piątek, 14 stycznia 2022

420 do zgarnięcia w nowej promocji kawa z gotówką w Paribas

Po krótkim zastoju wracają do nas powoli nowe promocje. Na początek jak się można było spodziewać mamy najbardziej aktywnego na tym polu Paribasa, w którym do zgarnięcia jest 400 zł w gotówce oraz na deser 20 zł na pyszną kawę w Costa Coffee.

Kto może z tego skorzystać? Tutaj nic się nie zmienia, w dalszym ciągu można mieć tylko roczną przerwę w posiadaniu konta by wrócić po nową. łatwą premię. Dodatkowo trzeba posiadać także dowód osobisty, więc to oferta dla osób mających minimum 18 lat.

Tutaj zgarniesz 420 zł za konto w Paribas

Niniejsza promocja ma potrwać do 6 lutego 2022 lub zwyczajowego wyczerpania limitu 3000 sztuk. Co zatem mają zrobić osoby, które zdecydują się na zgarnięcie fajnej premii?1) 20 zł za darmo do Costa Coffee

Początek jest fajny, bo za nic dostajemy 20 zł w postaci voucher podarunkowy do Costa Coffee. Za darmo, bo nie trzeba robić nic dodatkowego by je dostać. Bank przyzna je za otwarcie konta i nadanie PINu do karty, a więc za czynności, które zwykle nie są premiowane, a konieczne. Mamy na to czas nie do końca lutego, lecz do 20 czyli 8 dni przed końcem miesiąca.

2) 125 zł za warunki w marcu

Właściwe warunki, ale i zarazem premia w postaci gotówki zaczynają się dopiero od marca. W pierwszym miesiącu wiosny mamy za zadanie:

  • Zrobić przelew do Paribasa z innego banku na 1000 zł
  • wydać kartą 300 zł

a więc bankowa klasyka promocyjna. Dostaniemy za to na konto 125 zł w kolejnym miesiącu, a więc w kwietniu.

3) 125 zł za warunki w kwietniu

W następnym miesiącu warunki odrobinę się zmieniają.

  • Zrobić przelew do Paribasa z innego banku na 1000 zł
  • wykonać transakcje Blik na kwotę 200 zł

pierwszy warunek jest jak widzimy bez zmian, za to zamiast machania kartą mamy płatności Blik, ale na mniejszą o 100 zł kwotę. Mimo to i tak premia za to jest bez zmian, więc to jest na plus, premię zaś zobaczymy na koncie w maju.


4) 150 zł za warunki w maju

Trzeci ostatni warunek właściwie pokrywa się z pierwszym czyli mamy powtórkę z bankowej klasyki:

  • Zrobić przelew do Paribasa z innego banku na 1000 zł
  • wydać kartą 300 zł

Warunki te same co w marcu, ale za to premia wyższa o 25 zł. Jak widać im dalej tym lepiej, ale to już ostatni warunek, po którym można już zamykać jak tylko dostaniemy ostatnią premię w wysokości 150 zł. Stanie się to jeszcze w pierwszym półroczu 2022, bo do końca czerwca. 

Tutaj zgarniesz 420 zł za konto w Paribas

Dla przypomnienia do promocji wybieramy kartę Otwartą na dzisiaj, bo to jedyna darmowa opcja spośród 3 jakie bank daje nam do wyboru. Wystarczy wykonać nią 3 płatności na dowolną kwotę, by nie ponosić żadnych kosztów, a premia w całości trafiła na nasze konto.


Podsumowując mamy typową akcję promocyjną konta, które poza zgarnięciem premii do niczego się nie nadaje. Premia jest jednak na tyle fajna, że warto się pokusić o udział.

Regulamin promocji Kawa z premią 420 zł w Paribas

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...