czwartek, 21 października 2021

400 zł w gotówce za łatwe warunki w nowej promocji Paribasa

Z nową promocją ruszył Paribas i wreszcie premia jest w postaci gotówki, a nie jakichś wiązanych bonów do różnych portali co spotyka się tutaj coraz częściej. A co ważniejsze warunki jakie stawia bank sa banalne, więc tym razem warto zajrzeć co trzeba zrobić by zgarnąć fajna premię.


Co do nowego klienta to mamy status quo, cały czas karencja wynosi 12 miesięcy, co jest bodaj najkrótszą odsiadką wśród banków dających fajne premie na start. Jeśli więc nie miałeś tutaj konta przez ostatni rok możesz śmiało wracać.

Tutaj łatwo zgarniesz 400 zł w nowej promocji październikowa premia

Nowa promocja ma potrwać do 7 listopada, ale tym razem wątpię czy powyższy link będzie aktywny aż tak długo. Bank jak zwykle przewidział tylko 3000 wniosków, a warunki są takie, że promocja szybko może stac się nieaktywna i zastąpiona mniej ciekawą.

Co zatem trzeba zrobić by zgarnąć 4 stówki?

1) 150 zł za 3 przelewy w listopadzie

Zaczyna się bardzo przyjaźnie i podobnie do rewelacyjne promocji z końcówki z ubiegłego roku w której brałem udział. Pariba wymaga by w listopadzie tylko...:

 • wykonać 3 przelewy

nieważne czy z kompa czy z komórki, jak komu pasuje. I za to dostajemy w grudniu fajną premię w wysokości 150 zł. Innymi słowy za tak banalną czynność jaką jest jeden przelew dostajemy 50 zł. Bardzo miło.


 2) 250 zł za wpływ i 5 płatności

W ostatnim miesiącu tego roku mamy nieco trudniejsze warunki do spełnienia, ale w dalszym ciągu na pewno banalne. Wystarczy:

 • przelać sobie do Paribasa 1000 zł
 • dokonać 5 płatności Blikiem

i to wszytko. A skoro bank wymaga płatności blikiem czyli cyferkami jakie wyświetla apka po zalogowaniu to nie musimy wyrabiać sobie tutaj niepotrzebnie karty. I za te dwie banalne czynności dostajemy jeszcze więcej bo 250 zł w prezencie na nowy rok

Tutaj łatwo zgarniesz 400 zł w nowej promocji październikowa premia

UWAGA: Na koniec ważna informacja: chociaż dla zdobycia premii wykonywać kartą nic nie musimy, to jednak karta jest wymagana do wypłaty nagrody o czym mówi punkt 1.6) zasadach uczestnictwa promocji.

Chociaż Paribas miał multum promocji w tym roku, to ta wygląda chyba najciekawiej. Nie tylko premia jedna z najwyższych, to w końcu w postaci gotówki, dzięki czemu sami sobie postanowimy czy wydamy na co nam się podoba czy wpakujemy na konto by pomnażać nasze oszczędności.

Regulamin promocji Październikokwa premia 400 zł z Paribas

42 komentarze:

 1. a jaką kartę debetową wybrać aby była najkorzystniejsza ? (bo chyba bank oferuje różne ?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi, że trzeba wnioskować o kartę i mieć kartę na dzień wypłaty premii

   Usuń
  2. Zgadza się, mówi o tym punkt 1.6 w paragrafie 2. Dodałem więc tę jakże istotną informację do artykułu.

   Usuń
 2. Zdaje się, że konto aktywuje się poprzez nadanie pinu do karty, więc kara raczej must have

  OdpowiedzUsuń
 3. Waluty dziś znowu euro 4,6, frank 4,31
  Zlotowka nadal się osłabia już nawet akcja Glapy nie pomogła. Żadna Lokata nam nie pomoże jak euro będzie po 5 zł zaraz.

  OdpowiedzUsuń
 4. W dodatku nie wszystkie karty wchodzą w grę:
  Karta – płatnicza karta debetowa o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj” albo „Karta Otwarta na Świat” albo „Karta Otwarta na eŚwiat” wydawana przez Bank do Konta Osobistego dla posiadacza Konta Osobistego, w ramach
  organizacji płatniczej Mastercard;

  Zdecydowanie warto czytać Regulaminy, żeby później nie było niespodzianek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To cenne info. A jak przesłać skan dowodu osobistego ? Bo chyba będzie to koniecznie ?

