czwartek, 23 grudnia 2021

350 zł w nowej promocji na Plany na Nowy Rok spełniamy w Paribas

Wydawało by się, że już czas na szykowanie się do świąt i odłożenie spraw blogowych na bok, ale gdzie tam. Z nową ofertą tuż przed świętami ruszył wszędobylski Paribas, który tym razem daje 350 zł z myślą o spełnieniu planów na nowy rok. Co tym razem wymyślono?

Zaczynamy jak zwykle od adresatów. Kto tu może sobie zgarnąć reklamowane 350 zł, znowu Ci, którzy nie mają tu konta od roku? Zerkamy na regulamin i jakżeby inaczej: dalej mamy karencję 12 miesięczną dla tych co chcą wrócić po nową i w miarę łatwą premię w Paribas.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Na dobry początek w Paribas

Promocja ma potrwać dość długo jak na Paribasa bo aż do 23 stycznia 2022. No chyba, że wcześniej wyczerpie się limitowane 3000 sztuk przeznaczone dla tej akcji. Czy jednak warto startować w tej promocji czyli innymi słowy jak trudno jest zdobyć tę premię?


 

1) 100 zł na start za dwa banalne warunki w lutym

Początek jak zwykle jest łatwy i trzeba go będzie spełnić w lutym. Należy jednak pamiętać, że zanim przejdzie się do warunków podstawowych do 6 lutego 2022 należy nadać PIN do karty. W lutym zaś należy:

 • zrobić przelew w dowolny sposób
 • dokonać 3 transakcji BLIK

przelew w dowolny sposób to oczywiście przelew z apki bądź z kompa jak kto woli. Ważne by przelać sobie na inne konto kasę na dowolną kwotę. Za to oraz 3 transakcję blikiem dostaniemy w marcu pierwszą stówkę.

 


2) 125 za trzy warunki w marcu

W marcu mam małą zmianę. Warunek przelewu na zewnątrz pozostaje bez zmian, za to zamiast transakcji blikiem mamy dwa inne warunki:

 • zrobić przelew w dowolny sposób
 • wykonać 10 transakcji kartą na dowolną kwotę
 • dokonać wpływu na konto na dowolną kwotę

Zamiast 3 transakcji blik mamy aż 10 transakcji kartą + przelew do Paribasa z zewnątrz. Z tym dość licznym machaniem kartą Paribas nieco przesadził. W zamian dostajemy bowiem 125 zł w kwietniu, dość dziwna kwota premii jak na Paribasa.

3) 125 zł za te same warunki w kwietniu

W ostatnim miesiącu mamy dokładną powtórkę wymagań z marca i taką samą premię 125 zł, która dotrze do nas w maju. 

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Na dobry początek w Paribas

Wybierając kartę decydujemy się oczywiście na darmową opcję. Jest ona darmowa po dokonaniu 3 transakcji kartą, co niejako robi się samo w marcu i kwietniu. Po otrzymaniu premii zamykamy niepotrzebne już konto. Podsumowując oferta jest średnia jak na Paribasa. Były lepsze, były gorsze, ale tutaj nigdy nie wiadomo co wymyślą. Póki co życzę wszystkim czytelnikom bloga Wesołych świąt i chwili błogiego spokoju od codziennej gonitwy - to na pewno należy się każdemu przynajmniej raz w roku jak nie częściej.

Regulamin promocji 350 zł na dobry start w Paribas

16 komentarzy:

 1. Szkoda, że banicja to 12 miesięcy. W ostatniej promocji było 9 miesięcy tylko

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda na to że zasady sprzedaży obligacji styczniowych poznamy dopiero po świętach. Tak się wcześniej nie zdarzało. Pewnie myślą o ile podnieść oprocentowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiana terminu posiedzenia decyzyjnego RPP z 12-go na 4 stycznia. Powinni się nieroby zbierać częściej niż raz na miesiąc. Ale po co? Przecież i tak dostali 40 % podwyżki więc im inflacja niestraszna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Ptok

   Przecież to celowe zagranie, ponieważ wstępne dane o wzroście cen w grudniu poznamy dopiero 7 stycznia 2022 r. Odczyt będzie mega wysoki i 12-ego musieliby mocno świecić oczami dlaczego podnoszą stopy tylko o 0,5 p.p. (bo o tyle obstawiam, że podniosą). Zobaczymy jak to będzie.

