poniedziałek, 14 listopada 2022

500 zł do zgarnięcia w nowej promocji Santandera +stałe zwroty za rachunki

W listopadzie pojawiła się także nowa promocja konta w Santanderze, gdzie obecnie do zgarnięcia jest maksymalnie 500 zł. Do tego mamy tutaj stałe bonusy w postaci zwrotów za płacone rachunki, co jest wystarczającym powodem by stale mieć tutaj konto. Podrasowano też wreszcie KO dźwigając stawkę o 3pp w górę.

 

Kto może z tej promocji skorzystać? Tutaj bankowi należy się wielki minus, bo w dalszym ciągu regulamin bije po oczach dość archaiczną już datą z poprzedniego dziesięciolecia czyli 1 kwietnia 2019. To obecnie jedna z najdłuższych karencji zdecydowanie do korekty w kolejnych edycjach.

Tutaj zgarniesz do 500 zł i zwroty za rachunki w nowej promocji Santandera

Zwyczajowo promocja potrwa do końca miesiąca czyli do 30 listopada. Czekaliśmy jednak z jej prezentacją do drugiej dekady, bo wtedy dopiero można zgarnąć pełną pulę. Z początkiem miesiąca bank oferuje ograniczoną pulę nagród i dopiero po tygodniu do dwóch uruchamia dodatkową premię tak jak obecnie.

 


1) Stały bonus na lata -  Zwroty za rachunki

Zacznę nietypowo od tego co dla mnie jest główną atrakcją banku, a jak widzimy na powyższym screenie nie jest uznawane za promocję. W prawym dolnym rogu widzimy napis do 300 zł za rachunki rocznie i to bez adnotacji promocja. I dobrze bo dzięki temu darmową kasę mamy na lata:)

Można i trzeba narzekać na długą karencję, ale nie zmienia to faktu, że warto tutaj mieć konto dla jednej jedynej korzyści: zwrotu za rachunki co jest ewenementem w polskich bankach. Rachunki za gaz, prąd, internet, telewizję czy telefon płaci każdy z nas, więc fajnie jest mieć zwroty, które w ten sposób są darmową kasą.

Co więcej najlepsza wiadomość jest taka, że te zwroty to nie jest jakaś czasowa promocja na kilka miesięcy. Trwa to już od lat więc kasa się kumuluje i to w postaci gotówki, tak bowiem jest premiowany udział w zwrotach. Biorę udział w niej od wielu lat i to główny powód dla którego konta tutaj nie mam zamiaru zamknąć.

Co trzeba zrobić by zgarnąć do 500 zł?

 

2) 100 zł za dwa banalne warunki w grudniu

Na początek otwieramy konto wraz z kartą w terminie do 10 grudnia po czym w ostatnim miesiącu tego roku wykonujemy dwa banalne warunki:

 • jedno logowanie do apki
 • jedna transakcja kartą na kwotę minimum 10 zł

mamy tu co prawda wymaganie kwotowe, na szczęście kwota jest tak mała, że jest to jak najbardziej do zaakceptowana, tym bardziej że kwota premii będzie 10x większa.


3) 200 zł za warunki w pierwszym kwartale 2023

Warunki dla drugiej 2x większej premii dotyczą już trzech kolejnych miesięcy, a więc stycznia, lutego oraz marca Nowego Roku. Wówczas musimy:

 • zapewnić wpływ na 1000 zł
 • jedna transakcja kartą na 10 zł w sklepie lub internecie
 • 2x zalogować się do apki

mimo że przybywa nam jeden warunek przelewu z zewnątrz oraz dodatkowe logowanie do apki, to są to na tyle banalne warunki, że można uznać to za jedną z łatwiejszych promocji dla fajnej premii. Dostajemy ją rzecz jasna do końca kwietnia 2023.

 


4) 100 zł w postaci Open eVoucher Sodexo za przelewy z apki

To jest ta dodatkowa promocja, która nie pojawia się na początku miesiąca i dla której warto poczekać z założeniem konta. Co prawda osobny dla tej promocji regulamin podaje datę 1 listopada, ale z informacji jakie dostaję nie jest ona jeszcze wtedy aktywna, mogłem wówczas opisywać tylko promocję z 300 zł opisaną wyżej.

Co trzeba zrobić dodatkowego dla nowej premii, którą jest Open eVoucher Sodexo o wartości 100 zł do wykorzystania w popularnych sklepach. Należą do nich Biedronka, allegro, pyszne.pl, żabka, empik oraz hebe.

Przede wszystkim należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny z poziomu powyższego linku promocyjnego. Potem zaś bank wymaga by wykonać:

 •  3 przelewy na rachunek obcy za pomocą apki

Tego warunku nie było w standardowej promocji dla 300 zł, jest to jednak na tyle prosta rzecz, że warto pokusić się o zgarnięcie dodatkowej stówki. Należy jednak pamiętać, że przelewy należy zrobić przez 5 miesięcy: w grudniu, styczniu, lutym, marcu oraz kwietniu, więc dodatkowa promocja trwa o miesiąc dłużej aniżeli pierwsza.


 

5) 100 zł dla nastolatka

Ostatnia stówka dotyczy już założenia konta dla nastolatka i potrwa o miesiąc dłużej od opisanych wyżej czyli do końca bieżącego roku. Dotyczy ona nastolatków w wieku od 13 do 17 roku życia, więc tutaj dodatkową premię dostaną nieliczni.

Co trzeba zrobić by zgarnąć tę stówkę? Tutaj znów warunki są inne, ale także należy się zarejestrować w tej promocji z poziomu linku widocznego powyżej. Nastolatek też nie ma trudnych warunków, powinien on w terminie do 15 stycznia:

 • zapłacić raz kartą lub BLIKiem (ale nie zbliżeniowo)
 • raz zalogować się do apki

I to wszystko, premię młody dostanie jeszcze w styczniu 2023.


 

6) 7% na KO

Wreszcie bank podniósł stawkę na KO. Nie jest ona może rewalacyjna, bo banki masowo oferują 8%, zdarza się jednak, że mój wymagany przelew utknie w tym banku na jeden do trzech dni. Pakuję go wtedy na chwilę na KO i lepiej jak jest ono oprocentowane na 7% niż na 4% jak dotąd.

Tutaj zgarniesz do 500 zł i zwroty za rachunki w nowej promocji Santandera

Podsumowując mamy ofertę banku dla nielicznych, ale jest to bank który warto mieć w swoim portfolio ze względu na rachunki. To darmowa kasa, która gdyby zsumować przez wszystkie lata przez jakie już trwa urosłaby do dość pokaźnej kupki. I mam nadzieję, że dalej będzie trwać.

Regulamin promocji Twoje konto z premią 300 zł - edycja II

Regulamin promocji ekstra 100 zł z kontem

Regulamin promocji 100 zł dla nastolatka

6 komentarzy:

 1. Myślałem że coś nowego. Po paru linijkach tekstu widzę że szkoda czasu na czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Millennium podniósł od dziś stawkę na lokacie na Twoich warunkach. Już nie straszy stawka 3,5% jak co tydzień w smsach w poniedziałek...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie od dziś tylko od 7 listopada milenium podniósł

  OdpowiedzUsuń
 4. od wielu lat mam też kredytówkę 1/2/3 na której cały czas mam zwroty

  OdpowiedzUsuń
 5. Polcan czy od poniedziałku w Velobanku będzie podwyżka czy obniżka promocyjnego % na EKO ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam żadnych informacji na ten temat tym razem. Jedynie o nadchodzącej promocji w innym banku.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...