wtorek, 8 listopada 2022

200 zł do Allegro za kilka płatności kartą w PKO

Cóż to za oferta, że to czytelnicy domagają się by ją jak najszybciej opisać póki jeszcze jest dostępna? Rzadko się zdarza się taka sytuacja, ale skoro są głosy, że warunki dla zgarnięcia 200 zł są bardzo łatwe, zaś pula nagród ograniczona to trzeba to już opisać to ok. Zmieniamy wyjątkowo kolejność publikacji i na pierwszy rzut idzie najnowsza oferta z PKO.


Kto zatem może brać w nowej promocji udział? Według regulaminu nie można posiadać konta w PKO w terminie od 1 stycznia 2021 do poniedziałku 6 listopada 2022. Jak zwykle nie dotyczy to Inteligo, więc można mieć konto w Inteligo i załapać się na tę promocję.

Tutaj zgarniesz łatwo 200 zł do Allegro za konto w PKO 

Promocja ma potrwać do 7 grudnia, chociaż jak zwykle bank przygotował pulę ograniczoną do 3000 sztuk. To typowa zagrywka, chociaż w przypadku niektórych promocji faktycznie może się zdarzyć, że dostępna pula zostanie wykorzystana przed czasem.

Co trzeba zatem zrobić by dostać 200 zł do Allegro?


PKO w zasadzie jakoś nigdy nie ma zbyt wygórowanych warunków dla nowych klientów. Wystarczą tutaj ilościowe płatności kartą. Ściślej w tej promocji należy:

 • 5 płatności kartą lub blikiem na dowolną kwotę

powyższy warunek należy spełnić w każdym z dwóch kolejnych miesięcy. Koniec.

Innymi słowy skoro za 5 płatności dostajemy jednorazowo 100 zł, to za jedno machnięcie kartą np. za złotówkę dostajemy premię 20 zł.  Tyle że w formie 2 ekodów do allegro po 100 zł, a nie w gotówce, ale na allegro kupić można praktycznie wszystko więc nie jest w sumie tak źle.

 

PKO mnie od tego roku naprawdę zadziwia.  To bodaj jedyny bank, który co jakiś czas premiuje swoich obecnych klientów. Nie będąc nowych klientem dostałem podobną ofertę jako zaproszony. W ubiegłym tygodniu dostałem pierwszy kod do allegro, zaś w przyszłym miesiącu przyjdzie zapewne następny.

Co prawda warunki były nieco trudniejsze bo wykonywać musiałem 2x więcej płatności i dodatkowo zlecić przelew od pracodawcy, ale i tak oba warunki są na tyle banalne, że grzechem jest z tego nie skorzystać. W sumie w tym roku były już 4 nieoczekiwane niespodzianki na których dało się zarobić dodatkową kasę. 

Bardzo możliwe zatem, że i wam wkrótce bank zacznie przesyłać inne dedykowane oferty jeśli zostaniecie na dłużej. Szkoda, że nie praktykują tego inne banki, gdzie musimy notorycznie zamykać konto i czekać na kolejną ofertę po upływie wymaganej karencji.

Regulamin promocji Tak Mamy czyli 200 zł do Allegro

6 komentarzy:

 1. @Polcan - ale tak bez powodu zaoferowali Ci taką promocję? Od jak dawna masz konto w PKObp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od 2013, zupełnie bez powodu co jakiś czas pojawia się informacja w poczcie wewnętrznej o dedykowanej promocji. Trochę irytujący był brak jakiegokolwiek potwierdzenia udziału mimo konieczności zgłoszenia, ale pierwsza premie już dostałem więc jest ok.

   Usuń
  2. Pewnie wiedza, ze prowadzisz blog i dlatego otrzymujesz oferty.

   Usuń
  3. Nie sadze, to były oferty wewnetrzne z regulaminem i ograniczona pula adresatów. Być może powodem jest bardzo duża ilość przelewów jaka u mnie przechodzi przez ten bank.

   Usuń
  4. A jakie masz konto? Aurum, Platinum?

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...