sobota, 1 grudnia 2018

Łatwe 100 zł za otwarcie konta z gwarantowaną stawką 3% do 2020


Ruszyła nam nowa fajna promocja bardzo dobrego konta, gwarantującego jeszcze przez dłuuugi czas 3%. Mowa o Koncie Jakże Osobistym w Alior banku, za którego otwarcie obecnie można w bardzo łatwy sposób zgarnąć 100 zł. Do tego konto na 3% i darmowe przelewy natychmiastowe.


Kto może wziąć w tym udział? Tym razem zapis jest dość nietypowy. Wykluczone są osoby, które miały tutaj konto ror przez ostatnie 2 lata, a ściślej od 15 listopada 2016. Dotyczy to konta osobistego, walutowego, konta w kantorze walutowym oraz kart kibica.

Nowością jednak jest fakt, że nie są wykluczeni posiadacze konta oszczędnościowego, konta firmowego czy konta oszczędnościowego walutowego. Po raz pierwszy spotykam się z tak nietypowym wyjątkiem:)

Dedykowany link do rejestracji w promocji zgarnij premię w Alior

Powyższy link ma być ważny do 31 grudnia 2018. Do końca roku musimy więc zgłosić swój udział w promocji, zaś najpóźniej do 30 stycznia 2019 należy podpisać umowę o Konto Jakże Osobiste, nie do końca stycznia lecz o dzień wcześniej.


Harmonogram najnowszej akcji specjalnej

Co trzeba zrobić by zgarnąć stówkę?
Akcje specjalne specjalne mają to do siebie, że organizator nie ma dużych wymagań dla zdobycia premii, dlatego warto brać w nich udział. W tym przypadku w ciągu 60 dni od otwarcia konta należy:
 • przelać na konto 1000 zł
 • dokonać 3 płatności na dowolną kwotę
płacić można jak zwykle kartą lub BLIKiem. Płatności można dokonywać tak internetowo jak i stacjonarnie. Ważne by nie były to płatności widoczne poniżej. Dla nas ważny jest fakt, że można płacić np. w marketach więc nie ma problemu ze zgarnięciem nagrody:)
Warto jednak tutaj nadmienić bardzo istotny fakt. Chociaż dla premii wymagane jest przelanie tylko 1000 zł w ciągu 60 dni, to zróbcie w każdym miesiącu przelew na 1500 zł. Zwalnia to z jakiejkolwiek opłaty za konto, w końcu nikt z nas nie lubi jak kasa znika z konta na jakieś bzdurne opłaty.Do końca kwietnia dostaniemy info o premii. Szybko łatwo i przyjemnie, konto potem można zamknąć, ale warto jednak je sobie zachować, ze względu na gwarancję stawki 3% do 2020 o czym szczegółowo pisałem w osobnym artykule. Do tego można sobie wybrać pakiet darmowych przelewów natychmiastowych:)

Dedykowany link do rejestracji w promocji zgarnij premię w Alior

Dobrze że nam chociaż Alior nie zniknął z rynku w tym roku. Do końca roku mamy tutaj dwie akcje specjalne z premią. Dla przypomnienia pierwszą z nich opisałem w czwartek i można w niej zgarnąć nawet 1620 zł, ale to oferta dla firm.

Regulamin promocji Zgarnij premię z KJO Alior bank - edycja 2


42 komentarze:

 1. Polcan w tym tekście jest chyba coś nie tak. "Wykluczone są osoby, które nie miały tutaj konta przez ostatnie 2 lata, a ściślej od 15 listopada 2016".Tzn że mogą brać udział te, które przez ten czas to konto miały ?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście powinno zniknąć słówko 'nie' w tym fragmencie. Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawiłem.

   Usuń
 2. Idea od dziś podnosi oprocentowanie Lokaty Nr 1, 3,50% na 6 m-cy i 3,20% na 12 m-cy.
  https://www.ideabank.pl/ideabank2/doc/tab_oproc_lok_os_fiz.pdf?A

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajna oferta dla wiedzących na 100%, że nie będą mieli potrzeby zrywać lokat bo przy zerwaniu lokaty klient nie dostanie odsetek. Póki co Beztroska wymiata bo można zerwać ją w każdej chwili nie tracąc wypracowanych procentów. Żyć nie umierać, korzystać póki jest.

   Usuń
  2. bardzo dziękuję. Irekk

   Usuń
 3. Czy to konto jest całkowicie darmowe tylko w przypadku przelewania miesięcznie 1500zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam je od roku i przelewam 1500 zł co miesiąc. Żadnej opłaty jak dotąd bank nie naliczył.

   Usuń
  2. Więc tak, konto jest darmowe przy wpłacie 1500 zł w miesiącu, a jak wygląda temat opłaty za kartę, którą należy dokonać płatności?Ktoś coś w temacie?

