czwartek, 14 października 2021

60 zł do zgarnięcia za jedną płatność swojego rachunku

Blisko dwa lata temu przedstawiałem na blogu platformę Moje usługi, na której można było za polecanie zgarniać środki na płacenie rachunków. Kto nie zna jeszcze tej usługi może zajrzeć do tamtego wpisu by poznać szczegóły.

 


Od dziś z okazji 3 rocznicy platforma ta, która w międzyczasie zmieniła nazwę na Rachunki imoje, uruchomiła nową promocję. Można w niej zgarnąć 3 kupony o łącznej wartości 60 zł. Wystarczy użyć linku polecającego taki jak poniższy i wpisać kod 35M0-K3HE.

Tutaj zgarniesz 60 zł za rejestrację i jedną płatność swojego rachunku

Promocja ta jest bardzo krótka i potrwa tylko do poniedziałku 18 października. Wystarczy jedynie wykonać pierwszą płatność za dowolny rachunek typu, prąd, gaz czy telefon pobrany do serwisu Rachunki imoje, by otrzymać tytułowe kupony na kwotę 60 zł. 

Dostawcę rachunku należy dodać za pośrednictwem „Połączenia z systemem dostawcy, np. prądu, gazu, czy operatorem telefonicznym czy internetowym (eBOK)” – opłaty zostaną dodane automatycznie, a kupon zostanie automatycznie naliczony podczas płatności. 

Płatności w serwisie są w zasadzie bardzo proste, można płacić szybkim transferem prosto z konta w dowolnym banku, BLIKIEM, kartą debetową, kredytową, jak kto woli. Z pewnością jest to jakaś alternatywa do Santandera i choć jest jednorazowa, a nawet jak widzimy czasami wraca, to jednak zysk tutaj jest większy.

Co ciekawe mamy tutaj także promocję w której do wygrania jest 10.000 zł, ale skoro to raczej konkurs, to zainteresowanych odsyłam do załączonego regulaminu o nazwie Rachunki się płacą. Dotyczy ona płatności za rachunki kartą Visa.

Tutaj zgarniesz 60 zł za rejestrację i jedną płatność swojego rachunku

Podsumowując mamy powrót promocji, która nie zdarza się często. Zawsze można skorzystać, opłacić rachunki zgarnąć premię i pożegnać się z nimi, do czego zresztą niejeden z nas już przywykł.

Regulamin promocji Moje rachunki

Regulamin promocji Rachunki się płacą

 

52 komentarze:

 1. Dzień dobry.
  Polcan czy jeśli korzystałem wcześniej z platformy Moje usługi i zamknąłem konto, to ta promocja mnie też obejmie zakładając konto na nowo??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie w punkcie 6a jest zapis:
   'nie był dotychczas użytkownikiem platformy Rachunki imoje'
   więc jak sądzę niestety jest tu dożywotnia karencja:(

   Usuń
  2. Spróbuj po prostu się zarejestrować na inny email niż Twoje poprzednie pozamykane konta. Jednak od razu mówię, że twoi dostawcy dodani w poprzednim koncie, dla których wykorzystałeś kody promocyjne, będą wykluczeni na nowym koncie, tj. kody promocyjne się do nich nie dodadzą.

   Usuń
 2. Czyli - trzeba najpierw opłacić jeden rachunek, to dostanie się 60 zł w bonach, które można wykorzystać na następne płatności? Z tego wynika, że opłacić należy przynajmniej dwa rachunki, żeby z tego skorzystać?
  I jeszcze dwa pytania: 1)czy rachunki muszą być aktualne (październikowe już popłaciłam), czy również na następne miesiące?; 2)czy trzeba dołączać skany/zdjęcia faktur, ponieważ takich "do przodu" jeszcze nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy opłacić 1 rachunek, ale musi być ściągnięty z bankowości np. operatora prądu, czy gazu, czyli musi być fizycznie wystawiony. Termin płatności nie na znaczenia.

   Usuń
  2. Co to znaczy "ściągnięty z bankowości"? To ta platforma nie bierze faktur od operatora a jakoś "zabiera" je w trakcie płacenie normalnie przez Internet z mojego konta bankowego?

   Usuń
  3. Chyba jednak nie wystarczy opłacić tylko jednego rachunku. Bony są trzy po 20 zł, a podobno do jednego rachunku nie można użyć wszystkich.

