sobota, 12 listopada 2022

Mocno limtowana oferta ze smartfonem Motorola E22 za kartę Citi

Oferty ze smartfonami zawsze cieszyły się dużą popularnością, niestety ostatnio należą do rzadkości. Nie pamiętam już kiedy była taka ostatnio, ale ważne jest, że oto wraca coś takiego. Citi do swojej sztandarowej karty, którą posiadam już od lat dodaje smartfon firmy Motorola  motoE22.


Kto może skorzystać z tej oferty? Według regulaminu mogą ubiegać się o nią osoby, które nie miały tutaj karty od 1 stycznia 2021, więc karencja wynosi blisko dwa lata. Nie dotyczy to oczywiście konta w tym banku, można mieć opisywane tutaj kilka dni temu konto Citi, gdzie obecnie do zgarnięcia jest 300 zł.

Tutaj zgarniesz smartfon Motorola moto E22 za kartę w Citi

Oferta ma potrwać dość długo bo nawet do 9 lutego 2023. Jednak należy mieć na uwadze fakt, że jest to niezwykle mocno limitowana oferta, bank przygotował bowiem jedynie 450 sztuk, co jest dużo mniejszą liczbą niż typowe 3000. Możliwe więc, że dostępna pula wyczerpie się na długo przed czasem.

Co trzeba zrobić by zgarnąć Motorolę E22?

 

W przypadku kart kredytowych warunek jest zawsze taki sam: trzeba płacić kartą, co należy do przyjemności robimy to bowiem na koszt banku, a jak oddamy kasę w wyznaczonym terminie nie zapłacimy ani grosza odsetek. Kas, którą wydajemy na codzienne wydatki może nam pracować na 8% KO.

W tej promocji bank wymaga aby:

 • wydawać 500 zł co miesiąc przez 3 miesiące

Koniec, kropka. Warunek który sam spełniam od lat na karcie kredytowej Tmobile za 25 zł zwrotu miesięcznie. Tutaj, zdaniem banku - o czym napisano w regulaminie, wartość Motoroli moto E22 4/64 GB wynosi 600 zł, a więc kwotę którą moja karta da dopiero w ciągu dwóch lat.


Nagrodę dostaniemy na podany przez nas adres korespondencyjny w ciągu 60 dni od momentu otrzymania informacji o spełnieniu warunków. Sam smartfon posiada 2 letnią gwarancję zaczynając od momentu jego aktywacji.

Należy pamiętać, że karta musi być aktywna w momencie uzyskania prawa do nagrody. Warto jednak spróbować tricku stosowanym przeze mnie od lat z udawanym zamiarem zamknięcia karty. Każdorazowo bank proponuje dodatkową ofertę zatrzymaniową oferując cyklicznie dodatkowe 100 zł premii. W październiku dostałem kolejną taką propozycję.

Regulamin promocji Smartfon motorola za kartę w Citi

TOiP  dla kart kredytowych Citi

8 komentarzy:

 1. Kiedyś zalożyłem sobie taką kartę a w zasadzie chyba nawet dwukrotnie. Drażni mnie to, że jest XXI wiek a tam dzwonią, dzwonią i jeszcze raz dzwonią. Skladasz wniosek elektronicznie, załączasz dowody dochodów z innego banku i dzwonia, dzwonią i dzwonią żeby tą kartę uruchomić. Chyba mają rentgena w tych telefonch i patrzą przez sluchawkę czy dokumenty które wysłałeś masz w oryginale. Przy likwidacji podobnie, No i druga sprawa warto by było coś powiedzieć o kosztach karty bo to się chyba zmieniło. Kiedyś była darmowa a oprocentowanie było stałe. Nawet nie wiem czy jak ktoś tych starych nie skasował to nadal ma za darmo i np. 8% bo ten bank dotrzymuje słowa, ma ciekawą ofertę, ale ... No chyba, że teraz coś się zmieniło to proszę o opinię. Był kiedyś u nas w pracy ich przedstawiciel, rozważalem ROR i coś mu mówiłem o tym dzwonieniu to mówił, że można coś tam zastrzec ale teraz już nie pamiętam. Może ktoś coś tu będzie wiedział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodałem do artykułu regulamin TOiP, ale nadrzędny regulaminu samej promocji orzeka, że poza smartfonem jest jeszcze Nagroda 2 czyli zwroty za oplaty przez okres 12 miesięcy. Opisuje to punkt 7a na drugiej stronie.

   Usuń
 2. Ale i tak trzeba wydać 1000 zł miesięcznie żeby uniknąć opłaty miesięcznej za kartę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten telefon bez NFC jest jak chłop bez jaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten telefon nie jest telefonem moich marzeń. Tylko 4/64, słaby procesor. Nie mam zamiaru startować w tej promocji. Ale skąd u ciebie info o braku NFC? Ten model ma NFC. Wiadomo ci coś żeby Citi oferowało jakąś "wykastrowaną" odmiane?

   Usuń
 4. Specyfikacja mówi o braku NFC. Za 6 stów na bank dziadostwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy z 00.14 opowiadasz głupoty. Model e22 4/64 na pewno ma nfc. Modułu nfc nie ma w modelu e22i.

   Usuń
  2. Jak mówią, że nie ma to znaczy tylko jedno: że nie ma. Więc nie wciskaj ciemnoty jeśli się nie znasz.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...