środa, 15 grudnia 2021

1,7% na koncie Mega oszczędnościowym w Alior oraz 200 zł na start

Sypnęło nowościami. Od wczoraj nie tylko 1,6% daje nam Consumer podwyższając stawkę na RO aż o 0,9pp i to grubo przed terminem, także Alior podrasował stawkę na KO co prawda tylko o 0,2pp ale daje to w sumie dziś 1,7%. A do tego dalej mamy tutaj 200 zł co w praktyce daje najlepszą ofertę na rynku.


Mowa o 19 już edycji konta Mega oszczędnościowego, która potrwa nieco ponad miesiąc a ściślej do 17 stycznia 2022, a więc nieco wcześniej niż u Consumera. Warunki się nie zmieniły, nowe środki są oprocentowane na 1% ale gdy zrobimy przelew na 2000 zł na ror, to wówczas na drugi dzień zobaczymy w szczegółach konta stawkę 1,7%. Obowiązuje ona przez 3 miesiące.


Wymagany jest jednak do tego konto osobiste, ale na tym też można na start zarobić. Jeżeli chodzi o karencję, to nie ma tu już dożywocia, co wkurzało nas przez długi czas. Bank wreszcie poszedł po rozum do 'głowy' i skrócił karencję do 2 lat. To z pewnością umożliwi wielu z was powrót po podwójną premię: na KO i na ror:)

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 200 zł na start

Co trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł na start?

Przede wszystkim konto trzeba założyć z kartą. Chociaż posiadam tutaj konto od wielu lat, z karty nie korzystam, gdyż nie jest ona wymagana by korzystać z fajnego KO. Dla zgarnięcia premii musimy jednak posiadać karty, ale po jej otrzymaniu można ją wyrzucić do kosza i używać KO dla własnych potrzeb.


Premia została podzielona standardowo na 4 części, warunki są jednak naprawdę banalnie proste. Wystarczy bowiem:

 • wykonać jedną transakcję kartą na dowolną kwotę
 • raz zalogować się do apki aliora

Powyższe czynności trzeba wykonać przez 4 miesiące, by zyskać po 50 zł za każdy miesiąc. Warunki więc praktyczne żadne, premię więc zgarnąć będzie bardzo łatwo.


Minusem jest fakt, że aby karta była darmowa to o ile pamiętam należy nią wydać 300 zł. Kto ograniczy się tylko do jednej płatności zgarnie premię, ale bank policzy mu drobną opłatę. Tak czy owak będziemy na plus.

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 200 zł na start

Oferta ważna do końca roku czyli do 31 grudnia 2021. Ale zawsze warto sprawdzać linki nawet po tym terminie, bowiem często odnawiają się one automatycznie i jak jest nowa oferta, to od razu można podpatrzeć co nowego bank przygotował.

 

Obecnie mam co prawda stawkę 1,5% skorzystałem bowiem z poprzedniej edycji. Trwa ona 3 miesiące, więc do lutego mam spokój, ważne jednak, że są wreszcie alternatywy z Getinem na czele, który niebawem ruszy z nową edycją, a tu wszak mamy 1,7% już od pewnego czasu:)

Regulamin konta Mega Oszczędnościowego na 1,7% edycja 19

Regulamin promocji 200 zł na start z Alior bank

23 komentarze:

 1. Czy ktoś już dostał z BNP maila w sprawie przyznania nagrody w promocji "październikowa premia"?

  OdpowiedzUsuń
 2. Getin poszedł w ślady Aliora. Na lokacie nnś daje 2% na rok i 1,5% na pół roku (oraz 1% na 3 m-ce)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czekamy na ruch inbanku,powinien to wszystko przebić.

   Usuń
 3. Dziś na moim Nest KO skoczyło z 1,6 na 2,30 %

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznaję, że to super stawka - biorąc pod uwagę, że bez limitów kwotowych i na KO :) Szkoda tylko,że już niedostępna dla pozostałych i że w każdej chwili mogą zmienić tabelę % na mniej korzystną, ale póki co tylko pozazdrościć ;)

   Usuń
  2. Tom Tom, właśnie nie mogą zmienić tabeli oprocentowania. Regylamin to wyklucza. Walczę z nimi od ponad roku o marżę 0,5 % którą zlikwodowali niezgodnie z prawem

   Usuń
  3. Ja również mam tę stawkę. A gdzie w regulaminie jest napisane, że nie mogą zmienić tabeli oprocentowania? To jeżeli była jeszcze do tego jakaś marża a znieśli ją bezprawnie to znaczy, że pozbawili wszystkich posiadaczy kont założonych w tym terminie dodatkowych odsetek.

   Usuń
  4. Do Anonimowy 17 grudnia 2021 09:36

   O, to nawet nie wiedziałem, że jest taki zapis. Miałem u nich konta założone na początku 2017r., ale już dawno je pozamykałem. Moim rodzicom też zamknęli jakiś czas temu, ale już sami za brak ruchów na rachunkach. Banki nie raz działały wbrew własnym regulaminom, ale jeśli dotyczyło to mojej osoby - zawsze w zwykłej reklamacji z nimi wygrywałem - czego i Tobie życzę z Nest-em ;)

   Usuń
 4. Nest Oszczędnościowe 2,3%Nest Rodzinne Oszczędnościowe 1,8% plus premia roczna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wczoraj zrolowały mi się 4-latki na 9.05%

  OdpowiedzUsuń
 6. Nest Oszczednosci masz na 2,3%?
  Ja mam w szczegolach 0%, aotwierałam 06.2017...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też było o% przy zerowym saldzie, ale jak dzisiaj wpłaciłam pieniądze, to pokazało się 1,6%

   Usuń
  2. sorry, 1,8%

   Usuń
 7. Polcan czy masz przecieki czy Getin od 20.12 da podwyżke na EKO czy pakować sie w obecne 1,7%?

  OdpowiedzUsuń
 8. To Getin zawrotne lokaty daje na 2 procent?czy nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi wczoraj dawał 1%. Specjalnie przerzuciłem przez getinbank do santander consumer, żeby zobaczyć co oferują i tyle dostałem. Może ze względu na to, że mam u nich uruchomioną promocję konta oszczędnościowego właśnie na 1%. Ale kasy tam nie trzymam, więc nie wiem co sobie myśleli dając zawrotne 1% na lokacie.

   Usuń
 9. W anion 2.5 dla likwidacji konta

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowy bank bfg nowe lokaty

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...