   Usuń
  4. nie z bankowości, ale z eBOK operatora...Generalnie zerknijcie na FAQ w imoje, tam jest wiele informacji. Kody naliczają się TYLKo dla płatności dla tych dostawców, których dodacie przez opcję "Połącz z ebok dostawcy" podając login i hasło do eboka. Jak już zapłaciliście rachunki za 10.2021 to trzeba czekać, aż pokażą się rachunki za listopad (w sekcji bieżące opłaty albo wszystkie opłaty, bo to u nich jakoś dziwnie działa i bieżące rachunki czasami nie pokazują się tam gdzie trzeba). Generalnie obowiązują w promocji regulamin programu poleceń, to też warto poczytać

   Usuń
 3. W jaki sposób można potem się wyrejestrować z tej platformy? Szczególnie - czy można to szybko i bezboleśnie zrobić przez Internet?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można wszystkie trzy kody wykorzystać do opłacenia jednego rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie łącza się kody

   Usuń
  2. No to niestety nie skorzystam. Z polecanego "katalogu" dostawców mam UPC i innogy. Niestety, rachunki za październik już popłaciłam. Prąd mam dopiero w grudniu, a TV/Internet właśnie chcą mi podwyższyć opłatę, z której mogę zrezygnować, jeśli "podziękuję" za dodatkowe usługi (i podziękuję). Jednak może to chwilę potrwać i w razie czego wolę się boksować bezpośredni z UPC niż via "rachunki". Czyli z proponowanych trzech bonów mogłabym wykorzystać zaledwie jeden.

   Usuń
 5. Zarejestrowałam się z wykorzystaniem poleconego kodu. Czy do 18 października muszę również dokonać wyboru dostawców mediów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aby skorzystać z promocji trzeba zarejestrować się do 18.10. Wyboru dostawców można dokonać trochę później.

   Usuń
 6. Nikt nie wspomina o kosztach przelewu pojedynczego rachunku. Jakie są opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Max. 0.89 zł za płatność, w której można połączyć kilka faktur. Może być też od razu lub po jakimś czasie korzystania z serwisu zdjęcie prowizji.

   Usuń
 7. Jeśliby ktoś potrzebował kodu, to polecam mój:30JB-KUR2. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecam mój kod : NZHH-K3FU Pozdrawiam Tomek

  OdpowiedzUsuń
 9. Już wspomniałem w komentarzach pod poprzednim artykułem. TOYOTA wprowadziła lokatę na 200 dni 1,3% czyli taką ciut dłuższą konkurencję dla neoBanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie takie ciut.3 miesiące a prawie 7 miesiący to jest różnica.

   Usuń
  2. a do jakiej max. kwoty ?

   Usuń
  3. 15k *20 szt. - czyli 300k zł.

   Usuń
 10. Czy ktoś mógłby napisać (tak krok po kroku, jak kiedyś zrobił TomTom z generowaniem rachunku w Anionie - dziękuję, skorzystałam:)), jak wyrejestrować się z tej platformy internetowo. Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź na stronę imoje, sekcjaF FAQ i znajdź tam te informacje

   Usuń
 11. Na jakim etapie opłaty faktury dodaje się kupon promocyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kupon promocyjny doda się automatycznie, jak opłacana faktura została dodana z bankowości internetowej wystawcy danej faktury

   Usuń
 12. Ja tam cały czas opłacam rachunki polecam mój kod w tej promocji: 7N0X-KI36

  OdpowiedzUsuń
 13. Toyota bank nowa lokata 1 procent na dwa lata przez internet lokata jest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tylko szalony by wybrał taką lokatę

   Usuń
  2. 1 procent na 2 lata? Jaja sobie robisz? Chyba dla idiotów.

   Usuń
 14. To ja też podam swój kod: B400-KI4E
  Zapraszam.