   Usuń
  2. Regulaminy zawsze warto przejrzeć, jeśli bierze się udział w promocji. W przypadku kart to te które są do wyboru prezentuje sama strona promocyjna, wraz z opłatami lub sposobem ich uniknięcia.

   Usuń
  3. Jeśli składasz wniosek z kompa to dodajesz zdjęcie dowodu z obu stron jaki powinieneś mieć jakimś pliku (jeśli nie masz to w dowolnej chwili możesz sobie to przesłać na kompa na kilka sposobów), jeśli z komórki to robisz zdjęcie dowodu z obu stron i przechodzisz do kolejnego kroku.

   Usuń
 5. No i wreszcie coś drgnęło. W ING dali 1% na KO i to nawet do 100k zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisze 50 tys gdzie 100 tys?

   Usuń
  2. 2*50k zł. Drugie 50k na OKO Bonus. Już kiedyś tak było - bo sam miałem. Wczytajcie się dokładnie - bo mnie nie interesuje ta oferta ;)

   Usuń
 6. Tylko do 50 tys i jeśli nie miałeś konta OKO w ING. A większość chyba miała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca. Są 2 oferty teraz, za otwarcie dodatkowego OKO, pod warunkiem rocznej "martwicy" na pierwszym OKO (tak to rozumiem). A druga opcja to stare dobre OKO Bonus do starego OKO.
   Promocje:
   "Bonus na start" - dla nowych posiadaczy OKO
   "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” - dla starych

   Nazwy trochę mylące

   Usuń
 7. a jakie warunki ? konto, karta, okres trwania konta ? itp ..

  OdpowiedzUsuń
 8. Otwierajc konto w ING trzeba pamiętać że po zamknięcie tego konta trzeba się udać osobiście do oddziału albo notariusza celem potwierdzenia podpisu. Przynajmniej jeszcze niedawno tak było. Chyba nie da się zamknąć tego konta z poziomu bankowości elektronicznej, telefonu czy zwykłym listem
  MM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Parę lat temu zamykałem z poziomu ST w internecie. Mam nawet papierowe tego potwierdzenie. Przyznaję, że nie wiem jak jest z zamykaniem obecnie.

   Usuń
  2. Można zamknąć przez bankowość internetową. Tylko nie pamiętam czy wysyłając im wypowiedzenie, czy mają odpowiednią opcje w menu.

   Usuń
 9. 31 października ostatecznie nieboszczką staje się Idea Bank.
  Zalecam wszystkim, którzy nie zlecili telefonicznie zamknięcia konta w IB i nie zgodzili się na przejście do Pekao aby zajrzeli na rachunek czy nie mają tam jakichś mniejszych czy większych groszy do zabrania bo od 1 listopada nie będzie możliwe nawet zalogowanie się do nieboszczki.
  Swoja drogą łza się w oku kręci chyba nie tylko mi bo to był przez dobrą dekadę bank numer 1 do deponowania oszczędności. Szkoda, że bankowa mafijna konkurencja wykończyła ten bank.
  Niestety Getin idzie zdaje się do pieca tą samą drogą. Brak konkurencji na rynku bankowym jest jedną z przyczyn obecnego stanu lokat na 0,00%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Glowna przyczyna braku oprocentowania depozytow i to w roznych walutach jest zalew swiezego "dodruku" przez banki centralne. Jezeli stopy procentowe, mam na mysli te najbardzie rozwiniete kraje, sa sprowadzone do zera lub do wartosci ujemnych, to tak wlasnie wyglada oferta depozytowa. Wraz z podwyzkami NBP, ECB, FED czy BoE sytuacja powinna sie poprawiac, ale nastepowac to bedzie bardzo powoli.
   Stawki IB byly podyktowane tylko jego sytuacja, ale jak sie to skonczylo to kazdy wie, wiec sztuczne przeplacanie za depozyty dawalo cos nam klientom, ale banku nie uzdrowilo.
   Getin idzie troche inna droga, bo upodobnil sie juz z oprocentowaniem do reszty rynku, ale to powoduje, ze jego oferta nie jest juz atrakcyjna, a to bedzie powodowalo odplyw klientow, bo jaki sens na podobnych warunkach trzymac kase w banku, ktory lada chwila moze sie wywrocic.

