środa, 27 lipca 2022

350 zł i więcej do zgarnięcia w nowej edycji Pol'and'Rock

Mamy wakacje w pełni więc nic dziwnego że w ofercie bankowej można spotkać także festiwalowe promocje. Jak co roku mamy akcję tego typu mBanku i o dziwo co roku za każdym razem oferta taka kończy się grubo przed czasem. W tym roku do zgarnięcia jest 350 zł lub więcej.


Co z definicją nowego klienta czyli innymi słowy kto może brać w tym udział? mBank nie robi tutaj wyjątku i tak jak w zwykłych promocjach wyklucza osoby, które miały tutaj konto po 1 stycznia 2020 roku. Kto zamknął przed tą datę może wracać po premię i fajną kartę.

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Pol'and'Rock w mBank 

Według regulaminu promocja ma potrwać nawet do 28 września 2022, ale biorąc po uwagę poprzednie edycje można śmiało przyjąć, że skończy się ona dużo wcześniej. Zresztą po kliknięciu w powyższy link zobaczyć można ile wniosków jeszcze pozostało. Gdy pisałem te słowa licznik wynosił 5369 sztuk.


Co trzeba zrobić by zgarnąć całą premię na start?

1) 100 zł za szybki przelew + 8 płatności

mBank jako jedyny bank na naszym rynku na początek premiuje szybki przelew, przy czym słowo szybki nie należy traktować tutaj poważnie. Do spełnienia mamy łącznie 

 • wpływ na konto w terminie 7 dni od momentu otwarcia konta
 • wykonać 8 transakcji kartą do końca następującego miesiąca

Jak zakładałem ostatnio konto w Nest, wpływ zrobiłem tego samego dnia i to można uznać za szybki przelew, zaś mBank daje nam na to aż tydzień, bo bierze pod uwagę dni kalendarzowe. 


 

Jeżeli pierwszy warunek wpływu jest dość krótki, to drugi jest o wiele dłuższy. Kto otworzy konto jeszcze w lipcu będzie musiał zrobić transakcje kartą do końca wakacji, ale kto otworzy w sierpniu, będzie miał czas na te płatności nawet do końca września. 

W praktyce lepiej jednak zrobić w miesiącu otwarcia konta w regulaminie jest bowiem zapis i/lub. Dzięki temu szybciej zgarniemy premię a warunek 8 płatności nie jest trudny i na upartego da się załatwić w jeden dzień.2) 100 zł za przelew i 8 płatności w dwóch kolejnych miesiącach

To samo praktycznie należy zrobić w kolejnych dwóch miesiącach. Regulamin nic nie mówi o tym ile należy przelać do mBank, więc wystarczy przelać tyle by starczyło na 8 płatności, nawet niewielka kwotę.3) 150 zł za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód

Dodatkowe 150 zł można zgarnąć jeszcze łatwiej wybierając przy składaniu wniosku opcję przez selfie lub e-dowód. Nie będziemy wówczas musieli przekazywać dokumentów kurierowi, czego zresztą niektórzy nawet nie lubią robić. Warto więc wybrać szybszą opcję i zgarnąć dodatkowy bonus.

Mamy tutaj co prawda niby dodatkowy warunek, ale jest to warunek z punktu pierwszego, więc w zasadzie spełni się on sam i dostaniemy za niego podwójną premię:)

Tutaj zgarniesz 350 zł w promocji Pol'and'Rock w mBank 

Jak widzimy warunki są proste, a na dobrą sprawę można na tym koncie zarobić jeszcze więcej przez zwykłe polecenie konta naszemu znajomemu. W ten sposób nasz portfel zwiększy się o dodatkowe 100 zł.


Regulamin promocji 350 zł za konto w mBank

17 komentarzy:

