sobota, 1 stycznia 2022

Bardzo łatwe 300 zł na start w Alior oraz KO na 1,7% i 2% na powitanie Nowego Roku

Nowy rok przynosi oczywiście nowe promocje. Jako pierwszy rusza popularny ostatnio Alior, przez fakt oferowania najlepszego KO na rynku ze stawką 1,70% oraz nieograniczoną ilością darmowych przelewów na ror. Od dziś zamiast 200 zł do zgarnięcia na start jest już 300 zł.


Kto może z tego skorzystać? Hmmm, obecnie mamy drugą edycję tej promocji. W pierwszej karencja wynosiła 2 lata,w obecnej edycji nie uległo to zmianie. Dalej należy mieć przerwę dwuletnią w posiadaniu tutaj konta by wrócić po premię i liczne bonusy.

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 300 zł na start

Nowa edycja potrwa przez najbliższe dwa miesiące, więc powyższy link powinien być aktywny do 28 lutego 2022. W poprzednim artykule na ten temat linki zostały automatycznie podmienione, więc jak sądzę podobnie będzie od marca, jeśli oczywiście będzie 3 edycja. Pamiętajcie by przy składaniu wniosku zaznaczać odpowiednie zgody, bo to warunek podstawowy w każdej promocji bankowej - tutaj dotyczy to zgody na wiadomości elektroniczne oraz głosowe.

 

Co trzeba zrobić by zgarnąć o stówę więcej niż poprzednio czyli 300 zł?

300 zł za banalne dwie czynności w miesiącu

Warunki nie są jakoś skomplikowane. Bank wymaga by jedynie by w każdym miesiącu trwania promocji:

 • zalogować się do apki
 • wykonać zaledwie jedną transakcję kartą do konta

Za takie dwie banalne czynności dostaniemy 50 zł. Niniejsza promocja trwa przez pół roku, więc sumie takich premii można mieć 6 co daje nam tytułowe 300 zł. Jak ktoś przegapi w którymś miesiącu te warunki to przepada mu tylko premia za dany miesiąc, nie ma kar wprzód, Warunki są jednak tak łatwe, że trudno tutaj coś przegapić.

Uwaga: warto na konto przelewać sobie jednorazowo 1500 zł w miesiącu by uniknąć niepotrzebnej opłaty wysokości 10 zł (nie dotyczy osób do 26 roku życia, które nie muszą nic robić).

 


Konto w Alior jest zdecydowanie jednym z najlepszym na rynku i w przeciwieństwie do innych banków tutaj warto zostać na dłużej. Sam mam tutaj konto od zarania dziejów, bo też tutaj dzieje się najwięcej. Przykładowo do konta można wybrać sobie dwie darmowe korzyści, które w dowolnym momencie można zmieniać w zależności od potrzeb.

Tutaj założysz konto w Alior i zgarniesz 300 zł na start

Wyżej widzimy przykładowo co jest do wyboru. Przydać się może wybranie 5 darmowych przelewów w miesiącu, a limity wcale nie są tutaj małe. Można także wybrać wyższe oprocentowanie na KO. Te opcje zaznaczyłem na żółto by łatwiej je odnaleźć. Sam je obecnie używam po zmianach.

 


Trzeba jednak pamiętać, że wyższy procent na KO wiąże się z dodatkowym, na szczęście banalnym warunkiem. Wystarczy przelać sobie na ror 2000 zł z innego banku i po sprawie. Od następnego dnia zobaczymy w szczegółach konta stawkę 1,70%. Obecna edycja KO potrwa do 17 stycznia 2022 i jest jedną z najlepszych na rynku.

2) Od dziś nawet 2% na KO przy wyborze korzyści

Na marginesie jak widzę od dziś do 10k można liczyć nawet na 2%, ale w tym przypadku wymagane są płatności kartą na 300 zł. Szczegóły widoczne są na poniższym screenie. Ta promocja będzie trwała przez 3 miesiące do 31 marca 2022, zaś od kwietnia może zostać nawet zwiększona tak jak zwiększono stawkę od dziś.Podsumowując to konto typu must have, dla mnie zresztą jest jednym z głównych kont i to z wielu innych powodów od opisanych powyżej. Jest tu bowiem także najlepsze konto maklerskie na rynku, bardzo dobry kantor walutowy. Karta do konta zaś nie jest potrzebna, więc po zgarnięciu premii można ją po prostu olać.

Regulamin promocji 300 zł za bankuj mobilnie

Tabela oprocentowania kont w Alior od 21 grudnia 2021

27 komentarzy:

 1. Osobiście cisnę do końca dwa KO u zielonych, a jak Getin wyciągnie nogi pójdę do Alioru jak jeszcze będzie zipał. Najczęściej jak bank łapie klientów to ma już zadyszkę i tylko patrzeć jak zacznie się sypać. Ten Alior coś jest ostatnio podejrzanie aktywny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie martw sie o Aliora, to zupelnie inna liga niz Getin. Bank w czesci "upanstwowiony" poprzez kontrole PZU.

   Usuń
  2. Sam mam 1.5 w aliorze obecnie i mysle czy do getinu przerzucac na 1.7, ale nie wiem czy jest sens. Pare dych miesiecznie raptem do przodu, a jak padnie to pewnie stres jakis i zamieszanie.

   Usuń
 2. Ja mam dwa konta osobiste i dwa konta oszczędnościowe i mam 0.30 i 0.01 i nic nie podniesli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo o finanse należy dbać jak o swój ogródek. W tym przypadku zadbać o nowe środki, a potem o odpowiednie przelewy by oprocentowanie zaczęło kwitnąć.