   Usuń
  2. Nie zgadzam się co do Idea Banku. Bank został wykończony przez konkurencję TYLKO dlatego, że przez dekadę przyciągał klientów wysokim oprocentowaniem lokat. Oczywiście Getback i chciwość menadżerów zrobiła swoje, aż w końcu politycy jako że to polski bank założyli sieci aż do ostatecznego przejęcia.

   Usuń
  3. Oj tam, oj tam. Czarnecki sam załatwił Ideę, to samo będzie z Getinem.

   Usuń
  4. Getback to wierzchołek góry lodowej. Przekręty na polisolokatach, strukturach. LC z zespołem byl prekursorem wszelkiego rodzaju pułapek na klientów ale i kreatywnej księgowości (np. lokaty antybelkowe, fikcyjne podnoszenie kapitału). komentator z 16.58 ocenia idea bank z bardzo wąskiej perspektywy lokaciarza. Sam nim byłem ale szczerze mówiąc mimo wszystko nie żal mi tego banku. Kosztem minimalnie lepszej oferty tyle osób tam skrzywdzono. Paradoksalnie dobrze że ta maszyna przekrętów padła bo wtedy ostatecznie znalazłem inne miejsce dla kapitału. Teraz żałuję że zmiana nie nastąpiła wcześniej.

   Usuń
  5. Getback, polisolokaty i struktury to były instrumenty bankowe w które wchodzili TYLKO naiwni roszczeniowcy oczekujący %%% ponad stan. Bezpieczne lokaty były zawsze gwarantowane przez Skarb Państwa i nikt na nich nie utopił. Idea Banku mi szkoda ale naiwnych szukających guza, podobnie jak naiwnych klientów Amber Gold nie jest mi żal. Wleźli w g.o TYLKO na własne życzenie. My Polaki mamy tendencje do szukania winnych wszędzie tylko nie we własnej osobie. Frankowi kredyciarze to już inna bajka i nie tak jednoznaczna.

   Usuń
  6. 1.28. Ale pojechałes po bandzie. Czyli winna babcia, która niosła emeryturę w torebce a nie złodziej, który jej tę torebkę wyrwał? Ciekawe rozumowanie. Holding LC stworzył wyjątkowo wiele toksycznych, oszukańczych produktów okraszając to missellingiem. Jedynie z frankowiczami zgoda - tam wszystkie banki kroiły klientów, ryzyko kursowe było co prawda niewiadomą choć niespotykany wzrost na CHF wykreowały rynki przy ochoczej pomocy banków. A że w tym wypadku złodziej też bezczelnie kradł (10% spready, ubezpieczenia itp.) to kredyciarze słusznie wykorzystują to we własnym interesie.

   Usuń
  7. Bawić się w Getback, polisolokaty, struktury czy bitcoiny i giełdę mogą TYLKO ci, którzy się na tym dobrze znają. Jak babcia poszła z emeryturką w torebce po polisolokaty o których nie miała zielonego pojęcia to czy ma mi być jej żal? Przecież ci co się na tym znają żyją z takich businesbabć i dziadków. Ludzie byli, są i zawsze się znajdą pazerni i naiwni aby ich oskubać.

   Usuń
  8. Masz marne pojęcie jak to funkcjonuje albo niepotrzebnie chcesz podnieść temperaturę polemiki. Problem w tym, że to nie babcia szła do banku lecz s..syn wyszkolony przez machinę LC namówił ją by zerwała bez straty odsetek założoną lokatę i kupiła lewe obligi lub inny śmieciowy produkt. Nie wszyscy są tak "wyedukowani" jak ty geniuszu finansów. Niech giną słabsi! This is Sparta!

   Usuń
 10. Podwyższenie stopy procentowej przez RPP nie wpłynęło w żaden sposób na % listopadowych Obligacji SP. Wszystko zostało na tym samym poziomie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I trudno się dziwić, że SP nic nie zmienił. Emitent nadal wie, że jest bezkonkurencyjny.

   Usuń
  2. Do Anonimowy 25 października 2021 20:34

   Jeśli chodzi o obligacje "anty-inflacyjne" jeszcze jest to zrozumiałe. Tylko wytłumacz mi wyższość Obligacji 3m na 0,5% nad lokatą na ten sam okres w neoBanku na 1,3% ?? A tych według zestawienia sprzedaje się najwięcej - bo ponad połowę (55% wszystkich):
   https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20211014/sprzedaz-obligacji-detalicznych-we-wrzesniu-wyniosla-3796-mld-zl-mf

   Usuń
  3. Pytasz jak tłumaczyć to że ludzie zakładają depozyty na 3 miesiące na 0.2%, kupują 3 miesięczne obligacje na 0,5% albo waluty obce by trzymać je na zerowym oprocentowaniu mimo że tracą na wartości 4 (Euro w Niemczech) do ponad 5% rocznie (dolar). Odpowiedź brzmi - nie wiem. I to raczej jest pytanie do "inwestorów" a nie do SP czy drukarzy walut.

