czwartek, 19 lutego 2015

200 zł cashback na koncie 360 stopni w Millennium


Wydawało się, że liczba kont będzie ulegać ograniczeniu. Sam skasowałem więcej niż połowę kont w roku ubiegłym, banki zaś wzbraniają się przed ich zamknięciem i nawet za już zamknięte konta naliczają nam kary.

Opisany wczoraj przypadek w Getin jest już bardzo skrajny, wskazuje jednak, że bankom zależy na zatrzymaniu klienta. Inne zaś ostro o niego walczą dodając bonusy za jego założenie, a to lubimy najbardziej.

Różne już widzieliśmy bonusy dla nowych klientów banku. Te z 50 zł na wejściu, jak np w Inteligo czy PKO, można uznać za normę, zaś 100 zł za ekskluzywne zaproszenie w szeregi nowej klienteli. Teraz do zdobycia jest nawet 200 zł premii.A dokładniej 195 zł w pakietach

Coś takiego pojawiło się wczoraj w banku Millennium jak widzimy na powyższej reklamie. No może niedokładnie 200 zł, bo oferta pojawiła się na grouponie, a ten trzeba sobie kupić. Kosztuje jednak 5 zł, więc do zyskania jest 195 zł, a to rzadkość w promocjach bankowych.

Oferta będzie ważna do 1 marca 2015, chociaż może skończyć się szybciej, gdyż przewidziano jedynie 2500 Kuponów. Kto zakupi już Kupon, może następnie składać wniosek o konto, a tutaj termin jest do 15 marca.

Niestety 200 zł nie dostaniemy od razu, jak sugeruje powyższa reklama. Będzie to zwykłe paczkowanie znane już z innych banków po 50 na miesiąc. A to oznacza, że w sumie promocja będzie trwać przez 4 miesiące aż do czerwca 2015.

Co trzeba zrobić by zgarnąć całą pulę? Zwyczajowo mamy dwa warunki: przelew oraz płatność kartą. Ściślej trzeba:
 • zrobić przelew na 1500 zł co nie jest trudne
 • zakupy zrobić na kwotę dość dużą bo aż 500 zł
To dość wygórowane warunki patrząc na oferty konkurencji, gdzie wymagane kwoty są nieco niższe. Nie jest jednak źle, bowiem w sumie mamy tutaj do czynienia z 10% cashbackiem za zakupy. 

Dla osób które chciałyby założyć to konto, radzę na start złożyć wniosek o rezygnację z ubezpieczenia bezpieczna karta. Bank zakłada, że każdy z nas jest roztrzepany i gubi kartę, więc domyślnie ja ubezpiecza, ale pobiera sobie za to opłatę w wysokości 2,99 zł.

Zakładałem już dwa razy konto w Milllennium. Raz było to dobre konto, drugi raz obecnie lansowane 360 stopni. Za każdym razem zaniedbałem tę drobnostkę i za każdym razem bank pobierał sobie tę opłatę. A wystarczy tylko wypełnić wniosek o rezygnacji z tego zbędnego dodatku.

Kto chce zatrzymać konto na dłużej, powinien pamiętać, że 4,99 zł będzie pobierane za inny pakiet zwany Bardzo Pomocny. To kolejny zbytek, ale przez pierwsze 12 miesięcy jest to darmowe. Sam planuję go niebawem wyłączyć, gdyż niebawem będzie rok jak posiadam to konto, a nie zdarzyło mi się korzystać z pomocy medycznej czy technicznej.

Na zakończenie zwyczajowo podaję link do regulaminu promocji.

18 komentarzy:

 1. a jak konkretnie złożyć wniosek o wyłączenie ubezpieczenia bezpieczna karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zgłosić taką chęć w oddziale. Od razu wyjmują odpowiedni druczek do podpisu i po sprawie.

   Usuń
  2. Nie da się przez internet?

   Usuń
  3. ja zadzwoniłam do banku i bez problemu wyłączyli, zaznaczając, że to ubezpieczenie i tak jest darmowe w pierwszym miesiącu.

   Usuń
 2. Apel do Millennium i pozostałych banków z grupy BLIK-a.
  Zróbcie może jakąś prostą promocję z naprawdę darmowym kontem (może być bez karty) i z aplikacją BLIK.
  Najlepiej jakiś cashback/moneyback na płatności internetowe, bo tam to działa najlepiej i jest wygodniejsze i bezpieczniejsze niż płacenie kartą, e-przelewem czy metodami typy Paypal, PayU, V.me itp.
  Może przy okazji jakaś lokata z dobrym oprocentowaniem?
  W PKO BP znanym z niskiego oprocentowania jest w aplikacji BLIK 3% na 1 miesiąc.
  Myślę, że inne banki z grupy BLIK-a stać na więcej.

  OdpowiedzUsuń
 3. 200 zł cashback na koncie 360 stopni w Millennium

  Ja cały ten cashback policzył bym inaczej.
  Konto zapewne trzeba utrzymać przez 12 miesięcy
  co oznacza minimum 12x500= 6000 zł mi wychodzi 3%.
  Jak ktoś przewiduje duże wydatki to może się opłaci ale nie dla mnie to.Milenium dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd taki pomysł? Nie widzę przeszkód w zamknięciu tego konta po 4 miesiącach.
   Więc cashback to prawie 10%

   Usuń
  2. Dlaczego twierdzisz, że konto trzeba utrzymać przez 12 miesięcy? Nigdzie nie znalazłem w regulaminie takiego wymogu.

   Usuń
 4. Pytanie czy bank Millennium jest tak samo wyrywny do płacenia haraczu skarbówce, jak Getin. Bo wtedy okaże się, że z 200pln zostanie 19% mniej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zwolnione z podatku. Nie trzeba utrzymywać dłużej po promocji. I nie jest to cashback/moneyback, tylko nagroda. A na groupon mozna uzyskać 15% rabatu z użyciem kodu ALL2015PL

  OdpowiedzUsuń
 6. A za kartę nic się nie płaci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy jedna transakcja na dowolną kwotę w miesiącu i jest bezpłatna - najbanalniejszy możliwy warunek.

   Pozdrawiam
   TomL

   Usuń
 7. Czy mając rachunek maklerski w DM Millennium tez można skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy mając stare "Dobre konto", można skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. Aby otrzymać 50zł trzeba w danym miesiącu rozliczeniowym zrealizować płatności karta na 500zł czy wystarczy raz zrealizować płatność i premia jest wypłacana przez kolejne miesiące do kazdego 10ego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna płatność kartą zwalnia tylko z opłaty za konto i kartę. Natomiast zakup za 500 zł, daje owe 50 zł premii.

   Usuń
 10. polcan możesz precyzyjniej? Pytałem czy te płatnosci po 500zł trzeba realizować co miesiąc czy wystarczy raz wydac 500zł i dostaje się premię w ratach po 50zł przez kolejne miesiące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety co miesiąc. Gdyby było jak mówisz pogrubiłbym takie info w tekście i zaznaczył na zielono jako wielki plus. Bankom jednak jak zwykle chodzi o przywiązanie do siebie klienta i w każdej promocji trzeba zwykle te same czynności wykonywać co miesiąc.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...