piątek, 25 września 2015

150 zł do podziału za założenie konta w III edycji Mam PKO


A to niespodzianka. Nawet taki bank jak PKO umie wysnuwać wnioski i polepszać swoją ofertę. Właśnie ruszyła trzecia już edycja programu poleceń Mam PKO i co jest rzadkością, jest lepsza od poprzedniej, którą opisywałem w maju.

Dlaczego lepsza? Ano dlatego, że dotąd w poprzednich edycjach do podziału 100 zł. Polecający i polecony mogli zgarnąć po połowie za spełnienie warunków promocji. Teraz jest lepiej bo polecony zgarnie 100 zł, zaś polecający dalej 50 zł.

A skoro tak, to oferta jest bardziej godna uwagi:) Co musi zatem zrobić polecony, by dać zarobić tak sobie, jak i polecającemu? Najpierw musi zdobyć kod polecającego, który uprawni go do odbioru premii. Jeśli nie znasz osoby polecającej, kod taki możesz bez problemu zdobyć pisząc na marszr1@gmail.com


W dalszej kolejności należy skorzystać ze specjalnego formularza dostępnego pod tym linkiem. Do wyboru jest jedno z pięciu kont indywidualnych, lub jedno z pięciu kont firmowych. W każdym przypadku w polu Kod Polecenia, wpisujemy kod polecającego.

Warunki są w zasadzie banalne. Jak zwykle polecony musi spełnić dwa warunki:
 • dokonać płatności na kwotę 200 zł kartą do konta, przy czym nie wchodzą w grę transakcje internetowe
 • dokonać jednej płatności aplikacją IKO na kwotę zaledwie 10 zł
Na powyższe dwie czynności nowy klient banku ma zwyczajowe 30 dni.

W przypadku firm warunki są pierwszy warunek jest identyczny, ale drugi jest nieco inny: 
 • dokonać płatności na kwotę 200 zł kartą do konta, przy czym nie wchodzą w grę transakcje internetowe
 • dokonać jednego przelewu do ZUS
Firmy mają nieco dłuższy czas na spełnienie warunków bo 40 dni.

Akcja w obu powyższych przypadkach podzielona jest na trzy etapy po 30 dni każdy:
1) 21.09 - 20.10.2015
2) 21.10 - 19.11.2015
3) 20.11 - 19.12.2015
Czasu jest więc sporo, a cała akcja jest praktycznie kopią trwającego jeszcze IX edycji programu poleceń w Inteligo. Można zatem założyć także założyć konto także w Inteligo i zgarnąć dzięki temu dodatkowe 100 zł:)


Kto jest zainteresowany także kontem w Inteligo powinien się pośpieszyć bowiem tutaj trwa ostatni trzeci już etap, który się kończy 5 października 2015. Szczegóły opisywałem w lipcowym artykule tutaj.

W obu przypadkach polecający zarabia na poleconym mniej bo tylko 50 zł, ale za to może brać udział w konkursie poleceń. A tutaj do zdobycia są dodatkowe nagrody dla najaktywniejszych.  

 • I miejsce - 1000 zł
 • II miejsce - 600 zł
 • III miejsce - 300 zł
Oczywiście osoby polecone, też mogą polecać potem dalej konto w PKO czy Inteligo:) I na tym dodatkowo zarabiać, zaś najlepsi mają możliwość zgarniania dodatkowych nagród wymienionych wyżej.

W poprzednim artykule opisywałem nową ciekawą promocję konta w Millennium, gdzie można zdobyć 150 zł. Przypomnę jednak, że Millennium także ma swój program poleceń, który omawiałem w artykule 700 zł premii w promocji polecam bank Millennium.

Jak widać konta warto zakładać nie tylko dla oferowanych premii, ale także po to by brać dalej udział w programie poleceń. Tyle że w przypadku Millennium jest problem którą drogą wejść, bo tam na wejściu można zarobić albo 150 zł, albo nawet 360 zł. Warto porównać obie wersje i wybrać sobie lepszą, a następnie polecać konto znajomym.Na koniec dla zainteresowanych regulamin III edycji programu poleceń Mam PKO.

