czwartek, 13 lutego 2014

1000 zł do zdobycia w drugiej edycji polecania konta w ING


Mamy znowu kolejny powrót popularnego programu poleceń w ING. O pierwszej pisałem tutaj. Spośród innych banków wyróżnia się on tym, że daje zarobić nie tylko polecającemu ale także poleconemu. Coś podobnego było co prawda w przypadku BZ WBK, ale Bank Śląski jest jeszcze hojniejszy w premiowaniu.

Warunkiem bycia polecającym jest posiadanie konta w ING przez minimum 3 miesiące. Dla osób które zwlekały niedawno z założeniem konta dla 20% cashback, może się to okazać małym problemem.

Zaletą programu jest możliwość zarobku nawet 100 zł za jednego poleconego. To więcej niż dawał WBK czy oferuje Meritum. Co więcej polecony tez może zarobić 50 zł za założenie konta, a więc korzyść jest obopólna. Jakie warunki trzeba spełnić by zgarnąć tę kasę?

Wraca też dobra promocja Źródło: ingbank.pl

Warunki są banalne. Jeśli chcesz polecać konto do 9 maja tego roku wystarczy jedynie:
 • przelać na swoje konto zaledwie... 500 zł
 • używać karty do konta płacąc nią na zwyczajową kwotę 200 zł
Z drugiej strony polecony musi:
 • założyć konto przez internet
 • zrobić zakupy na 200 zł w dwóch kolejnych miesiącach od założenia konta
Konsultantka w oddziale podkreśliła w rozmowie, że obecna edycja tym różni się od poprzedniej, że konto musi być założone przez internet. Z drugiej strony w oddziałach ING są stanowiska komputerowe, więc nie ma raczej żadnego problemu by założyć konto internetowo nawet w oddziale.

na marginesie skoro nowym warunkiem jest założenie konta przez internet, to problem znów będą mieć wszyscy pełnomocnicy. Tę procedurę muszę przechodzić przy każdorazowym powrocie do banku. Tak też będzie i tym razem dla obecnych pełnomocników.

Jak sprawdzić czy możemy polecać konto? Wystarczy zalogować się do bankowości i kliknąć na pierwszą ikonę Rachunki. Jeśli zobaczysz zakładkę Promocja, oznacza to, że możesz być polecającym. Jeśli jej nie będzie, nie zrobisz nic.

Kluczowa jest ta zakładka


Bank zaznacza, że polecający może polecić co prawda dowolnej liczbie osób konto, ale warto to zrobić tylko dla 10 osób, gdyż limit premii wynosi 1000 zł. Ponieważ kwota ta przekracza 760 zł, bank oświadcza, że do końca lutego przyszłego roku przyśle nam informacje o wysokości przychodów PIT 8C. Tak więc dochody z polecania trzeba będzie opodatkować.

Regulamin promocji do wglądu zwyczajowo na koniec. Osoby które chciałby być polecone i zarobić na założeniu konta 50 zł, mogą pisać na maila marszr1@gmail.com

8 komentarzy:

 1. polcan --> miałeś opuścić ING! ... skusiła Cię promocja?

  zdezintegrowany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w przyszłym tygodniu zamykam konto, ale mam znajomych, którzy mają tu stale konto od lat.

   Usuń
 2. Czy zakładając konto teraz z czyjegoś polecenia będę mógł dołączyć do programu jako polecający? Czy promocja jest skierowana tylko do obecnych klientów ING?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie spełnisz warunku posiadania konta od 3 miesięcy.

   Usuń
 3. o dziwo mam zakładkę promocja, jednak już jakiś czas temu zrezygnowałem z karty, zostawiłem sobie bezpłatną kartę kredytową czy ona też wchodzi w ramy promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Która karta kredytowa ING jest bezpłatna (bezwarunkowo)? i czy można ją dokonać wpłaty we wpłatomacie (jako spłata karty)?

   Usuń
  2. Karta kredytowa VISA bezpłatna bezwarunkowo nie mam ubezpieczenia wnioskowałem o 3k a dostałem 1,2k ;p gdzie w millennium mam 15k też bezpłatnie na rok kiedy rok mija idę do placówki chcę zrezygnować a jako powód podaje opłatę roczną która wynosi 200zł wniosek złożony po czym telefonicznie pytają się mnie czy nie chce za darmo na kolejny rok i tak się to już kręci parę lat ;)

   Usuń
 4. i jeszcze pytanie co do konta żony, która też zrezygnowała z karty płatniczej. Jeśli założy ją teraz i wypełni pozostałe warunki będzie jej przysługiwało 100zł od poleconego?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...