 1. Słuchajcie, jest taka sprawa... Załóżmy, że za pewien czas (może zaraz, może na początku 2023, może w drugim kwartale 2023...) inflacja w końcu zacznie spadać względem odczytów, które dostajemy obecnie. Niemniej, na jesieni w 2023 mamy wybory. Toteż raczej nie będzie se PiS strzelał w stopę i zdejmował np. zerowego VATu przed wyborami. Zatem spodziewam się że czas pewien po wyborach będzie, nazwijmy, chwilowe rozbudzenie mozolnie słabnącej inflacji, kiedy w końcu ta władza czy inna wyłączy tarczę antyinflacyjną. Zgadzacie się? Pytam chcąc ewentualnie trafić właściwy moment w kontekście obligacji antyinflacyjnych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co to są obligacje 'antyinflacyjne'? Nie słyszałem o takich. COI/EDO jedynie indeksuje się inflacją i po odjeciu Belki przy tej inflacji i tak bedzie strata.Nikt ci nie powie jak bedzie wygladała scieżka inflacji bo nikt tego nie wie. podejrzewam że nawet w rządzie nie wiedzą kiedy zdejmą tą proinflacyjną tarczę. Zresztą nie ma to znaczenia . Musisz założyć że 2023 to bezie stale inflacja blisko 10% a w 2024 niewiele mniej a trafienie w górkę inflacyjna jest praktycznie niemożliwe na rok przed indeksacją. Te obligacje powinno sie kupować w dołku inflacji przy oczekiwaniach jej wzrostu za rok, ale mamy tak dzikie czasy że nie wiadomo kiedy on jest czy będzie. 6.5% przy 15% inflacji... Nie jest to jakiś wielki interes, ale w obecnych warunkach naprawde trudno zarabiać na kapitale. Fundusze obligacyjne ruszyły z kopyta. niestety mam pecha bo jeszcze 1.5 tygodnia jestem na lokacie i kasa zablokowana.
   MM

   Usuń
 2. Nie baw się w takie loterie. Kupuj po trochu co miesiąc by mieć przychody w całym roku i uniknąć wahań czy manipulacji na rynku. Będziesz miał roczny uśredniony dochód jak z obligacji rentierskich a nie górkę czy dół inflacji

  OdpowiedzUsuń
 3. Po raz pierwszy w Getinie nie dostała żadnej oferty zatrzymaniowej (zawsze dotychczas coś proponowali). Może dlatego, że często u nich zamykam i otwieram na nowo konto? Jestem zdegustowana:). Musiałam założyć EKO i im przelać... łe...

  OdpowiedzUsuń
 4. Próbowałem otworzyć to konto w mBanku przez selfie i weryfikacja tożsamości była negatywna. Dowiedziałem się od konsultantki, że jako były klient nie mogę otworzyć konta przez aplikację tylko szkoda, że wcześniej nie raczyli o tym poinformować np. w regulaminie promocji :/

  OdpowiedzUsuń
 5. A tymczasem PKO BP oferuje lokatę progresywną na 18 miesięcy do 9%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko co to za progres skoro starują od 3%... Średnio nieco ponad 6% wychodzi.

   Usuń
  2. Fajna manipulacja. To ma mogę napisać, ze PKO BP oferuje lokatę progresywną na 18 miesięcy od 3% i będzie to samo ale wydźwięk inny. To tak samo jak w TVP wczoraj mówili, że F22 latają z prędkością światła:,-D

   Usuń
  3. @Anonimowy 29 lipca 2022 19:03
   Kup nowy telewizor, bo Co głośniki szwankują. Mówili o przekraczaniu prędkości dźwięku, a noe światła.
   No chyba, że nie uważałeś na fizyce...

   Usuń
  4. Wpisz w googla a przekonasz się kto miał racje :) TVP: F-22 jest w stanie osiągnąć prędkość światła bez dodatkowego wspomagania.

   Usuń
 6. Wczoraj Getin jednak dał zawrotną, ale tylko jako lokaty, nie KO. Jednak poniżej własnego EKO: 5,7% przy przelewie do neo i 6% - do Mille. Chyba banki znowu zaczynają "zarabiać" na oszczędzających, tym razem żeby odbić sobie straty na wakacjach kredytowych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ile getin da od 04.08? Cos wiadomo? Bo nie wiem czy czekac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin nie da więcej niż obecnie, bo w zasadzie nikt oprócz banku nowego nie daje w tej chwili więcej. To po co mają podnosić stawkę? Stopy też nie wzrosną bo RPP na urlopie. Jedynie ING daje 6,5. Alior zaskoczył na minus, więc nie zdziwiłbym się gdyby Getin obniżył na 6 procent.

   Usuń
  2. Anonimowy30 lipca 2022 13:29
   Jak obniżą do 6% to wolę Santander Consumer, gdzie KO działa jak ROR, nieograniczona ilość przelewów darmowych lub Millenium KO Profit.

   Usuń
  3. Można też powróżyć z fusów.

   Usuń
 8. Nie dostała ? A to dranie, niesłychanie...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...