poniedziałek, 18 lipca 2022

600 zł do Biedronki w nowej promocji karty w Citi

No i stało się. Ruszyła kolejna promocja w której do zgarnięcia jest niemało bo nawet 600 zł za wyrobienie sobie fajnej karty Citi, którą już używam od wielu lat. Różnica jest jednak taka, że jeśli w poprzednich promocjach do zgarnięcia było 600 zł w gotówce, teraz mamy tę samą kwotę, ale w postaci vouchera do popularnej Biedronki. 


Kto może z tej promocji skorzystać? W stosunku po poprzednich ofert z 600 zł nic się nie zmienia, bank dalej sprawdzi czy mieliśmy kartę po 1 stycznia 2020, więc karencja trwa już ponad 2,5 roku. Jeśli jednak nie miałeś karty po powyższym terminie możesz zgarnąć fajną premię.

Tutaj zgarniesz 600 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity

Promocja potrwa maksymalnie tylko do 16 sierpnia. Przy warto tu podkreślić, że pula jest ograniczona i wynosi w tym przypadku zaledwie 1000 sztuk. Może się więc zdarzyć, że promocja skończy się wcześniej. 

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł?

Promocje na kartach kredytowych są praktycznie zawsze takie same, bo też ich przeznaczenie jest w zasadzie tyko jedne: płacić za zakupy czyli coś co i tak robimy praktycznie każdego dnia. Jeśli zaś lubimy robić zakupy w Biedronce, to wiele rzeczy kupimy tutaj za darmo dzięki tej promocji:)

 


1) 200 zł pierwszej premii

Pierwsze dwie stówki w postaci elektronicznego e-kodu do Biedronki dostaniemy za

 • wydanie 300 zł w miesiącu na dowolne zakupy

Przy czym dotyczy to pierwszych 3 miesięcy po otrzymaniu karty. Skoro promocja jest taka krótka to będzie to dotyczyć września, października oraz listopada, gdyż bank liczy od pierwszego pełnego miesiąca po otrzymaniu karty, a kartę dostaniecie jak sądzę w sierpniu.

 


2) 400 zł drugiej premii

Jeśli spełnimy pierwszy warunek będziemy mieli prawo do kolejnej premii. Nic się tutaj w warunkach nie zmienia:

 • wydanie 300 zł w miesiącu na dowolne zakupy

ciągnie się przez kolejne 4 miesiące czyli grudzień, styczeń, luty oraz marzec. Za każdy z tych miesięcy dostaniemy po 100 zł, a to całkiem niezły cashback.

Tutaj zgarniesz 600 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity

Jak widać warunki są identyczne jak w poprzedniej promocji z 600 zł w gotówce, zmienia się jedynie forma premii. Dla tych którzy są nowi w temacie przypomnę, że nie trzeba się obawiać nazwy karta kredytowa, bo jeśli oddamy kasę w terminie, nie zapłacimy za kredyt ani grosza

Dzięki temu można żyć stale na koszt banku, a kasę na zwrot trzymać na kontach które dziś są całkiem nieźle oprocentowane. Termin do zwrotu bank nam zawsze podaje w bankowości internetowej, wystarczy po prostu zrobić przelew z KO na numer przypisany do karty.

Ze swojej strony podpowiem, że dodatkową stówkę można zgarnąć na koniec, gdy będziemy zamykać kartę. Bank od wielu lat oferują ofertę zatrzymaniową i co ciekawe można to robić cyklicznie. Nie zliczę już ile dodatkowych stówek zgarnąłem w ten sposób, czekam właśnie na kolejną.

Skoro jesteśmy przy Citi, warto tutaj przypomnieć bardzo niecodzienną ofertę z walizką oraz 25 euro ekstra, które otrzymujemy za... zrobienie zaledwie jednego przelewu. Tę ofertę omawiałem w ubiegły weekend więc kto przegapił może jeszcze zajrzeć tutaj.

Regulamin promocji 600 zł do Biedronki z kartą w Citi

4 komentarze:

 1. Bank Millennium uruchamia plan naprawy z powodu wakacji kredytowych!

  OdpowiedzUsuń
 2. W inbanku znowu podwyżki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu 7 z przodu widać. Mamy na lojalnej 3/6M i 6,75 /7,0%.
   Da ktoś więcej, bo w tym tygodniu zeruję Bank Nowy? :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...