocji. (patrz punkt IV 5 regulaminu obecnej promocji)

   Usuń
  3. TomTom w punkt. Dziękuje bardzo. Szukam zatem innych opcji na zdeponowanie środków.

   Usuń
 15. W banku sandander dwa razy pin do karty zamówił i nie mam nadal

  OdpowiedzUsuń
 16. @ Krzysiek Pytel
  Sandander, jasne, ze Ci nie przyslal, bo go nie ma ;) szkoda, ze czesciej nie komentujesz bo kocham Twoje posty ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. Getin przedłuża 3.5% na KO. w XV edycji.Stan salda nowych środków 20 grudnia. Wykluczeni jak zwykle uczestnicy edycji XIV i ci którym koczy się promocja podczas trwania XV edycji-czyli standard
  Przystąpić można do 13 stycznia. Ktoś próbował otrzymać 3.9%/3mc na tym KO przy przelewie do innego banku?
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Getin przedłuża 3.5% na KO. w XV edycji.Stan salda nowych środków 20 grudnia. Wykluczeni jak zwykle uczestnicy edycji XIV i ci którym koczy się promocja podczas trwania XV edycji-czyli standard"

   Tak, zgadza się. Już opisane w najnowszym artykule wraz z krótkimi życzeniami dla Was - naszych stałych czytelników :)
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/12/getin-przeduza-promocje-na-ko-dalej-35.html

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...