niedziela, 6 lutego 2022

Bardzo łatwe do zgarnięcia 200 zł PKO czyli stałego klienta też nagradzamy

2022 robi się bardzo nietypowym, a przez to niezwykle ciekawym rokiem w promocjach bankowych. Do tej pory aby zgarniać jakieś premie trzeba było z reguły otwierać nowe konto i nikogo to nie dziwiło. Wszak banki płacą tylko za nowego klienta, nieważne czy w formie tabula rasa czy powracającego. 

Tymczasem od tego roku mamy jakiś nowy, fajny trend nagradzania nawet obecnych klientów i nowych rzecz jasna też. O możliwości ponownego skorzystania z lokaty mobilnej na 2,50 w Santander pisałem w poprzednim wpisie. Teraz PKO rozdaje praktycznie za darmo swoim klientom 100 zł, a nowi mogą zdobyć jeszcze więcej.


Nowi jak zwykle mogą skorzystać z programu poleceń i za 3 płatności na dowolną kwotę zgarnąć stówkę na start. Jedyny warunek na start to brak tutaj konta po... 19 stycznia 2022. Poprawcie mnie jeśli coś źle zrozumiałem z paragrafu 5 w regulaminie, który znajdziecie na końcu artykułu.

Tutaj zgarniesz 100 zł za skorzystanie z programu poleceń

Niniejsza, czwarta już edycja programu poleceń potrwa do 31 marca 2022. Jeśli nie masz kodu polecającego dzięki któremu nabierzesz prawa do łatwej premii możesz śmiało pisać na marszr1@gmail.com a udostępnię Ci taki kod.

Na marginesie jest też możliwe zdobycie, większej premii w wysokości 150 zł, ale dotyczy to płatnego konta bez Granic, więc tę opcję sobie podarujemy. Tutaj skupiamy się jak zwykle na darmowej kasie dostępnej w bardzo łatwy sposób.

Co trzeba zrobić by zdobyć 100 zł za otwarcie z polecenia Konta za Zero. Paradoksalnie warunki są trudne bądź łatwe, najprościej będzie jeśli spełnimy dwa warunki:

 • zrobimy 3 płatności kartą na dowolną kwotę
 • zrobimy 3 płatności BLIK

To wszystko co musimy zrobić w ciągu 30 dni od otwarcia konta.  Drugą opcją jest wydanie 500 zł, co nie wydaje się być dobrym pomysłem. Zawsze ilościowe płatności są lepsze od kwotowych, a od lutego mamy nową promocję także dla obecnych klientów.


2) 100 zł do empiku za ilościowe płatności kartą!

Chociaż konto w PKO mam od wielu lat i używam bardzo intensywnie, nigdy nie spodziewałem się, że będę robić płatności kartą z tego banku. Karta służy mi przede wszystkim do bankomatu, bo wszelaki cashflow od czasów pandemii biegnie w zasadzie tylko przez PKO.

Ale oto nadszedł ten historyczny moment, że wreszcie opłaci się robić płatności kartą PKO bo bank za jedną płatność daje nam... aż 5 zł! W Getinie 5 płatności robię tylko dlatego, by konto u zielonych było za darmo, w PKO dla darmowości konta wystarczy jeden przelew.

Ale jak da się zarobić za płatności to czemu nie? Wystarczy do 13 lutego 2022 zarejestrować się w promocji i spełnić dwa jakże banalne warunki:

 • 10 płatności kartą na dowolną kwotę
 • raz zalogować się do aplikacji  

powyższe warunki należy spełnić w lutym oraz marcu przy czym płatności można robić także telefonem lub Blikiem. Za każdy miesiąc dostajemy po 50 zł empiku, z czego prosty wniosek za jedną płatności np. jogurtu za złotówkę dostajemy od banku 5x więcej:)

Kiedyś takie ilościowe płatności były dość problematyczne, ale dziś w dobie kas samoobsługowych nie stanowią żadnego problemu. 10 płatności można zrobić za jednym zamachem przy jednej wizycie w sklepie, a skoro nie trzeba do tego zakładać nowego konta to tym lepiej


Aktualizacja: Niestety, jak wskazał Ptok w komentarzach, do promocji z 100 zł za 10 płatności trzeba być zaproszonym. Dostał ktoś z Was takie zaproszenie?