   Usuń
  3. Olej kartę i zapłać blikiem

   Usuń
  4. W tej promocji to chyba nie bardzo można olać kartę. Według regulaminu: w terminie trzydziestu (30) dni od przesłania Wniosku o Produkt zgodnie z Pkt II.5.1 Regulaminu,
   jednakże nie później niż do 30.01.2019 r. (włącznie) zawrze z Alior Bankiem na podstawie Wniosku
   o Produkt umowę dotyczącą Produktu Alior Banku wraz z umową o kartę płatniczą debetową i do
   momentu przekazania Premii w promocji nie wypowie umowy o konto i kartę płatniczą debetową.
   Czyli kartę trzeba mieć, a żeby była bezpłatna to trzeba 3 stówki nią wydać.

   Usuń
 4. Trochę nie w temacie Banku, ale też chodzi o premię. Dostaliście premię za wpływ wynagrodzenia do Santander za październik, która powinna być wypłacona do końca listopada?
  Ja znowu nie dostałem i dzisiaj poszła 4 reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem dopiero 29 listopada. Wcześniej w poprzednim miesiącu dostałem premię wyrównawczą 200 zł więc w sumie 250 zł w jednym miesiącu.
   Reklamacja szła dwa razy, na szczęście skutecznie czego i Tobie życzę.

   Usuń
  2. Nie dostałam premii za październik. Dzisiaj poszła kolejna reklamacja. Bank nie potrafi przeskoczyć systemowego problemu.

   Usuń
  3. Ja dostałem 29.11 premię za wrzesień z reklamacji złożonej 01.11. Teraz na infolinii zaznaczyłem, że wnoszę o bezzwłoczne załatwienie sprawy, wyjaśnienie przyczyn powtarzającego się błędu i po uwzględnieniu moich roszczeń o natychmiastową wypłatę zaległej premii, a nie czekanie do ostatniego dnia miesiąca. W innym razie zażądam od nich rekompensaty.

   Usuń
  4. Krótko i na temat. Brawo, lubię takie akcje.

   Usuń
  5. Byle skutecznie ;)

   Usuń
  6. No i szybko, sprawnie rozpatrzyli reklamację i wpłynęła zaległa premia za październik, za listopad i za grudzień, choć jeszcze w grudniu nie przelałem wynagrodzenia. W tytule przelewu mam uznanie reklamacji, w trzech identyczny tytuł transakcji. Wnioskowałem o odpowiedź w systemie transakcyjnym, nie ma. Może listownie dostanę. Zastanawiam się o co chodzi, może to już awansem premia za grudzień, a może rekompensata dla reklamujących ;) W każdym razie brawo Santander ;)

   Usuń
  7. Chyba rekompensata, bo dla mnie dzisiejsza wypłata przekracza już limit przewidziany na wypłatę premii:)

   Usuń
 5. A ja sobie wypłatę przelewam i zawsze wrzystko dobrze jest. Nie to co Getiny i inne sandandery

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja wczoraj dostałem z programu poleceń 80zł

  OdpowiedzUsuń
 7. a w Getinie mamy pierwsze 4% na lokacie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dla tych, ktorzy nigdy wczesniej nie zalozyli jescze lokaty Mobilnej... czyli dla prawie nikogo z czytelnikow

   Usuń
 8. Czy Ci którzy nie mają żadnego konta w GB również mogą założyć tę lokatę mobilną opłacając ją z konta w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedys bylo to mozliwe. Teraz lokata mobilna jest dostepna tylko do oplacenia z konta ROR w GB

   Usuń
  2. A na jakiej podstawie ta twierdzisz?Z tego co jest napisane w karcie produktu wychodzi że można:W przypadku zawarcia Umowy przez Klienta, który posiada wyłącznie lokaty założone poprzez witrynę www.getinbank i/lub Bankowość Internetową
   jeżeli umowa o Bankowość Internetową została zawarta drogą elektroniczną, do założenia Lokaty dochodzi warunkowo w momencie złożenia
   Dyspozycji założenia Lokaty, pod warunkiem wpływu w okresie ważności Dyspozycji założenia Lokaty na wskazany przez Bank numer rachunku
   bankowego środków przeznaczonych na założenie Lokaty z rachunku, którego posiadaczem jest Klient.
   Bank zastrzega sobie prawo niezałożenia Lokaty oraz zwrotu środków na rachunek, z którego środki wpłynęły do Banku, w następujących
   przypadkach:
   a) gdy kwota środków przekazanych na założenie Lokaty jest niezgodna z kwotą określoną w Dyspozycji założenia Lokaty,
   b) gdy środki przeznaczone na założenie Lokaty zostały przekazane na rachunek inny niż wskazany przez Bank,
   c) gdy środki przeznaczone na założenie Lokaty wpłynęły do Banku po upływie okresu ważności Dyspozycji założenia Lokaty,
   d) gdy środki przeznaczone na założenie Lokaty wpłynęły do Banku z rachunku, którego właścicielem nie jest Klient – gdy dane osobowe Płatnika
   (imię, nazwiska oraz adres) są niezgodne z danymi Odbiorcy (Posiadacza Lokaty).

