sobota, 16 października 2021

Nowa edycja 1800 zł za konto w Millennium darmowe przez 2 lata

Dziwne posunięcie Millennium, niedawno omawiałem tutaj pierwszą edycję konta firmowego, która miała potrwać do końca października, co można łatwo sprawdzić tutaj. Do końca tego miesiąca jeszcze daleko, a już mamy nową drugą edycję i o dziwo z praktycznie niezmienionymi warunkami.

Dużo zmian na lepsze w Millennium ostatnimi czasy. Nie tylko dwukrotne skrócenie karencji dla nas o czym pisałem omawiając najnowszą promkę konta z 250 zł na start. Po raz drugi bank ten bierze udział w akcji specjalnej z bankierem, w której za założenie darmowego przez 2 lata konta firmowego można zgarnąć nawet do 1800 zł na start.


Kto może z tego skorzystać? Z analizy obu regulaminów czyli z pierwszej edycji i drugiej wynika, że warunki są identyczne ale inny jest warunek nowego klienta. Do poprzedniego zapisu, że wyklucza się posiadaczy konta dla danego nr NIP posiadającego konto po 1 czerwca 2019 dopisano nowy: wyklucza się przedsiębiorcę jako konsumenta, który posiada jakikolwiek produkt w Millennium.

Innymi słowy jak widać bankowi nie spodobało się, że w premii brali udział posiadacze zwykłego konta i podmieniono linki na nowe. Poniższe linki zostały zatem zaktualizowane o nowe, które powinny już działać do końca tego miesiąca.

Tutaj zgarniesz do 1800 zł za rachunek firmowy w Millennium

Promocja tego typu ma potrwać do 31 października 2021 przy czym o dziwo może ulec raczej wydłużeniu, a nie skróceniu. O dziwo ten termin jest identyczny także w drugiej edycji, która niejako nadpisała pierwszą.

Co trzeba zatem zrobić by zgarnąć premię? Skoro to jest akcja specjalna, to mamy oczywiście do czynienia z dwiema promocjami jednocześnie: jedną od banku z premią 1500 zł, drugą od organizatora z premią 300 zł czyli z identycznymi podziałem stawek jak u melonika.


 

1. 300 zł za... jedną płatność od organizatora

Na początek mamy superłatwy warunek dla zgarnięcia aż 300 zł premii. Wystarczy bowiem 

 • do końca listopada założyć konto 
 • do końca tego roku  dokonać jednej płatności BLIK

I to wszystko. Nie, nie pomyliłem się: za jedną płatność dostajemy trzy stówki o czym organizator poinformuje nas w terminie do 28 stycznia 2022. Tutaj widać w całej okazałości zalety akcji specjalnych, których nie ma w ofercie banku. 


 

II - 1500 zł premii od Millennium

Druga część premii pochodząca od banku ma osobny regulamin, ale i tak termin 1 czerwca 2019 jako warunek nowego klienta jest dalej aktualny. Zwykle terminy te są różne, ale przez to że mamy dopiero pierwszą edycję tej akcji specjalnej karencja jest identyczna.

Co trzeba zatem zrobić by liczyć na danie główne czyli całkiem fajną premię 1500 zł. Tutaj premia rozbita jest na 5 różnych części które zanalizujemy po kolei:


 1) 450 zł za aktywność na koncie
 • wpływy po 2000 zł
 • przelewy do ZUS na kwotę minimum 250 zł
 • transakcje kartą na kwotę 500 zł

powyższe 3 warunki to w zasadzie typowe warunki aktywności konta, więc coś co raczej nie jest trudne do spełnienia. Bank wymaga by spełnić je w trzech miesiącach: w grudniu 2021 oraz styczniu i lutym 2022.

Za każdy warunek dostajemy po 150 zł, więc w sumie w ciągu kwartału do zgarnięcia jest 450 zł. Jak to zwykle w bankach bywa premia zostaje wypłacona do końca kolejnego miesiąca czyli w naszym przypadku będzie to do 31 marca 2022.


 2) 400 zł za terminal płatniczy

Dalej mamy warunek typowy dla kont firmowych przewija się bowiem w wielu promocjach tego typu opisywanych na blogu. W tym przypadku mamy wymóg:

 • obrotu na 1000 zł do końca lutego 2022

chodzi oczywiście o transakcje bezgotówkowe opłacane kartami płatniczymi. Liczy się by w sumie zarejestrować przez 3 miesiące obrót na niezbyt dużą kwotę, co nie powinno być problemem. Za to także w terminie do 31 marca 2022 dostajemy 400 zł.


