niedziela, 23 stycznia 2022

200 zł do zgarniecia za tylko jedną płatność kartą w Consumer

Nowa oferta KO w Millennium jest na tyle rozczarowująca, że zamiast tego kontynuujemy sagę o kartach omawianą w poprzednich dwóch artykułach. Dla przypomnienia w rewelacyjnym Twisto do zgarnięcia jest 50 zł, w Paribasie nawet 300 zł. Do tego można dołączyć jeszcze 200 zł w Consumer i to w jakże łatwy sposób:)

Kart nie da się mieć tak dużo jak kont. W szczytowym punkcie miałęm kilkadziesiąt kont, ale kart tylko 4. Sęk w tym, że z kartą Tmobile nie sposób się rozstać, bo daje zarabiać non stop od lat podobnie jak Citi. Każdy jednak osobno decyduje jakie premie chce zgarnąć, wszak zawsze po zdobyciu premii można kartę zamknąć.

Kto może z tego skorzystać? Consumer daje od pewnego czasu fajną stawkę na KO, ale nie wyklucza to nas z tej promocji. Wyłączone są tutaj tylko osoby, które nie miały limitu kredytowego ani karty po 1 stycznia 2021, tylko nieco ponad rok, więc dla większości z nas powinno być ok.

Tutaj zgarniesz 200 zł za jedną płatność kartą w Consumer

Promocja ma potrwać najdłużej spośród trzech kart omawianych w ostatnich trzech dniach bo aż do 30 kwietnia 2022. Można więc nawet pozamykać niepotrzebne karty by zwiększyć sobie zdolność kredytową i zgarnąć nową premię.


Co trzeba zrobić by zgarnąć łatwo 200 zł?

Bardzo niewiele, w zasadzie tylko dwie banalne czynności przy czym obie można zrobić na dwa sposoby. Te warunki to:

 • płatność kartą na dowolną kwotę lub wypłatę z bankomatu
 • logowanie do bankowości na kompie lub komórce

Wrto tutaj podkreślić, że pierwszy warunek w zasadzie warto spełnić tylko przez płatność! Celowo przekreśliłem wypłatę z bankomatu, odradzam ten sposób bo takie czynności są zwykle płatne. Jeżeli chcemy zarabiać na kartach kredytowych należy robić nimi tylko dwie czynności: płacić i oddać kasę w terminie grace period, który w Consumerze trwa 54 dni.

Drugi warunek jest już oczywisty i tu faktycznie można zrobić jak nam się podoba. Słowem można zrobić zakupy za złotówkę i zgarnąć za to... 200 zł, tylko tyle bo trudno uznać za warunek banalne logowanie czyli wpisanie na komórce 4 cyfr:) Fajnie.

 

W tej beczce miodu jest jednak łyżka dziegciu. Jak widzimy na powyższym screenie lewa kolumna jest na plus prawa na minus. 200 zł premii i darmowy grace period to dla nas korzyści, natomiast opłata miesięczna za kartę i spłata w ratach to wady.

Spłatę w ratach można olać i oddawać kasę zawsze w całości więc tę wadę można z marszu wykreślić. Gorzej jest z opłatą miesięczną w wysokości 9,50 zł  którą można anulować tylko wydając kartą 1000 zł. Jak tego uniknąć?


Można przykładowo przyszłe płatności wpakować na tę kartę. Jeśli planujecie wyjazd na wakacje, można w biurze podróży zlecić płatności w ratach i płacić tą kartą zaliczkę w wysokości 1000 zł co miesiąc. Wszak consumer nie liczy ilość płatności lecz wysokość.

Tutaj zgarniesz 200 zł za jedną płatność kartą w Consumer

Przez tę opłatę to typowa karta typu wejdź zgarnij premię i zamykaj jak najszybciej. Ale o to przecież właśnie nam chodzi, by zgarniać jak najwięcej dostępnej kasy, jeśli warunki są łatwe, a te są dużo prostsze niż wymaga Paribas.

Regulamin promocji Złap 200 zł za kartę w Consumer


12 komentarzy:

 1. Do tej promocji najlepiej przystąpić dopiero na początku marca. Bo wypłata nagrody niezmiennie na koniec maja. Im później przystępujesz, tym krócej konieczność wydawania po 1k miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli wniosek z tego, że warto ja przypomnieć na początku marca, bo zginie w natłoku nowości.

   Usuń
 2. Z uniknięciem opłaty pomogą przyjaciele, Euronet/ 2 m-ce/ oraz Aion Bank, ale także MU.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwiększy coś getin jutro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko na to wskazuje. Ale chyba nie będą to nadzwyczajne promocje.

   Usuń
  2. A po co ma zwiekszac?, Mille 1,5%, Alior-1,7%, wiec nie ma co sie wysilac. Banki duze dalej oferuja 0,01%. Getin cienko przedzie, wiec im wiecej zarobi miedzy depozytem a kredytem, tym dluzej moze przetrwa.

   Usuń
 4. Millenium przy rezygnacji z konta na zatrzymanie dało 30 zł miesięcznie wypłacane przez rok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Unknown

   Mam to od 3 m-cy. Grzecznie wypłacają około 15-go następnego miesiąca po spełnieniu warunków "bezpłatności" konta ;)

   Usuń
 5. 1,6% na rachunku oszczędnościowym w SCB przedłużone do 12.04.2022.Data salda początkowego bez zmian.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałem smsa z Santader CB o przedłużeniu promocji na nowe środki do 12.04 na 1,6%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo widocznie chcą zatrzymać klientów, którzy już rozglądają się za ewakuacją. Ale w ten sposób (brak podwyżki i niezmieniony dzień liczenia salda) to nowych nie zdobędą.

   Usuń
 7. Podwyżki w inbanku.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...