   Usuń
  3. Ja, pomimo że jakiś czas temu zamknąłem konto w GB i w wakacje je otworzyłem po raz kolejny (z nowym numerem konta i loginem) nie widzę tej lokaty w aplikacji mobilnej. Wczoraj wysłałem pytanie do banku - zobaczymy co odpowiedzą.
   Dawno już nie miałem lokaty z "4" na początku :) a chętnie bym skorzystał bo akurat w IB kończy mi się mała lokata na ~20k w tym tygodniu.

   Usuń
  4. Lokata się nie musi teraz kończyć, możesz zerwać w dowolnym momencie beztroską.
   Ta co ci się kończy i tak odnowi się na 3,90%:)

   Usuń
  5. "Dawno już nie miałem lokaty z "4" na początku :) a chętnie bym skorzystał bo akurat w IB kończy mi się mała lokata na ~20k w tym tygodniu."

   Na pewno fajnie te 4% wygląda, ale przy większej kwocie i okresie depozytu. Ostatnie moje 4% też było w Getinie, również na 2 m-ce, ale limit był chyba do 100 tys. zł. Zakładało się ją w "Openie" i często były z tym problemy (że niby system się zawiesił itp.)
   Aktualnie dla tej kwoty - to różnica 1,35zł między nią, a Beztroską gdzie mamy stały dostęp do gotówki, więc to chyba zabieg czysto marketingowy - bo jest to upragnione 4% ;)

   Usuń
  6. No i mam odpowiedź banku - ponieważ skorzystałem z tej lokaty w 2017 roku nie widać jej w systemie... Tylko po drodze zamknąłem wszystkie kona w GB i założyłem na nowo w wakacje.
   W sumie kasa zostanie w IB na 3,9% bo nie chce mi się z nimi wojować o 0,1%.
   Szkoda czasu.

   Usuń
 9. Potrzebuję jutro otworzyć konto w Credit Agricole jako polecony ale koniecznie w placówce stacjonarnej.
  Czy zakładając konto w oddziale pracownik może wpisać we wniosku w systemie kod polecającego?
  Jak to jest w innych bankach? Może ktoś otwierał konto z polecenia w oddziale???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładałem jakieś 2 lata temu i wtedy dało się podać pracownikowi oddziału numer polecającego.

   Pozdrawiam
   TomL

   Usuń
 10. Czy ktoś jeszcze zakłada lokaty przez Ybanking? Czy te 0,1% nie robi już różnicy i nikt się w to nie bawi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można zgłaszać lokaty beztroskiej, więc nikt tego już nie używa:(

   Usuń
  2. Nie tylko Beztroskiej, ale i każdej innej lokaty z Idei nie da się zgłosić. Nadal jest komunikat:
   "Premiowanie nowych lokat Idea Bank zostało zawieszone ze względu na prace nad nowym systemem informatycznym.
   Jeżeli chcesz otrzymać informację o ponownym uruchomieniu premiowania użyj przycisku poniżej."
   Czekam aż zapadną moje ostatnie zgłaszane tam lokaty i poproszę o usunięcie moich danych, bo wygląda na to, że Ybanking już umarł.

   Usuń
 11. Czy dobrze kojarzę, że 15 grudnia 2018 wchodzą w życie jakieś zmiany przepisów bankowych, w wyniku których do 15 grudnia można zamknąć każdy rachunek w każdym banku bez okresu miesięcznego wypowiedzenia? Potrzebuję zamknąć kilka kont jeszcze w tym roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze kojarzysz. Ja dostałem listy z banków, m. in. z Millennium. Do 19 grudnia należy złożyć sprzeciw dotyczący przyjęcia nowych warunków lub wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym bez opłat.

   Usuń
 12. Informacja dla zapominalskich:
  wczoraj przyszły powiadomienia z BGŻ Optima o zakwalifikowaniu do wypłaty Premii 50zł z promocji "Lokata Bezkarna 3,5% + 50zł"
  Termin na uzupełnienie danych: do 18-12-2018

  http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/07/50-z-za-zaozenie-lokaty-350-na.html
  MD

  OdpowiedzUsuń
 13. IB daje 3.5% na lokacie półrocznej Nr 1. Po mojemu jak dają tyle na terminowej i tak długiej to Beztroska zaraz zniknie prawdopodobnie bo chyba odpływ się zmniejszył. Reszta stawek tej lokaty raczej zniechęcająca

  OdpowiedzUsuń
 14. Santander sypnął dzisiaj premiami za wynagrodzenie. Zaległymi i awansem już za grudzień. I znów Ich lubię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A faktycznie, w ciągu ostatniego tygodnia wypłacili mi 100 zł:)

   Usuń
 15. Hej

  Posiadam w Aliorze Konto Internetowe. Czy to wyklucza mnie z promocji?
  Pytam, bo akurat taka nazwa nie padła w powyższym artykule.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...