   Usuń
  4. @10:01
   Chwila, czy naprawde nie wiesz czy udajesz...
   Wytlumaczenie jest banalnie proste, ktos, kto dysponuje gruba kasa nie wlozy jej do banku ponad limit BFG, w obligacjach ma gwarancje zwrotu srodkow po tych 3-miesiach. Co sie tyczy lokat walutowych, to ktos po prostu spi spokojnie, ubezpieczenie ma swoja cene. Ile traci w stosunku do oprocentowania PLN, bardzo niewiele, a jaka masz gwarancje, ze PLN sie nie oslabi np. o kolejne 10%, zaraz napiszesz, ze moze sie umocnic, moze, ale jak ktos ma troche wiecej kapitalu to nie stawia wszystko na jedna "karte", ktora jest PLN.
   Nie wszyscy moga byc rekinami gieldowymi, biznesmenami, chca spac spokojnie. Sam wkladasz caly swoj kapital w akcje albo ryzykowne biznesy??

   Usuń
  5. A miało wpłynąć ?

   Usuń
  6. ->19.10. Proste pytanie czy decyzja RPP wpłynęła na ofertę banków czy SP zmienia się w dyskusję gdzie trzymać pieniądze. Jeśli dobrze zrozumiałem Twoją wersję zasady Pareta (20/80) to lokata lub KO pracuje na zysk w ramach limitu BFG (Twoje 20) a właściwy kapitał leży bezpiecznie na prawie zerowym oprocentowaniu (tu trzymasz 80). Parytet faktycznie zachowany ale straty gwarantowane. "Lubię to" dali banksterzy i minister finansów. W co wejść? Ja nie udostępnię swojego portfela. Lekarstwo? Lepiej puścić $$ w obieg niż patrzeć jak je zżera światowa czy krajowa inflacja. Wartość oczekiwana ewentualnej straty dużo mniejsza. A waluty? Pisano tu parę razy. Nigdy od końca komuny nie dały długoterminowo zarobić. Ale może teraz się odmieni. Trzymam kciuki. Najwyżej trafi się ekstra bonus na różnicach kursowych.

   Usuń
  7. @00:06
   "Splycasz" temat, kto mowi, ze nawet 80% ma lezec na 0%? Dla bezpiecznej czesci portfela mamy chocby obligacje indeksowane, ktore juz daja zarobic 5 czy 6%. Proporcje czesci bezpiecznej do ryzykownej to sa sparawy czysto indywidualne. Raczej malo osob, ktore dysponuje wiekszymi srodkami finansowymi trzyma je tylko w gotowce PLN, mamy nieruchomosci, waluty, obligacje, akcje,ETF-y ...
   Tylko pogratulowac, ze twoje inwestycje, biznesy przy malym ryzyku daja duzy zysk. Dla znacznej wiekszosci, oczekiwany duzy zysk wiaze sie z coraz wiekszym ryzykiem i strata kapitalu.

   Usuń
 11. GB ponoć daje 0,8% przy przelewie do ING

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...no i wcale się nie dziwię, że "łaskawcy" się obudzili. Tylko kto przy zdrowych zmysłach - powstrzyma przelew na 1% na KO - żeby zatrzymać kasę na lokacie 0,8%? Chyba, że oferta dotyczy również KO w Getin.

   Usuń
  2. Ja nie dostałem żadnej oferty przy przelewie do ING i SCB.

   Usuń
 12. A przy jakim koncie w Getin Noble dają 0.8 bo Getin Bank ma w ofercie 3 konta osobiste

  OdpowiedzUsuń
 13. Nest bank SA nowe lokaty na 3 lata 0.5

  OdpowiedzUsuń
 14. Liczenie na zlowienie "debili" finansowych. Kto przy inflacji 6% i rozpoczetym cyklu podwyzek NBP wlozy im na lokate? Za 1 rok rynek przewiduje stopy centralne na ok. 2%. Do oszczedzania dlugoterminowego sa obligacje COI/EDO z mozliwoscia wczesniejszego odkupu a nie takie psedo lokaty.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...