poniedziałek, 11 października 2021

400 zł do Allegro za kartę w Citi znów w ofercie

Dawne hasła 'Ostatnio dzwonek na' ostatnio zastępuje nowe niebawem będzie przedłużenie promocji. Dziś otrzymałem z wiarygodnych źródeł informację, że 400 zł do Allegro będzie od jutra przedłużone, więc warto już o tym oficjalnie poinformować.


To jedna z najpopularniejszych akcji i nic dziwnego: warunki proste, a promocja fajna. A gdy przychodzi do zamknięcia karty, bank dodatkowo oferuje kolejny cashback w ofercie zatrzymaniowej. Przerabiane wielokrotnie.

                                
Kto może skorzystać z oferty?  Tak jak to omawiałem wczoraj, oferta jest dla osób, które nie mają karty od 1 stycznia 2020 r. Niezbyt długo w porównaniu do innych banków.
 
Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro
 
Trwająca szósta już edycja tej promocja potrwa do 24 listopada 2021. Na razie data nie jest znana, a regulaminy pojawią się z pewnością z kilkudniowym poślizgiem. Na pewno jednak linki będą aktywne, więc kto ma taką możliwość może śmiało starać się o premię. Jak tylko pojawią terminy zostaną one tutaj zaktualizowane.

Co trzeba zrobić, aby zgarnąć premię bon 400 zł do Allegro? Warunki też mają być niezmienione więc wystarczy spełnić proste warunki. Aby uzyskać bon musimy wykonać:
 • przynajmniej jedno logowanie do bankowości MOBILNEJ - do końca pierwszego miesiąca, w którym zawrzemy umowę o kartę
 • transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 1000 zł w przeciągu 3 miesięcy 
W zasadzie na wydanie 1000 zł mamy ponad 3 miesiące, bank liczy bowiem pierwszy niepełny miesiąc w którym dostajemy kartę plus trzy pełne miesiące.
 
UWAGA:
W nowej promocji jest malutki haczyk: kartę trzeba aktywować za pomocą aplikacji, a nie z poziomu bankowości internetowej do czego przywykliśmy! Dziękuję za ten szczegół jednemu z czytelników.
                           


O spełnieniu warunków przyznania nagrody, dowiemy się z wiadomości w serwisie Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki.

Voucher do Allegro otrzymamy najpóźniej do 60 dni od informacji o przyznaniu nagrody. Voucher ma wartość 400 zł, niestety musimy zużyć go jednorazowo. Nie można płacić nim kilkukrotnie. Jeśli dokonamy zakupu za mniejszą kwotę, reszta pieniędzy przepadnie. Termin ważności takiego vouchera wynosi 12 miesięcy.
 
Tutaj założysz kartę Citi, by zgarnąć 400 zł do Allegro

Według regulaminu dodatkową nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę. Warunkiem jednak jest wykonywanie płatności kartą na kwotę 300 zł miesięcznie. W ten sposób można uniknąć opłaty przez kolejne 12 miesięcy


Przypomnę, że z kartą możemy korzystać z rabatów u ponad 300 partnerów banku, jadać ze zniżką w  restauracjach, a także kupować bilety na koncerty w przedsprzedaży. 
 
A po zgarnięciu premii można spróbować zamknąć kartę. I nie zdziwcie się, jeśli bank zaproponuje wam nową ofertę zatrzymaniową w której do zgarnięcia będzie kolejna fajna premia. 
 

Regulamin VII edycji promocji 400 zł za kartę w Citi do Allegro
Regulamin kart

7 komentarzy:

 1. Neobank od jutra zmienia datę badania nowych środków na 11 października. Oprocentowanie nadal 1,3 na 3 miesiące. Widocznie dotychczasowa data 22 sierpnia powodowała brak chętnych. Ja im coś jutro przeleję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już przelałam wszystko z Getina - jedna transza wczoraj przed północą, druga tuż po. Dzisiaj rano wszystko dotarło i zaczęło pracować.

   Usuń
 2. Po raz pierwszy z Getina zadzwoniono do mnie, żeby potwierdzić przelew. Nie mam zastrzeżeń, bo to dla mojego bezpieczeństwa, tym bardziej, że konsultant (mimo bardzo późnej pory) zatelefonował kilka minut po wykonaniu przeze mnie zlecenia.
  Oferta zatrzymaniowa: lokaty 0,7% na 2 lub 4 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 3. Od stycznia zmiany w Getinie. Konto Proste Zasady, już nie wystarczy 1 płatność kartą. Musi być a ż 5 płatności miesięcznie. Jak nie, to płacimy 9 zł za konto i 5 zł za kartę. Razem 14 złotych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo przykra wiadomość. Gdyby nie pandemia, to kupno po jednej kajzerce razy dziesięć (bo oboje z mężem mamy tam konta) nie byłoby problemem - najwyżej sprzedawcy w okolicznych piekarniach (a mamy sporo takich sklepów) byliby nieco zdziwieni. Jednak w takiej sytuacji poważnie rozważę zamknięcie tam przynajmniej jednego rachunku. Może się jeszcze zastanowią, bo mimo że ze swoim KO prawie nie mają konkurencji, to jednak część klientów odejdzie, wybierając zdrowie zamiast "zysków".

   Usuń
  2. Czyli jeżeli tego nie akceptujemy to możemy już teraz zamknąć konto w trybie natychmiastowym?I czy da się to zrobić przez bankowość internetową?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...