  Lepiej jest zarejestrować się w weekend, bo nie wiadomo nigdy co dla nich oznacza "do poniedziałku".
  Potem można jeszcze uzyskać 10 zł w promocji za dodanie nowego dostawcy przez ebok, jak pojawi się w sekcji Kupony promocyjne. Można dodać kogokolwiek, np. Allegro, chociaż nigdy nie zapłacicie nic dla nich. Sama promocja z 10 zł jest za dodanie a nie za płatność

  OdpowiedzUsuń
 15. Toyota bank LOKATA SPRINT Oprocentowanie 1,30% na 200 dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Pisałem o niej już pod poprzednim postem i tu powyżej, ale nie została przyjęta ze zbyt dużym entuzjazmem ;)

   Usuń
  2. Zastanówcie się, lokata na prawie 7 miesięcy (i gdzie tu sprint? raczej półmaraton :-)), a co jak za 2 miesiące oprocentowanie podskoczy do np. 1,5% czy nawet 2% w jakimś innym banku?

   Usuń
  3. Dokładnie,teraz to lokaty na góra 3 miesiące

   Usuń
  4. Do kate

   Może i masz rację, ale...
   Będąc dokładnym i biorąc pod uwagę, że rok ma 365 to bliżej tej lokacie do 6,5 m-ca. Dodatkowo jak ktoś będzie teraz czekał 2-3 miesiące na lokatę 1,5% i trzymał w tym czasie kasę na KO np. 0,5% - to w skali pół roku wyjdzie mu średnio i tak gorzej bo 1, a nie 1,3%. Ale to prawda, ja też sądzę, że lokaty powinny wzrosnąć nawet bez kolejnych podwyżek przez RPP.

   Usuń
  5. A dlaczego powinny ?

   Usuń
  6. Do Anonimowy 16 października 2021 16:40

   Bo to normalne na "realnym rynku" i już to widać w reakcji tych mniejszych banków. Rynek reguluje się sam, a nie przez upolitycznioną RPP i nawet jak stopy % będą na minusie - niektóre z nich będą płacić sporo ponad "normę" - bo tak muszą. Każdy widzi, że nasza stopa % odbiega od tej realnej w naszym regionie i na to reaguje. Rynki regulują się same i decyzje RPP oderwane od rzeczywistości nie będą miały na to wpływu - ponieważ brutalnie mówiąc "Life is life".

   Usuń
  7. Kolego Totom. Chyba niezbyt rozumiesz mechanizmy finansowe, czy rynkowe, a zastępujesz wiedzę pobożnymi życzeniami. Z jakiego powodu banki mają płacić więcej za lokaty jak mimo wzrostu stopy referencyjnej NBP nie płaci im więcej (nadal 0%) za zwiększone (z 0.5 do do 2%) rezerwy obowiązkowe? Czyli paradoksalnie oprocentowanie lokat powinno się zmniejszyć. Stopa (podstawowa, weksli, lombardowa) wpływa jednak na oprocentowanie produktów od niej zależnych (debety, limity w koncie, karty, kredyty - zależnie od umowy produktowej) i tylko to może być drobnym impulsem. Stopy podnieśli nie po to żebyśmy dostali więcej na odsetkach ale by zasiać niepokój w obszarze kredytów. Tak więc straszenie, że rynek, że się obrażę na bank, namówię do tego brata i koleżankę jest naiwne. Nie wasze drobniaki decydują o rynkowych stopach. Nadal jest nadprodukcja i nadmiar pieniędzy na rynku a maluchy ( neo czy skoki) jak je naiwni ciułacze zaleją gotówką zmienią ofertę, Tak będzie dopóki trwa poluzowanie i dodruk. I tak właśnie działa "life is brutal" bo niestety nie od detalistów zależy to co się stanie. Gotówka dawno powinna pracować gdzie indziej bo czy dostanie się 0.5 czy 1.3 to bez znaczenia w warunkach kilka razy większej inflacji.

   Usuń
  8. Do Anonimowy 17 października 2021 10:56

   Widać, że nie zrozumiałeś tego o czym napisałem. Miałem na myśli, i to zawarłem w komentarzu, że jeśli bank będzie potrzebował kasy to da taki % jaki będzie mu potrzebny - żeby tą gotówkę z rynku ściągnąć. I to nie oglądając się na stopy procentowe ustalane przez RPP. Tak też się dzieje teraz. Te realne stopy są oderwane od rzeczywistości - dlatego małe banki typu - neoBank i TBP są zmuszone płacić sporo powyżej średniej rynkowej. Doskonale wiem, że te większe nie potrzebują i długo jeszcze nie będą potrzebować naszej kasy.
   Jeśli chodzi o jak to napisałeś "obrażanie się na dany bank" - to pleciesz bzdury. Nie raz bank pod wpływem nagonki klientów i masowego zamykania kont ugiął się i odstąpił od swoich, często nieprzemyślanych decyzji (mam na myśli obecne podwyżki w Getin). Znam mnóstwo takich przypadków z autopsji i wiem, że Getin nie spodziewał się aż takiej reakcji ze strony klientów, którzy "zagłosowali nogami". Wysłał nawet jakieś durne promocje - aby ten odpływ zatrzymać. Tak więc mamy ogromny wpływ na niektóre decyzje banków, o których widać, że nie masz zielonego pojęcia.