   Usuń
  2. No właśnie, nic dodać, nic ująć...

   Usuń
  3. To są konta oszczędnościowe z dzienną kapitalizacja po przejęciu bph

   Usuń
  4. Macie odpowiedz dlaczego SP nie zmienia oprocentowanie obligacji detalicznych, powod jest banalnie prosty, poki Pekao i PKOBP nie pokaza oferty lokat, SP nie ma sie co wysilac.
   Maksymalizuja swoje zyski, bo na kredytach opartych o WIBOR stawki ida do gory a depozyty trzyma sie na 0,01%.
   NBP musi podniesc rezerwe obowiazkowa oraz innymi dzialaniami zmniejszych nadplynnosc bankow, to wtedy siegna po nasze oszczednosci. Sama podwyzka stopy referencyjnej, to za malo.

   Usuń
 3. Banki komercyjne nie dbają były 3 podwyżki stóp procentowych więc na kontach wycofanych z obsługi tesz powini podniesc oprocentowanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I z jakiej paki? Pierwsza rzecz jaką się robi to zamknięcie takich kont trupów. Zaśmiecają tylko nasza listę.

   Usuń
 4. To napisz polcan do milenium kiedy będą podwyżki na kontach wycofanych po euro bank i napisz do Alior Bank kiedy będą podwyżki po BPH w banku spółdzielczym nie trzeba tak kombinować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem konta w Eurobank w ilości 17 sztuk i kilka w BPH wszystkie już dawno skasowane.

   Usuń
  2. I słusznie !

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. A więc pytanie jest aktualne: Gdzie oszczędzać ???

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę o pomoc bo brakuje mi wykształcenia aby rozkminić regulamin OFERTY SPECJALNEJ „NA NOWE ŚRODKI W EUR/USD”- EDYCJA NR 5/2021.
  8 stycznia kończą mi się lokaty w USD w Getin Banku.
  Dzisiaj założyłem KO w USD. Spełniam wszystkie warunki oferty specjalnej a jednak już na otwarciu KO mam:
  SALDO POCZĄTKOWE 40 685,50 USD ?
  DATA WYLICZENIA SALDA POCZĄTKOWEGO 25.11.2021
  STAN NOWYCH ŚRODKÓW -5 006,02 USD?
  PYTANIE: jak się te dane mają do zapisu regulaminu oferty???
  Kiedy wyliczamy nowe środki na Koncie Oszczędnościowym?
  """5. Stan nowych środków na Twoim Koncie Oszczędnościowym wyliczamy codziennie na koniec dnia, przez cały okres
  trwania oferty."""

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tego nie doczytał?
   Środki na KO w danej walucie, które wpłacisz po dacie salda początkowego, czyli po
   25.11.2021 r. – s one nadwyżką:
   • nad saldem początkowym na KO oraz jednocześnie
   • nad saldem początkowym na produktach depozytowych
   w tej samej walucie.

   Usuń
  2. A skąd masz tyle USD ?

   Usuń
  3. do Anonimowy 3 stycznia 2022 09:46 O taką pomoc możesz zwrócić się do konsultanta Banku poprzez bankowość elektroniczną - tzw. wewnętrzna poczta. Udzielona Ci odpowiedź jest zapisana i wiążąca dla Banku (w razie wątpliwości wolno byłoby ci powołać się na tę odpowiedź).

   Usuń
 8. Wszystko jasne. Nie miałem 3-4 strony regulaminu promocji. Zatem wyjazd z Getina z $ i zamykam konto bo tam już psy d....i szczekają.

  OdpowiedzUsuń
 9. wszystko powyzej -5 006,02 USd to beda nowe srodki.

  OdpowiedzUsuń
 10. " W grudniu jednak spodziewają się odczytu inflacji CPI na poziomie 8,6 proc. rok do roku" kto mówił że będzie poniżej 8,4% ? https://www.money.pl/gospodarka/rpp-we-wtorek-podniesie-stopy-procentowe-prognozy-bankow-sa-zgodne-6722390023957472a.html

  OdpowiedzUsuń
 11. RPP: Podwyżka stóp o 0,50 %. Stopa - 2,25 %.

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam, mam pytanie poniekąd dotyczące aplikacji Aliora, ale pewnie dotyczyć może każdej mobilnej aplikacji bankowej... Otóż mam telefon dual SIM z dwoma różnymi numerami tel. Mam już zainstalowaną apkę Aliora na jednej karcie(głównej). Teraz, chciałbym na drugim numerze zainstalować drugi raz appkę (ta miałaby służyć do obsługi przeze mnie konta mamy, która ma jedynie tradycyjny telefon). Czy da się rzeczywiście zainstalować apkkę tego samego banku dwa razy na tym samym urządzeniu, tj. na każdej z kart? Jeśli tak, to jak to zrobić? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i wskazówki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Aplikacje instalujesz na telefonie, a nie na karcie,więc na pewno będzię potrzebny telefon który pozwala na klonowanie aplikacji.
  Obecnie, z tego co wiem to: Samsung, Xiaomi i One Plus.
  Myślę że jest to zrobienia pod warunkiem że mama zmieni w banku nr telefonu na twój(potwierdzenia , kody, sms itd..) oraz poda twojego maila(pewnie trzeba będzie utworzyć nowe konto).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci za informację i sugestie:) Udało mi się znaleźć - tak mi się wydaje - proste rozwiązanie. A mianowicie appkę Parallel Space, która umożliwia duplikowanie/ klonowanie innych aplikacji. Wypróbowałem jej działanie z PeoPay i działa:) Mam na telefonie utworzone dwie instancje Peo, każda z innym kontem:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...