 

3) 650 zł za leasing

Największa premia bo aż 650 stawia bez wątpienia najtrudniejszy warunek z którego nie musimy korzystać jeśli nam to nie pasuje. Chodzi o:

 • podpisanie umowy leasingu na kwotę min. 30.000 zł

umowa ma zostać podpisana najpóźniej do końca lutego 2022. Tutaj każdy przedsiębiorca musi sobie sam przeliczyć czy ten warunek będzie korzystny, bo leasing wiąże się z kosztami, ale premia jest całkiem fajna.

Tutaj zgarniesz do 1800 zł za rachunek firmowy w Millennium

Na dodatek bank przez 2 lata gwarantuje darmowe konto. Konta firmowe potrafią być drogie, ale zwykle pierwsze dwa lata są darmowe, więc przenosząc swoje konto do innego banku można nie tylko przedłużyć sobie darmowość konta, ale dodatkowo dość fajnie zarobić na tym.

Regulamin II edycji akcji specjalnej zgarnij premię z kontem

Regulamin Konto Mój Biznes i 1500 zł premii

11 komentarzy:

 1. Odnośnie Millennium to od jutra rusza nowa promocja na KO Profit. Parametry bez zmian i dalej tylko 0,5% więc podwyżka stóp procentowych przez RPP nic tu nie dała. Podejrzewam, że podobnie będzie w przypadku EKO Getina, który dodatkowo obniżył jeszcze oprocentowanie podstawowe swoich rachunków. Tymbardziej zasadne staje się więc lokowanie na wyróżniający się obecnie procent 1,3 w małych bankach typu TBP czy neoBanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poglądy i nauki o inwestowaniu głoszone przez Tom Tom nadają się do kosza.

   Usuń
  2. Do Anonimowy 17 października 2021 12:57

   A możesz podać z czym się konkretnie nie zgadzasz? Czy dalej będziesz pisał ogólnikowe farmazony?

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to omówione w artykule. Swoją drogą przypomina mi to identyczną sytuację z neo. Codziennie kończyły mi się lokaty na 8,5% gdy byłem tutaj nowym klientem. Pierwszego dnia udało mi się odnowić lokatę na ten sam procent na kolejne 3 miesiące, ale następnego dnia wszystkie regulaminy zostały nagle zmienione, a możliwość odnowienia poblokowana. Resztę więc musiałem ewakuować

   Usuń
 3. Dużo ostatnio mowy o Getin w komentarzach, a tymczasem jak widzę w piątek bank rozesłał info w poczcie wewnętrznej o premiowaniu płatności kartą w ilości 5 sztuk. Nagroda jest jednak bardzo nieciekawa jak dla mnie, więc nie skorzystam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie Polcan. Wspomniałem o tym w komentarzu pod poprzednim postem, że to nieudana próba - "przekonania" nas przez Getin do płacenia 5 razy kartą w miesiącu. I to jest właśnie odzew banku na swoje nieprzemyślane decyzje, o których wcześniej pisałem. Niestety przy takiej pseudo-ofercie eksodus jest nieunikniony. Pisałem już wcześniej, że np. Millennium Bank - to mi będzie płacił co m-ąc 30zł za spełnienie zwykłych warunków "bezpłatntności" konta (wpływ 1k zł i 1 płatności kartą), a Getin z tą swoją "ofertą zatrzymaniową" może się schować.

   Usuń
  2. Getin zwyczajnie przelicytowal, bo sa dalej banki co zwalniaja z oplat za 1 transakcje karta. Oferta depozytowa stala sie juz slabo konkurencyjna a te 5 transakcji podzialalo jak zapalnik. Dla wiekszosci osob nie jest to bank 1-wyboru, wiec sie na tym przejada. Zastosowali metode kija zamiast marchewki. Gdyby za 5-trans. przyslugiwalo lepsze oprocentowanie lub inne bonusy, to wiele osob, by sie na to skusilo a tak wylali przyslowiowe dziecko z kapiela.

   Usuń
  3. A co to za nagroda za 5 płatności, bo ja takiej wiadomości nie mam. Nie żebym był zainteresowany, pytam z ciekawości, bo i tak wypowiem. Bo już tam nic nie trzymam na śmieszny procent.

   Usuń
  4. Używanie za darmo przez 30 dni jakiejś platformy internetowej. Nawet nie chce mi się sprawdzać jakiej...

   Usuń
 4. Dla zainteresowanych.Ponieważ nie miałem w bankowości internetowej GB możliwości zamknięcia konta walutowego zgłosiłem sprzeciw przez infolinię że nie akceptuję proponowanych zmian i dwa konta walutowe zostały zamknięte w trybie natychmiastowym.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...