niedziela, 9 lutego 2014

50 zł premii za wzięcie udziału w mOkazjach


Większość promocji opisywanych na blogu dotyczy nowych klientów. Wydaje mi się, że zdecydowana większość czytelników już skorzystała z takiej czy innej promocji i informacje o n-tej promocji w mBanku, Raiffeisen czy jakimkolwiek innym banku dla nowych dla większości jest mało ciekawa.

Z tego powodu być może ciekawszym rozwiązaniem będzie wyszukiwanie okazji, które dotyczą szerszego grona czytelników. Można bowiem spotkać promocje, które nie wykluczają obecnych użytkowników bankowości, a zachęcają do skorzystania z innych usług.

Jedną z nich są mOkazje w mBanku, które prezentowałem tutaj. Można oczywiście dołączyć do niej w dowolnym momencie, ale lepiej jest wybrać premię na wejście tak jak było na początku gdy bank oferował 100 zł. Teraz znów wraca promocja na start, ale premia jest już dwa razy mniejsza.
Jak widzimy na powyższej reklamie, tym razem do zgarnięcia jest 50 zł za wzięcie udziału w mOkazjach. Do wyboru są 3 sklepy: Decathlon, Big Star lub Media Markt, a więc takie w których od czasu do czasu robi się zakupy. Ale promocja trwa tylko do końca lutego, a dokładniej do godziny 15:00 w dniu 28 lutego, a więc za dużo czasu nie zostało.

Tym razem w promocji nie biorą udziału tylko nowicjusze, a osoby które już są klientami mBanku i posiadają tutaj konto. Zresztą nawet nie trzeba posiadać konta, wystarczy nawet sama karta kredytowa, do której konto nie jest podpięte.

Do uzyskania nagrody wymagane są 3 dowolne mOkazje, przy czym można wykorzystać tę samą mOkazję. Aby jednak brać w tym udział należy korzystać z nowego serwisu mBanku, stary nie obsługuje tej usługi.
Na domiar złego tylko pierwsze 1000 osób zostanie nagrodzonych. Niestety wadą w tego typu konkursach jest brak jakiekolwiek licznika, który wskazywałby ile osób już bierze udział w tego typu konkursie.

Może się zatem zdarzyć, że będziecie akurat 1001 osobą i nagroda nie będzie wówczas przysługiwać. Bank deklaruje, że powiadomi uczestników o ewentualnej wygranej mailem do dnia 15 marca.

Zwykle nie publikuję artykułów w niedzielę, ale to promocja typu kto pierwszy ten lepszy. Promocja zaczęła się już 4 lutego, a więc kilka dni już trwa. Dla zainteresowanych szczegółowy regulamin jest dostępny tutaj.

3 komentarze:

 1. Taka formula kto pierwszy ten lepszy - to raj dla przekreciarzy bankowych. Nie wiadomo w ogóle czy jakakolwiek nagroda została wyplacona, a Ty zawsze możesz być tym 1001 klientem.

  Dla mnie takie gonie nie kroliczja to czyste frajerstwo.

  Raz Salem się nabrać kanciarzom z BZ WBK i powiedziałem - nigdy więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. A na moje się zdąży jeśli to 1-2 dzień i wyda ile trzeba. Ja w ZWBK zdążyłem puszczając opłaty w żabce, a tutaj musiał bym kartę nową zamawiać, informacja o promocji opóźniania, do tego ten MM i jakie kwoty do wydania 3x? Za dużo zmiennych dla 50zł ja pasuję bo nie chcę się rozczarować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szukam mOkazji NjuMobile. Od konsultanta mam info, że można się dzielić mOkazjami. Jeśli ktoś by zechciał to się odwdzięczę. Proszę pisać: jhjh#opoczta,pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...