   Usuń
  9. Chyba faktycznie nie rozumiemy się kolego To tom. Jak oceniasz finansjerę z poziomu wyboru straganu na rynku (taniej bo pewnie psują mu się pomidory) to faktycznie nie ma o czym rozmawiać. Znów chyba obrażasz dyskutanta pisząc, że nie zrozumiał twoich górnolotnych myśli. A przekonanie, że kapitałem sąsiada, ciotki i brata decydujesz o losie banku możesz między bajki włożyć. Ręce opadają.

   Usuń
  10. Do Anonimowy 17 października 2021 15:13

   Na szczęście nie jesteś moim kolegą i widzę, że rzeczywiście nie ogarniasz tego o czym piszę. I jeszcze jedno, może pisz po prostu TT jak się do mnie zwracasz - bo widzę, że masz spory problem z zapamiętaniem mojego nicku? (choć wiem, że celowo go przekręcasz mój naczelny hejterze;)

   Usuń
  11. Naczelny hejter do Toma. Oprócz braku wiedzy masz manię prześladowczą. Wszędzie widzisz jednego oponenta a tu już ich cała brygada, która przywołuje ciebie do porządku i pokazuje miejsce w szeregu.

   Usuń
  12. Do Anonimowy 17 października 2021 18:53

   Już się dalej nie kompromituj proszę. W dwuch różnych komentarzach piszesz: "Kolego Totom" oraz "kolego To tom" (celowo przekręcając mój nick) i myślisz, że trudno się domyślić, że to pisze jedna i ta sama osoba? Oczywiście tradycyjnie sam się nie podpiszesz bo tak łatwiej - ale już nawet nie chcę się powtarzać. Przywoływać do porządku można mnie było jak zahaczałem w komentarzach o politykę. Teraz tego nie robię, a ty dalej każdy mój wpis musisz jakoś negatywnie skomentować. Nie wiem o co ci chodzi, czy aż tak nie możesz przeboleć mojej wiedzy na tematy bankowe? Masz obsesje na moim punkcie i o czymkolwiek bym nie napisał - to musisz się wtrącić. Daj sobie już spokój, tak jak i ja odpuściłem sobie polityczne komentarze.

   Usuń
  13. Autor wpisów z godz. 10.56 i 15.13 odpowiada Tomtomowi. Bardzo przepraszam za użycie grzecznościowego zwrotu "Kolego" i za przekręcenie Twojego unikalnego pseudonimu. Istotnie, masz rację, nie po drodze nam razem. Jestem pod wrażeniem siły argumentów i spuszczam w pokorze zasłonę milczenia. Przepraszam niniejszym za brak zastosowania się do złotej zasady: "Nie spieraj się z ignorantem bo ludzie nie zauważą różnicy".

   Usuń
 16. Też podam swój kod jakby ktoś potrzebował: VVWP-KHXT

  Paweł

  OdpowiedzUsuń
 17. No niestety z mojej rodzinki nikt nie chce się w to bawić więc mam świeżutki ,ani razu nie użyty kod :
  DXAU-KDG3

  Polecam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam, obecnie, tj. do 20.12 jest promocja za rejestrację i zarówno osoba polecająca jak i polecona otrzymują 60 zł (3 kupony po 20 zł). Gdyby ktoś nie posiadał a potrzebował, to podaję swój kod polecający SU5Y-KICW.

  OdpowiedzUsuń
 19. @Polcan
  Mam pytanie - dlaczego nie został opublikowany mój wpis sprzed kilku godzin dotyczący nowej promocji iMoje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomyłkowo umieściłem w spamie, ale już jest.

   Usuń
 20. Czy ktoś korzysta z Pago i może mi wyjaśnić co daje ten kod promocyjny przy rejestracji?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...