19 komentarzy:

 1. BGŻ Optima wciąż 2,8% do 100 tys. zł (minimum do 26.11).

  OdpowiedzUsuń
 2. W Optimie jest nowa promocja ale saldo trzeba mieć czyste na 14-09 - kiszka na maxa

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy25 września 2015 09:56 o teraz to jest oferta na tych co mieli puste konto po 14-09 ci co wycofali kasę wczoraj lub 23-09 zostali na lodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. "przez Saldo Początkowe Rachunku Głównego rozumie się wartość środków pieniężnych zgromadzonych na Rachunkach Oszczędnościowych oraz Rachunkach Lokat Terminowych w ramach Konta BGŻOptima Klienta , wg stanu na koniec dnia 14 września 2015 r.,"

  OdpowiedzUsuń
 5. Do optimy można wrócić ale po 26.11 jak dłużej będzie konto puste wtedy saldem początkowym może nas nie zaskoczą :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. 14 września? Lipa zatem, trzeba szukać nowego schowka. Sorry BGZ

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydutkali ludzi ;)))
  Dobrze ze drugie konto na kobitę jest otwarte i czyste od 3 tyg, więc jest gdzie przelać.
  Konto jest darmowe wiec nie ma problemu otworzyć na zonę,brata,siostre,dziewczyne,babcie,dziadka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zostaje jeszcze smart.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kasa odpłynie z Bgż do innych banków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej chwili do końca roku najlepsze jest dla tych, co wypełnili ankietę, Konto Wymarzony Cel w Raiffeisen, we wrześniu 3 % a od października do końca roku 4% bez limitu.. Pozdrawiam i życzę jak najwyższych odsetek z oszczędności.

   Usuń
 10. Faktycznie, dzięki. Teraz patrzą względem 14.09, więc mamy tylko 1,7% :( Nie sprawdziłem szczegółów, tylko samo oprocentowanie na szybko.
  No nic, na następną promocję się już załapiemy.
  Więc na razie Smart, ale tam można tylko raz na miesiąc wybrać, więc założę też Millenium na 3% i będzie w sumie 2 razy na miesiąc wybieranie.
  Raiffa mam, ale tam jest blokada, jak na lokacie.

  Anonimowy z 9:56

  OdpowiedzUsuń
 11. Polcan czy możesz wypowiedzieć się czy opisane niżej postępowanie jest możliwe?
  We wrześniu BGŻ Optima poinformował swoich klientów, że od października 2015r. okres wypowiedzenia Umowy Ramowej/ a więc i konta oszczędnościowego/ wynosi 2/słownie :dwa/ dni. Wobec powyższego zaraz na początku października wypowiadamy konto w Optimie a po 2- 3 dniach zakładamy ponownie więc jesteśmy "nowymi" klientami, numer konta mamy inny, więc nasze środki są " nowe". Czy tak mozna zrobić Polcan?
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sądzę. Nie będą nowe bo bank ma historię nawet jak zamkniesz konto.
   Pisałem już o tym, że w BPH otworzyłem w tym roku konto po 3 latach przerwy i... okazało się, że figurowało tam 9,99 zł, które bank sobie trzyamał.

   Historia konta jest nadal i nie jest kasowana. Widzę swoją historię po powrocie do Toyoty bank, stara historia jest w Meritum mimo wielu miesięcy czy lat przerwy. Zatem podobnie będzie w przypadku Optimy - owszem będziesz nowym klientem, ale paradoksalnie twoje środki nowe nie będą, bo są odnotowane w historii.

   Usuń
  2. Nie zgodzę się.
   Cytat ze strony BGZ Optima:
   "a w przypadku Umowy Ramowej zawartej po dniu 24 września 2015 r. - wartość 0,00 zł".
   Powyższe zdanie gwarantuje, że wszystko powyżej 0 zł będzie oprocentowane na 2,8%.
   Jak nie, to reklamacja i wygrana.
   Anonimowy z 15:44 złamał system :)

   Usuń
  3. To super:) przetestujcie i dajcie znać czy działa. Dla mnie 2,80% to zbyt mało by się w to bawić,szczególnie gdy 3,13% jest wciąż w Idea bank, ale jestem ciekaw tego tricku.

   Usuń
 12. Otwórz Optimę na żone, czy kogoś z rodziny i problem z głowy.
  Ja tak robie że jedną promocje mam na siebie a jak zapomne wycofać kase to przerzucam na konto żony.

  OdpowiedzUsuń
 13. taaa najlepiej na sąsiada zakładajcie :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...