czwartek, 3 listopada 2022

Łatwe 425 zł w gotówce do zgarnięci w promocji Listopad z bonusem w Paribas

Nowy miesiąc to i nowa promocja. Na początek startuje Paribas, który oferuje tym razem dość nietypową kwotę 425 zł w promocji Listopadowy bonus. Ostatnio bank ten powrócił do oferowania 450 zł, ale warunki do zgarnięcia były iście zaporowe. Tym razem kwota premii jest niewiele mniejsza, ale za to zdobyć ją o wiele prościej.

Zaczynamy zwyczajowo od sprawdzenia czy bank czasem nie zmienił definicji nowego klienta uprawnionego do zgarnięcia premii. Na szczęście tutaj nie ma żadnych zmian - dalej mogą z tego skorzystać osoby, które tylko od roku nie miały tutaj konta.

Tutaj zgarniesz 425 zł w nowej promocji Paribasa Listopadowy bonus

Pomimo nazwy miesiąca w tytule promocji wcale nie potrwa ona do końca miesiąca. Koniec przewidziano dużo wcześniej bo już 20 listopada. Po tej dacie powyższy link przestanie być aktywny.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 425 zł?

 


1) 65 zł za nadanie PINU do karty do Barbórki

Tradycyjnie już w Paribasie pierwsza część premii jest praktycznie darmowa. Trudno nazwać warunkiem wymyślenie sobie i nadanie PINu do nowej karty. Wystarczy tylko by zrobić do najpóźniej do 4 grudnia, a 65 zł dostaniemy za to przelewem na konto jeszcze w tym roku.


2) 160 zł za aktywność na koncie w grudniu

W ostatnim miesiącu tego roku Paribas zaczyna wymaga typowych czynności na koncie, ale tym razem są to łatwe czynności. Wystarczy teraz:

 • wykonać 3 transakcje BLIK
 • wykonać 3 przelewy 
 • zalogować się 3x do apki (ale tylko raz dziennie)

punkt trzeci jest dość oryginalny, do tej pory w różnych promocjach wymagano logowania do apki, ale po raz pierwszy widzę wymóg trzykrotnego logowania. Co więcej ważne by było to zrobione w różne dni, bowiem logowanie raz za razem nie jest brane pod uwagę jako spełnienie warunku.

 


3) 200 zł za aktywność na koncie w styczniu

W pierwszym miesiącu nowego roku czekają nas odrobinę trudniejsze warunki, ale za to za wyższą premię. W zasadzie jest to powtórka z grudnia, ale z nieco większą częstotliwością, I tak:

 • wykonać 5 transakcji BLIK
 • wykonać 5 przelewów
 • zalogować się 5x do apki (ale tylko raz dziennie)

Jak widzimy zamiast trzykrotnych czynności mamy tym razem wykonać to samo ale 5 razy. Na szczęście nie trzeba wykonywać płatności na określoną kwotę, co potrafi być upierdliwe, szczególnie gdy wykonujemy takie warunki innymi kartami. Tutaj mamy prosto, łatwo i przyjemnie, zaś po zgarnięciu ostatniej premii w lutym zamykamy konto.

Tutaj zgarniesz 425 zł w nowej promocji Paribasa Listopadowy bonus

Podsumowując mamy na pewno dużo łatwiejszą promocję od poprzedniej, ale za to za nieco mniejszą premię. Wystarczy zajrzeć do opisu promocji Konta z pasją, co prawda skończyła się ona w ubiegły poniedziałek, ale pokazuje to jak mocno uprościł warunki obecnie. Widocznie nie było chętnych na wydawanie 300 zł kartą i 100 zł Blikiem co miesiąc.Regulamin promocji Listopadowy bonus z 425 zł w Paribas

5 komentarzy:

 1. Nie na temat, chociaż też o bankach (między innymi). Przeglądarka Chrome zablokowała mi dostęp do wszystkich banków (sprawdzałam sze osiem) i na przykład ENERGI (prąd). Pewnie jeszcze do innych stron (okaże się). Błąd NET::ERR_CERT_INVALID. Na szczęście mam zainstalowane jeszcze dwie inne przeglądarki i te wszystko ładnie puszczają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od jutra do 26.11.22r. Millenium na KO Profit 8% na 100 dni do 400k, badanie salda nś 04.11.22r.

  OdpowiedzUsuń
 3. Millennium wymiękło. Od jutra 8% na 100 dni, dzień badania salda 4 listopad.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli Millenium sprawdza ile środków miałem na koniec dnia w piątek, i nadwyżka tego, jaką umieszczę na KO Profit, będzie oprocentowana promocyjnie, tak?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...