wtorek, 21 grudnia 2021

400+ zł do Biedronki w nowej promocji karty Citi

Mamy wreszcie nową, normalną promocję dla każdego za kartę w Citi, bowiem poprzednia była dość specyficzna. Tym razem zamiast projektora do zdobycia jest 400 zł do popularnej Biedronki, a to z pewnością coś co bardziej zainteresuje potencjalnych chętnych.

 


Kto może z tego skorzystać? Póki co nie ma tu żadnych zmian w porównaniu do poprzedniej promocji z projektorem. Dalej więc ograniczenie jest do klientów, którzy nie mieli tutaj karty kredytowej po 1 stycznia 2020, ale nie dotyczy to oczywiście posiadaczy konta w tym banku.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za kartę w Citibank

Promocja potrwa bardzo długo, bo zapisać się do promocji można nawet do 15 kwietnia 2022. Znając Citi nie spodziewam się, by czas ten mógł ulec skróceniu, ale oczywiście im szybciej zgarniemy 400 zł, tym szybciej nabędziemy prawa do kolejnej stówki.


 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?

Citi nie każe nam wykonywać jakieś szczególnej akrobatyki. Warunki są zwykle takie same i tylko dwa do spełnienia:

 • jedno logowanie do apki Citimobile: koniec pełnego miesiąca
 • wydanie 1000 zł: trzy pełne miesiące

Tym razem nie ma znaczenia jak aktywujemy kartę czy na apce czy online, bank daje nam wreszcie wybór. Ważne za to jest by do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym w którym dostaliśmy kartę zalogować się do apki.


 

Drugi warunek też nie jest jakoś szczególnie trudny: mamy wydać 1000 zł na co mamy ponad 3 miesiące: pierwszy, niepełny w którym dostaniemy kartę + 3 pełne miesiące kalendarzowe. Innymi słowy wystarczy wydać 300 zł miesięcznie + 100 zł na początek by zgarnąć 400 zł do Biedry. Warunek łatwy, a premia fajna.

Tutaj zgarniesz 400 zł do Biedronki za kartę w Citibank

2) 100 zł okresowo za rezygnację

Po zgarnięciu premii warto symulować rezygnację, Citi bowiem od lat w takim przypadku proponuje nową promocję zatrzymaniową. By nie stracić klienta da nam 100 zł jeśli wydamy kolejny 1000 zł, co można zrobić nawet jednorazowo. W styczniu mam dostać entą taką premię:)


3) 200 zł w promocji konta

Karta działa niezależnie od konta, ma swój numer na który można przelewać środki z innego banku spłacając zadłużenie tak by za nią nie płacić w darmowym okresie zwanym Grace Period. Jeśli ktoś jednak chciałby wyciągnąć więcej z tego banku może pokusić się o kolejne 200 zł.

Tutaj zgarniesz 200 zł na start za konto w Citi

Promocja konta potrwa krócej bo do 28 lutego 2022. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do artykułu, który opublikowałem w pierwszym tygodniu grudnia. Dodatkowa kasa zawsze się przyda

Regulamin promocji 400 zł do Biedronki za kartę w Citi

Dokument dotyczący opłat za kartę w Citi

9 komentarzy:

 1. 2,5% w skali roku dla kwoty 20 000 zł otrzymają nowi klienci Pekao n K.O.

  OdpowiedzUsuń
 2. PeKaO S.A. ? czy Pekao BP ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ho, ho, ho... prawdziwe kokosy

  OdpowiedzUsuń
 4. Królowa brytyjska Elżbieta II co roku kupuje – co ciekawe, często w pałacowym sklepiku – drobne podarunki dla członków rodziny królewskiej i ok. 620 swoich poddanych. Według angielskiego dziennika „The Sun” łączna wartość tych prezentów sięga ok. 30 tys. funtów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wynajmę kramik w pałacowym sklepiku, skoro 30k gbp to gwarantowany przychód. Pytanie tylko ile jeszcze E II pociągnie... ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. No, będą królewscy następcy Jej Królewskiej Mości, nieprawdaż ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale czy będą kupowali prezenty w szkolnym sklepiku?

   Usuń
 7. To nie szkolny sklepik ale pałacowy, królewski...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...