środa, 1 maja 2013

Lokaty majowe oraz na długi weekend już nie błyszczą


Wczorajszy optymistyczny artykuł nieco grzebie najnowsza oferta trojaczków. Jakby nie patrzeć to zwykle trojaczki zwykle dyktują warunki względem których ustawia się reszta konkurencji. To tu od dawien dawna mieliśmy najciekawsze lokaty z rzadka przerywane przebłyskami u konkurencji.

Trojaczki czyli bliźniaki Getinek z Open oraz Idea specjalizują się w nieprzebranej ofercie lokat. Bliźniaki serwują je jedna za drugą o przeróżnych nazwach niemal bez przerwy. Idea zaś ma okresy zastoju kiedy nie ma kompletnie nic nowego.

Od niedawna jednak Idea postanowiła znów włączyć się do zabawy i w ciągu tygodnia możemy tam zaobserwować nowe lokaty a właściwie stare lokaty bo w dalszym ciągu są to lokata nr 1 czy jakie sobie tam komiczne nazwy wymyślą. Teraz nazwy dotyczą tego co mamy za oknem.


A za oknem maj więc mamy lokaty majówkowe. na 3 miesiące z oprocentowaniem już niestety lekko niższym od ostatnich ofert które sięgały 4,50%. Teraz mamy tylko 4,25% tak w Getin

Mało atrakcyjna oferta Źródło: getin


jak i w open online gdzie minimum wpłaty to 500 zł a więc o połowę mniej niż w Getin.

Źródło: open


Obie w ofercie do końca tygodnia i obie będą okupować najniższe rejony jutrzejszego rankingu lokat i to drugiej ligi!

Nieco lepszą ofertę ma Idea. Ale tylko nieco bowiem o pięć setnych procenta wyższą od bliźniaków.


Źródło: idea


Wszystkie są takie same: na kwartał. Wydaje mi się jednak, że warto zajrzeć na jutrzejszy ranking i zobaczyć co piszczy u konkurencji. Dalej mamy multum ofert u trojaczków ale nie oznacza to, że dziś są tak samo atrakcyjne jak rok temu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...