czwartek, 3 września 2015

100 zł za otwarcie konta ING w nowej promocji


Wojna na konta trwa w najlepsze. Promocji nie brakuje i choć wszystkie mają ograniczenia co do czasu trwania, to w niektórych przypadkach mamy do czynienia z przedłużeniem promocji.

Ostatnia oferta konta w ING, w której do zgarnięcia było 100 zł opisywałem na początku sierpnia. Miała potrwać bardzo krótko bo tylko do końca miesiąca. A tymczasem od września promocję przedłużono o kolejny miesiąc.

Zatem korzystając z dedykowanej strony wnioski można składać do 30 września 2015. Kto może się skusić? Pamiętamy bowiem z poprzednich opisów, że Bank Śląski jest dość restrykcyjny w definicji nowego klienta.

I niestety jest z tym coraz gorzej. Miesiące mijają, a ING cały czas uporczywie obstawia, że nowy klient to ten co nie miał konta od 1 stycznia 2014. Odsiadka się wydłuża i wynosi już ponad 20 miesięcy.Kto odsiedział swoje może zgarnąć 100 zł. Najpierw w terminie do 30 września powinien złożyć wniosek o konto z Lwem lub Direct wraz z kartą debetową. Ona bowiem posłuży do zgarniania premii.

Tutaj założysz konto w ING w nowej promocji ze 100 zł.

Następnie do 31 października należy zawrzeć umowę o wybrane konto z kartą. Warto tutaj podkreślić niewątpliwy atut konta, których nie posiadają inne banki. ING pozwala korzystać z konta oszczędnościowego do woli, gdyż dowolna ilość przelewów wewnętrznych jest darmowa.

Do zgarnięcia premii bank wymaga tylko, by do 29 lutego 2016 roku wydać kartą w sumie 1000 zł. Najlepiej oczywiście nie wydawać całej kwoty od razu, w końcu i tak musimy posiadać konto do czasu wypłaty premii, a tą dostaniemy dopiero 31 marca 2016.

Z tego wniosek, że konto trzeba będzie mieć maksymalnie pół roku. Dlatego lepiej będzie jak podzielicie sobie płatności na miesiące. Warto przy tym pamiętać, że ING wymaga płatności kartą na kwotę 300 zł, żeby nie płacić za konto.

Najnowszy regulamin 100 zł za otwarcie konta w ING do wglądu dla zainteresowanych.

2 komentarze:

 1. zamykanie jak? zawsze mi tego brakuje przy takich opisach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tego służy między innymi wyszukiwarka blogowa w lewej kolumnie, stąd nie ma o tym w tekście. Wystarczy wpisać "jak zamknąć ING", a wyskoczy taki link
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2012/09/jak-zamknac-konto-w-neobanku-polbanku.html

   W ING jest trochę inaczej niż w innych bankach, wizyta w oddziale trwa 5 minut (pomijając kolejki) podpisujemy dwa dokumenty: likwidujące konto i dostęp do bankowości internetowej.

   Konto jest zamykane od razu, a nie z miesięcznym wypowiedzeniem jak w innych bankach. Konto zamykałem już kilkakrotnie, za każdym razem było tak samo.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...