Regulamin IV edycji programu poleceń w PKO

Regulamin promocji 100 zł do empiku za płatności kartą

16 komentarzy:

 1. Źeby wziąć udział w promocji "stówka do empiku", trzeba być ZAPROSZONYM przez bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety masz rację, wiedziałem o niej od kilku dni, bo po logowaniu do PKO widziałem jej reklamę, ale po dopisku 'oferta limitowana' sądziłem że jest dla każdego.
   Przed momentem zarejestrowałem się w niej i na formularzu faktycznie jest info 'promocja dla zaproszonych' co dołączyłem do artykułu. Szkoda.

   Usuń
  2. @Polcan,
   Czyli ile dokladnie jest w tej promocji? Wyglada, ze dla nowego klienta 100zl z polecenia i spelnienie warunkow 3x karta+3x blik.
   Czy nie doczytalem, gdzie jest dodatkowe 100zl za otwarcie konta, nie widze regulaminu promocji?

   Usuń
  3. 100 zł nowy klient, który skorzysta z polecenia.
   100 zł może zgarnąć ten kto poleci konto oraz 100 zł za skorzystanie z zaproszenia. Czyli pierwszy raz w historii bloga obecny klient może mieć więcej niż nowy.

   Usuń
  4. Czyli generalnie bardzo slabo za otwarcie konta, tylko 100zl, to grubo ponizej standardu wyznaczonego przez Paribas czy Santander, gdzie przewaznie premie sa od 300zl wzwyz.
   PS
   Trudno jedynie poszukac "jelenia", ktory bedzie otwieral konto, wykonywal dane operacje i zamykal konto. Zbyt duzo zachodu za 100zl.

   Usuń
  5. W wymienionych bankach jest długa karencja, zaś atrakcyjność oferty zależy od warunków. Wykonanie kilku płatności za stówę to fajna oferta moim zdaniem.
   Oczywiście zysk możesz sobie podnieść polecając konto bliskiej osobie, za jedną masz kolejna stówę.
   Poza tym jak widać można tu też trafić na gratkę będąc zaproszonym co opisałem wyżej. Nie wiem na jakiej podstawie to robią, ale w żadnym innym banku czegoś takiego nie dostałem.

   Usuń
 2. Ile podniosa stopy? 0.75?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rynek zaklada 50pb i chyba tak bedzie, bo watpie, zeby przeszli do duzych krokow, na koniec roku ma byc ok. 4%. Do maj, czerwiec, inflacja ma spasc do ok. 7% a potem gdzies wzrost do sierpnia do 10%, ale wszystko, to tylko prognozy, bo zaleza od wielu czynnikow.

   Usuń
  2. będzie to poziom 0,50 - 1,00 %.

   Usuń
  3. a dokładnie 1,00 procent. To juz prawie pewne.

   Usuń
  4. Pewne to jest że Kopernik nie żyje, nic pozatym.Tylko 0,50 niestety

   Usuń
  5. Czyli sprawdzilo sie to z mojego wpisu 7-02/2:02
   Do wakacji jeszcze tylko 2x po 50pb (3,75%), potem pauza i moze cos na jesieni do 4-4,25% i koniec.

   Usuń
 3. Bank PKO bp wycofał lokaty kapitał te na 5 lat czyli będzie podwyżka stóp procentowych

  OdpowiedzUsuń
 4. I co jest podwyżka stóp procentowych?

  OdpowiedzUsuń
 5. I co wycofają banki komercyjne oprecentowanie na 0.01

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...