   Usuń
 4. Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego (UCLA) ocenili na podstawie przeprowadzonych badań, że dawanie prezentów obniża ciśnienie krwi i tętno, co może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka zawału i udaru - pisze w piątek "Daily Mail".

  U biorących udział w badaniu wolontariuszy, którzy rozdali bliskim i przyjaciołom kartki z życzeniami, zaobserwowano obniżone ciśnienie krwi i tętno. Otrzymywanie prezentów nie ma takiego samego efektu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Obniżka będzie

  OdpowiedzUsuń
 6. W Getinie KNF wprowadzila dzis znienacka po poludniu Kuratora ktory zwalnia zarzad banku.
  Czyli powtorka z rozgrywki, bedzie jak z Idea bankiem.
  Daje Getinowi maks 3 miesiace, potem mamy znowu Pekao z Zubrem. O lokatach mozemy juz zapomniec w GB, od dzis propozycje 1 proc przy przelewiku

  OdpowiedzUsuń
 7. Czyżby Getin miał niedługo iść w ślady IDEA Banku? I nowiny tradycyjnie na Święta;)

  https://www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-ustanowila-kuratora-dla-Getin-Noble-Banku-8249461.html

  OdpowiedzUsuń
 8. No to niedługo Getin podzieli los Idea banku. Szkoda banku. Ale Czarnecki te biznesy prowadził kiedyś w sposób bardzo pazerny. Te wszystkie pareto, polisolokaty itp. sprawiły że karma póżniej wróciła. Banku mi żal, Czarneckiego absolutnie nie. Zresztą co mam go żałować, on na pewno nie zostanie "golasem".
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-ustanowila-kuratora-dla-Getin-Noble-Banku-8249461.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Troszkę dziwaczna wypowiedź. Getin i Prezes Leszek Cz. prowadzili biznes taki, na jaki zezwalał w danym momencie KNF. Nie robił nic nielegalnego. Prywatny bank jak Getin w przeciwieństwie do molochów Państwowych typu Pekao, PKO BP itd, musi zarabiać pieniądze jak jest ku temu okazja. Karma czy nie, trzeba generować kasę.
   Największy przekręt odbywa się obecnie czyli masowa drukarnia złotówek w NBP, co prowadzi do spektakularnej już nie widzianej od 30 lat inflacji w Polsce. Tamte rzeczy jak polisolokaty to malutkie piwo, bo straciła bardzo mała grupa ludzi, a dziś tracą wszyscy, biedni i bogaci - i prawdziwa drożyzna dopiero nas czeka, o czym się przekonamy w marcu.

   Usuń
  2. 21.33. absolutnie nie jest dziwna ale prawdziwa wypowiedź kol. Ptoka. Czarnecki puścił na rynek i wykreował wiele oszukańczych produktów. Okradał wielu klientów nie tylko banków, dopuszczał misseling a z zarobku rzucił niektórym ochłap w postaci minimalnie lepszych%. Wszystkie banki zarabiają nieźle te państwowe także - sprawdź wyniki sektora. A jeśli kradzież za przyzwoleniem nazywasz zarabianiem to mamy inne spojrzenie na świat. Getin wydawał się too big to fail ale wzrost stóp sprawia że znajdzie się sposób na ukręcenie głowy. Zastanawiałem się nad wypowiedzeniem kont z uwagi na zmiany warunków ale teraz widzę, że nie ma sensu dłużej tego trzymać. Kurator nie pozwoli na lepsze oferty więc żegnam się po wielu latach z getinami i robię to bez żalu.

   Usuń
 9. A jest lokata na 3 procent przy przelewie w mBank

  OdpowiedzUsuń
 10. W styczniu podwyżka stóp procentowych nie ma co martwić getinem

  OdpowiedzUsuń
 11. Polcon napisał że Getin ma świąteczne lokaty na 2.2

  OdpowiedzUsuń
 12. Getin musi wprowadzić lokaty na dwa lata Z związku z podwyżką stopy procentowe

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...