czwartek, 12 grudnia 2013

50 zł za założenie konta w mBanku plus lokata na 5,50%


Na początku roku założyłem konto BGZ Optima z premią 77 zł. Dziś przyszła mi wiadomość e-mail od bankierstarter o promocji konta w mBanku. Moje pytanie co oznacza nowy klient- ten co nigdy nie był klientem mBanku czy ten co miał kiedyś konto w mBanku i zrezygnował z niego?

Fakt, mamy obecnie nową, którą to już z kolei, promocję konta w mBanku. Tutaj nie opłaca się wchodzić za darmo, lepiej poczekać na odpowiedni moment by wejść po czerwonym dywanie, z honorami, przy wiwatach i aplauzie mbanksterów. Viva la nowicjusz!

W nowej promocji mamy do zgarnięcia 50 zł. Niewiele, ale zawsze coś. A na deser można sobie założyć lokatę Ona i On na 5,50% o której pisałem niedawno na tym blogu. Dziś można uznać ją za godną uwagi chociaż jest pełna ograniczeń typowych dla lokat wabików.

Przypomnijmy: lokata jest na 2 miesiące zaledwie i można tutaj ulokować maksymalnie do 10.000 zł. I tylko jedną. Przy obecnych ofertach SKOKu Wołomin nie jest to może atrakcyjna oferta, ale w Wołominie na start ponosimy koszta. A mBank zamiast kosztów płaci za wejście.


Nowa promocja mBanku Źródło: bankierstarter.pl


Wróćmy jednak do omówienia promocji konta, która trwa dość krótko. Czasu jest niedużo gdyż tylko do 18 grudnia a więc do przyszłej środy. Raptem blisko tydzień. Przy czym warunkiem założenia konta jest wykorzystanie specjalnej strony zwanej bankierstarter.

Od momentu złożenia wniosku mamy miesiąc na podpisanie umowy o prowadzenie konta. Bank poinformuje o wypłacie premii dopiero 17 lutego drogą mailową. Nastąpi to w ciągu 14 dni od dnia rozstrzygnięcia promocji czyli owego 17.02.2014.

Cóż. Powoli kończy się fajna promocja z buddą z 20% cashback. Należy powoli przygotowywać się do ewakuacji z mBanku. W końcu to nie jest neoBANK i tutaj wolno wrócić by przeżyć raz jeszcze te czerwone dywany i wielkie wiwaty;)


Dla zainteresowanych zwyczajowo regulamin do wglądu tutaj.

15 komentarzy:

 1. Też jestem ciekaw jak to rozumieć "osoby które wcześniej
  wnioskowały o rachunek w mBanku" czyli jak zamknąłem konto 5 miesięcy temu to nie mogę sobie wygrać 50zł?

  OdpowiedzUsuń
 2. Uczestnikami promocji nie mogą być ....osoby, które wcześniej wnioskowały o konto w mbanku.....
  To chyba wyklucza wszystkich byłych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o wyjaśnienie jakie koszta ponosi się przy zakładaniu lokat w Wołominie?

  OdpowiedzUsuń
 4. było już o tym ... poszukaj na blogu!

  OdpowiedzUsuń
 5. 75zł (wpisowe udział wkład, stowarzyszenie), część zwracana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plus koszta poczty polskiej za wysłanie umowy, jeśli masz daleko do oddziału. Ja wysyłam dwie umowy naraz mimo że mam dwie lokaty w odstępie niemal miesięcznym. Po co wysyłać dwa razy? Nie ponaglają.

   Usuń
  2. polcan mi wysyłają zawsze zwrotną kopertę z naklejonymi znaczkami. Wszystko zależy od bajeru:)
   Swoją drogą też wysyłam kilka umów naraz

   Usuń
 6. Absolutnie odradzam skorzystanie z tej oferty, ponieważ na Bankierstarter jest poważny błąd. Mianowicie po wyborze tu: https://www.bankierstarter.pl/panel/ opcji "załóż eKonto z Lokatą" jesteśmy przekierowani na stronę https://form.mbank.com.pl/wnioski/ek/index.html?option=bankier&sprzedawca=13121220787079&redir_url=http://www.bankier.pl/e/signup/13121220787079 . Jeżeli będziemy dalej podążać tą ścieżką, to nie pojawi się nam krok https://form.mbank.pl/wnioski/ek/index.html?option=mbank&sprzedawca=wwweklok1&tariff=S&prod=lok&lokata=S , który trzeba wypełnić, aby skorzystać z lokaty. Po prostu na bankierstarter.pl wprowadzono złe linki. Złożyłem już reklamację, czekam na odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie podoba mi się ta nazwa i dlatego omijałem ten bank ale skoro dają 50 zł za free to chyba założę konto, zgarnę premię i zamknę, bo wątpię żebym korzystał z usług tego banku.
  Czy umowę do podpisania dostarczy kurier ?

  OdpowiedzUsuń
 8. To jak macie jakieś info co to znaczy "osoby które wcześniej
  wnioskowały o rachunek w mBanku"? Zastanawiam się czy założyć, jeżeli to ma mnie wykluczyć z przyszłych promocji to za 50 zł szkoda marnować okazji na przyszłe.... może lepsze oferty tego baku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No fakt w artykule zabrakło odpowiedzi na pytanie zadane w mailu.

   Odpowiedziałem, że pewnie tak skoro ja także byłem klientem banku w roku ubiegłym. Zamknąłem konto i po kilku miesiącach otworzyłem znów konto ze względu na promocję z buddą. mBank nie jest tak rygorystyczny jak neoBANK i takie info podałem w artykule.

   Usuń
 9. Czy konieczne jest posiadanie karty ?

  OdpowiedzUsuń
 10. niestety karta debetowa jest obowiązkowa Promocja skierowana jest do nowych Klientów mBanku
  - osób fizycznych, maj
  ą
  cych
  pełn
  ą
  zdolno
  ść
  do czynno
  ś
  ci prawnych, zwanych dalej Uczestnikami Promocji, k
  tórzy
  w okresie Promocji spełni
  ą
  ł
  ą
  cznie wszystkie nast
  ę
  puj
  ą
  ce warunki:
  a)
  zło
  żą
  wniosek o otwarcie rachunku oszcz
  ę
  dno
  ś
  ciowo-rozliczeniowego eKONTO
  z darmowymi bankomatami wraz z wnioskiem o wydanie
  debetowej karty płatniczej
  do rachunku eKONTO,

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam,

  Dziś pojawił się groupon na 100,00 zł od mbanku jak niżej:

  http://www.groupon.pl/oferty/bialystok/mbank/31382095/.NyiHYx?utm_campaign=UserReferral&utm_medium=raf&RAF=RFO_FB_USRCLK

  Pozdrawiam

  Marek

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...