czwartek, 20 stycznia 2022

Powrót promocji Twisto w dwóch odsłonach: 50 zł + 3M free na start lub darmowy Space plan na rok

Rewelacyjna karta Twisto powraca tym razem w dwóch wariantach. Jeśli czegoś mi szkoda to właśnie tej karty, która moim zdaniem łączy najwięcej korzyści dla klienta. Nowi mogą obecnie z niej skorzystać, bowiem Twisto uruchomiło dwie promocje równolegle.


Dla nowych w temacie przypomnę, że Twisto to karta kredytowa, oferująca bardzo korzystne przeliczniki walut przy płatnościach za granicą. Używałem w kilku krajach i było to super, nie trzeba było robić całego zamieszania jakie są przy kartach wielowalutowych aliora o których wspominałem niedawno.


Nie ma też nieprzyjemnych sytuacji, że jakaś waluta jest niedostępna, czy też sprzedawca przez pomyłkę wybierze inną walutę do płatności co przytrafiło mi się ostatnio. Co więcej nie musimy dbać by były jakieś środki na koncie, co w aliorze jest koniecznością. Mogą one pracować na KO po to by spłacić za darmo bieżące zadłużenie choćby płacąc natychmiastowo blikiem. 


Słowem coś czego w bankach ze świecą szukać. Niestety Twisto wprowadziło opłatę 9,99 zł na miesiąc więc zrezygnowałem z tej opcji. Teraz jednak jest opcja 12 miesięcy za darmo! - patrz punkt 2. Moim zdaniem jednak ciekawsza jest opcja bonusu na start z 50 zł bonus + 3 miesiące za darmo.

1. Bonus na start 50 zł

Zaczniemy od standardowej promocji na start o której pisałem już niejednokrotnie i sam zresztą z niej skorzystałem. Co ciekawe w warunkach klienta nie zauważyłem żadnej karencji, więc prawdopodobnie można tutaj wrócić by zgarnąć bonus. 

Warunki jakie stawia Twisto są żadne, są one podane w punkcie 4 regulaminu jaki znajdziecie na końcu artykułu. Według nich musimy jedynie wyrazić zgody na regulamin oraz na kontakt, zresztą kiedyś było podobnie, za samo zgłoszenie się i chęć posiadania Twisto już zostawaliśmy nagradzani.

Tutaj zgarniesz 50 zł + 3M free za kartę Twisto za ssame wyrażenie zgód

Promocja ma potrwać do 31 marca 2022 i do przyznania premii wymagany jest promocyjny link taki jak powyższy. Sprawdziłem dokładnie i jest on poprawny, chociaż z pozoru wygląda na taki sam jak w promocji nr 2, jest on ok.


 

Uwaga: regulamin mówi o konieczności wpisania kodu. Nie musicie nic wpisywać, link jest linkiem promocyjnym, co oznacza, że kod zostanie wpisany za was podczas rejestracji. .Upewniłem się o tym ze swojego źródła

2. Darmowy Space  plan na 12 miesięcy

Kto woli mieć 12 miesięcy za darmo w zasadzie zyskuje więcej bo 120 zł na start. Poprzedni punkt daje 50 zł w gotówce + 30 zł za darmowe 3 miesiące. Tutaj mamy zatem o 40 zł więcej, a do dyspozycji kartę która nie ma sobie równych.

Tutaj założysz kartę Twisto według darmowego planu Space na 12 miesięcy

Jak wspomniałem wyżej oba linki są bardzo do siebie podobne, ale prowadzą do różnych korzyści. Cała reszta jest identyczna, warunków poza wyrażeniem zgód nie ma żadnych zaś kod jest wpisywany z automatu przy wyborze odpowiedniego linku promocyjnego.


 

Ze swojej strony mam pytanie do czytelników, bo nie ukrywam, chętnie wróciłbym do karty Twisto zamiast kombinować z kartą Aliora. Czy ktoś z was skorzystał już z powrotu do Twisto? Promocji było tutaj już dość dużo, więc być może ktoś już zaryzykował i było ok?

Regulamin promocji Bonus 50 zł na start w Twisto

Regulamin promocji 365 dni za darmo w planie Space

3 komentarze:

  1. Czy tam jest karencja?

    OdpowiedzUsuń
  2. nic z tego wpisanie maila powoduje komunikat już się spotkaliśmy mają go w bazie ciekawe czy na inny mail się powiedzie ale pewnie w bazie mają dane i nici z otwarcia konta

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy ta promocja ma cos wspólnego z tańcem Twist ?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...