poniedziałek, 17 stycznia 2022

Dodatkowe 100 zł za odłożenie połowy na swój cel w Santander

W poprzednim jubileuszowym wpisie wspomniałem, że jest już regulamin nowej, podrasowanej promocji, ale niestety nie jest ona jeszcze dostępna. Nie wiem kiedy ona dokładnie ruszy, ale z przyczyn logistycznych zaryzykuję jej prezentację już teraz. 

Mowa o ofercie opisywanej przed tygodniem 350 zł do zgarnięcia z kontem w Santander. Tak jak w poprzedniej edycji z końca ubiegłego roku, bank postanowił podrasować ofertę i teraz zamierza dodać 100 zł do Biedronki, co czyni fajną już ofertę jeszcze atrakcyjniejszą.


Dla przypomnienia niezwykle łatwych warunków, bank daje podstawową premię za:

 • 100 zł za jedno logowanie do apki oraz 
 • 200 zł za banalne czynności logowania, wpływu na 1000 zł i wydania 10 zł. 

Dodatkowo za skorzystanie z polecenia dostępnego np. przez maila marszr1@gmail.com i wydanie jednorazowo 300 zł można zgarnąć dodatkowe 50 zł.


Szczegóły omawialiśmy tutaj, dalej więc znajdziecie dalszy ciąg opisywanej w ubiegłą niedzielę promocji. Z informacji jakie dostałem, bank pracuje nad zaktualizowaniem podrasowanej oferty dodając 100 zł do Biedronki i będzie ona dostępna pod poniższym linkiem do 31 stycznia 2022 czyli do tej samej daty jaka obowiązuje przy standardowej ofercie.

Tutaj zgarniesz nawet 450 zł za otwarcie konta w Santander

Na moment pisania artykułu link nie podaje jeszcze informacji o dodatkowym bonusie do Biedronki, ale to zapewne przez fakt, że mamy weekend. Linki mają jednak zostać automatycznie podmienione i jak znam życie nastąpi to w poniedziałek lub w pierwszej części tygodnia.

Uwaga: prawo do dodatkowej premii uzyskacie tylko gdy powyższy link zostanie zaktualizowany

Aktualizacja: Linki już zostały zaktualizowane i akcja ruszyła:)

Co  trzeba zrobić by zgarnąć dodatkową stówkę do popularnej Biedry?


6) 100 zł do Biedry za odłożenie 50 zł na swój cel

Tym razem warunek jest dość nietypowy. Do 28 lutego 2022 należy:

 • dodać cel 'Końcówki transakcji' 
 • uzbierać na ten cel 50 zł

według regulaminu można zrobić to zarówno przez apkę jak z kompa, jak kto woli. Na uzbieranie 50 zł mamy czas aż do 30 czerwca 2022. Z czego wynika prosty wniosek, że premię czyli elektroniczną kartę podarunkową dostaniemy w lipcu.

Na czym polega ów tajemniczy cel 'Końcówki transakcji'? Definiuje go regulamin dostępny jak zwykle pod koniec niniejszego artykułu. To nic innego jak znane nam dobrze z CA czy mBanku zaokrąglanie kwot przy zakupach, gdzie wybieraliśmy zaokrąglanie do 1, 2 lub 5 zł.

Innymi słowy kupujemy produkt za 1,10 zł. Bank zaokrągla to do 2 zł i w efekcie płacimy za towar 1,10 zł zaś 0,90 zł trafia na nasze konto na którym mamy uzbierać 50 zł. Gdyby dostępne było tylko zaokrąglanie do 1 zł, musielibyśmy dużo zakupów zrobić, by zgarnąć dodatkową premię.

Na szczęście bank daje możliwość szybszego załatwienia sprawy. Można bowiem ustawić mnożnik 5 lub 10-krotnie. Należy jednak pamiętać, że będzie się to dziać przy każdych zakupach, więc mnożnik 5krotny wydaje się ok. Po kilku miesiącach bez problemu uzbieramy pięć dych.

Tutaj zgarniesz nawet 450 zł za otwarcie konta w Santander

Sami zresztą możemy to kontrolować i po uzbieraniu wymaganych 50 zł po prostu wyłączyć tę opcję jeśli komuś się to znudzi. Ważne że nic nie stracimy, a zyskamy dodatkowe 100 zł do Biedry. Ot promocja podrasowująca i tak fajny już zysk na start.

Regulamin nowej promocji 100 zł do Biedronki za zakupy z kontem

18 komentarzy:

 1. Tymczasem Getin zamiast podnieść % na swoich lokatach na nowe środki - dodał tylko nowy okres 15 m-cy, na którym dał 2,5%. Resztę pozostawił bez zmian :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tom tom otwierać na 15 miesciecy

   Usuń
  2. Tu masz 3% na 12 miesięcy https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/promocje/oszczednosci/zyskaj-z-lokata-na-nowe-srodki

   Usuń
  3. Za to tenże Getin zwiększył liczbę lokat dla każdego okresu rozliczeniowego z trzech do pięciu. Czyli kasy chcą, ale niewiele proponują. Nasze rodzinne konta pozamykane i jak na razie wszystko zmieściło się u konkurencji.
   I jeszcze jedna sprawa - na stronie podają, ale w regulaminie nie mogę znaleźć minimalnej kwoty lokaty. Niby raptem 500,00 zł i raczej nikt nie blokuje sobie tak mało, ale jednak.

   Usuń
 2. Na dwa lata jest lokata na dwa procent trzeba mieć 150 tys

  OdpowiedzUsuń
 3. Opisywana wyżej oferta została właśnie zaktualizowana i można już brać w niej udział.

  OdpowiedzUsuń
 4. WIBOR już 2.77

  OdpowiedzUsuń
 5. W Toyota bank na 9 miesięcy daje 2%

  OdpowiedzUsuń
 6. Lokaty w Getin na stare środki to już 0.8

  OdpowiedzUsuń
 7. Bank ochrony środowiska lokata na 2 procent w oddziale.i 2.3 przez internet na rok

  OdpowiedzUsuń
 8. Alior w nowej edycji po staremu. 1,7 do 100k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie czekamy na odpowiedź Getinu i Santander consumer

   Usuń
 9. Czy GB oferuje wyższe oprocentowanie na środki na KO 1,70% przy przelewie do Nest?

  OdpowiedzUsuń
 10. W ailor bank obsługa bez masek pracuje
  A ja jak w Getin

  OdpowiedzUsuń
 11. już tak kiepsko przędą, że nie stać ich na maski ? W Biedronce są po 2,90 PLN/10 szt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez chyba wiekszosc wie, ze te maski chirurgiczne nie chronia przed zadnym wirusem, to tak, jakby siatka ogrodowa lapal komary. 90% uzywa wlasnie takich masek, ktore nie chronia przed zadnym wirusem. Co gorsze, propaganda autoryzowana przez "medykow" spowodowala, ze czesc spoleczenstwa uwierzylo, ze kawalek chinskiej szmatki chroni ich przed wirusami.
   Najlepiej sprawdzaja sie maski "antymandatowe" szyte z oddychajacej tkaniny i czlowiek, wie, ze one chronia, ale tylko przed mandatem.

   Usuń
  2. No, niezupełnie. Jednak chronią w pewnym stopniu. To fakt potwierdzony przez niemiecki dziennik "Fakt"

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...