środa, 2 września 2015

Podwyższona premia do 80 zł za założenie konta + tablet w BZ WBK


Tego jeszcze nie było, więc warto omówić.  Równolegle z hitową akcją specjalną w Raiffeisen mamy także akcję specjalną w Banku Zachodnim, która pojawiła się jako pierwsza. 

Ofertę opisywałem już w artykule 60 zł gwarantowanej premii + tablet w nowej akcji konta godnego polecenia w BZ WBK. Wbrew oczekiwaniom, pierwsza akcja nie cieszyła się dużą popularnością, a to ze względu na sztywną opłatę w wysokości 7 zł za kartę.

WBK w przeciwieństwie do innych banków, za nic w świecie nie chce zrezygnować z tej zniechęcającej opłaty. Sam po początkowej euforii stwierdziłem, że ta opłata zbyt drenuje premię, która robi się mniej atrakcyjna. Jest na to rada.


Z pomocą przychodzi organizator premii, który anuluje praktycznie tę opłatę poprzez podwyższenie stawki o 20 zł. Teraz premia zamiast dawnych 60 zł będzie wynosić 80 zł. A dzięki temu kwartalna opłata za kartę zostanie zwrócona w gwarantowanej premii:)

Warto też dodać, że osoby które do tej pory skorzystały z premii od początku trwania promocji nic nie stracą:) Organizator zobowiązał się do wypłacenia jednakowej premii dla wszystkich. Niżej zatem przypominam zasady zgarnięcia premii:

I. 70 zł premii za płatność kartą
Podstawowa rzecz to oczywiście skorzystanie z dedykowanego linku do założenia konta o czym pisałem już wyżej. Następnie do 15 października wystarczy zrobić płatność kartą na zaledwie 100 zł.II. 10 zł premii za skorzystanie z aplikacji mobilnej.
Dodatkowe 10 zł dostaniemy za pobranie aplikacji BZWBK24 mobile oraz za jej pomocą założy lokatę mobilną na kwotę minimum 1000 zł maksymalnie można wpłacić tutaj nawet 20.000 zł. Na tę czynność mamy czas również do 15 października.

Sprawdza się kolejny raz fakt, że za darmo aplikacji mobilnych nie warto instalować. Prędzej czy później zdecydowana większość banków premiuje ich instalację. BZ WBK poszedł nawet o krok dalej.

III. Codziennie tablet do wygrania
Dodatkowo dla zachęty bank postanowił rozdawać tablety, ale codziennie tylko jeden. Konkurs nosi nazwę Szybsi zyskują więcej i w zasadzie nie trzeba tutaj robić nic dodatkowego.

Jak wskazuje sama nazwa tablet dostanie ta osoba, która jako pierwsza zasili lokatę mobilną. Liczyć się będzie data, godzina i minuta i tej lokaty nie będzie można zerwać do daty granicznej czyli 15 października.

Link do założenia Konta Godnego Polecenia z bonusem 80 zł.

Gdyby się zdarzyło, że w tym samym czasie dwie lub więcej osób założyło lokatę mobilną, wówczas bank przyzna nagrodę temu, który wpłacił większą kwotę. Ciekawe co będzie jeśli i w tym przypadku będzie remis czego nie można wykluczyć. Bank wymyśli pewnie inną wymówkę, bo przecież klienci nie mają wglądu w to kto, o której i na jaką kwotę kwotę założył lokatę.

Jak widać coraz więcej banków rozdaje premię. Po Optimie, Idea banku, Meritum, Raiffeisen, Millennium oraz Toyota bank przychodzi kolej na BZ WBK. Z tego wniosek, że takie akcje są opłacalne dla banku. Trudno bowiem nie skusić się na taki łakomy kąsek.

Na koniec jak zwykle regulamin nowej akcji z premią dla zainteresowanych.

13 komentarzy:

 1. Są jakieś realne szanse na tablet?

  OdpowiedzUsuń
 2. Adminie, skąd wniosek, że kartę trzeba zachować aż do wypłaty premii? Nie ma takiego postanowienia w regulaminie nigdzie.
  Możesz zaraz po otrzymaniu i aktywowaniu karty wydać nią 100zł i ją zamknąć w oddziale.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na infolinii powiedzieli mi, że nie można zrobić tego telefonicznie, ani przez internet. Dlatego zamknąłem w oddziale. Nie dopytywałem, czy są jeszcze inne opcje. (Może listem)

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak założyć tą lokatę by być pierwszym? Strzelać sekunda po północy wg jakiegoś atomowego wzorca czasu ? Co Polcan proponujesz w tej kwestii?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy jeśli posiadam kartę kredytową w tym banku to mogę wziąć udział w tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Karta kredytowa nie dyskwalifikuje od promocji.
  Jeśli chodzi o zakładanie lokaty, to liczy się minuta, a nie sekunda. A w przypadku remisu liczy się kwota.
  Musisz więc zrobić to zaraz po wybiciu północy (minuta, to aż nadto czasu).
  Jeśli chodzi o kwotę, to sam sobie skalkuluj. Pewnie jak dasz maxa (20tys) to tablet masz gwarantowany, ale przez co najmniej mies. masz zablokowane dużo pieniędzy. Jak dasz tysiąc, to spora szansa, że ktoś Cię przebije - wszyscy rozsądni ludzie polujący na tablet, założą lokatę o północy. Trochę taka ruletka - dać jak najmniej, ale tyle by przebić innych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przypomina mi się synchronizacja zegarków z "czterech pancernych" Czy ktoś wie jak sprawdzić aktualną godzinę bankową ? żeby minuta po północy była bankową minutą po północy.

   Usuń
 7. Karty nie można zastrzec w oddziale. Byłem i powiedzieli, że infolinia, więc wykręcili mi numer ze swojego telefonu, zastrzegłem bezproblemowo. 1 dnia karta przyszła, aktywowałem, 2 wydałem 100 zł i tego samego dnia ją zastrzegłem, bo zgubiłem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale można wypowiedzieć (ze skutkiem natychmiastowym) umowę karty debetowej.

   Usuń
 8. Trochę mnie martwi "wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu". Co o tak naprawdę oznacza? Jakie dane będzie miała o mnie Agora?

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie wiem, który bank pobiera opłatę mimo zastrzeżenia karty, ale na pewno Getin właśnie zaczął ściągać ode mnie haracz 6,99 za nigdy nie zamawianą i nie wydaną kartę do bezpłatnego Konta Swobodnego zakładanego w GetinOnLine.
  MD

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy ktoś dostał premię ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety pomimo spełnienia warunków premii brak.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...