środa, 30 września 2015

Ostatni dzwonek na dwie lokaty na 5,48%


Mam za sobą wizytę w dwóch najgłośniejszych bankach z ostatniego miesiąca. Chodzi o sławetny Raiffeisen z podwojeniem odsetek do 4% oraz lokatę odlotową na 4.50% w Open Finance. Obie wizyty zakończone fiaskiem, bo też bankowe absurdy wyznaczają nowe granice.

Wizyty w bankach potrafią nieźle człowieka zirytować. Omówienie zostawię na inny dzień, tutaj zaś wrócimy do spokojniejszych tematów z normalniejszymi bankami jak Idea czy Toyota. Idea bank zaskoczyła wszystkich swoją lokatą o podchwytliwej nazwie Tylko Dziś. Jak się okazało, był to zwykły chwyt reklamowy, bowiem Tylko dziś nie dotyczyło tylko jednego dnia, jak sugeruje nazwa, lecz dłużej.

Nie wiadomo jak długo oferta będzie dla nas dostępna. Wiadomo jednak, że trzecia edycja Super Duetu w Toyota bank potrwa tylko do dziś do godziny 23:59. Na tej lokacie można wyciągnąć nawet 5,48%, a to wszystko dzięki temu, że do zysku z lokaty jest dodawana premia w wysokości 140 zł.


Mamy zatem ostatni dzwonek na najciekawszą lokatę na rynku, która w jutrzejszym zestawieniu rankingu lokat na nowy miesiąc już się nie pojawi.  Niżej znajdziecie powtórzenie warunków jakie trzeba spełnić, by zgarnąć premię i zysk z lokat.

Oferty oczywiście nie znajdziemy na stronie banku. Do jej założenia służy dedykowany link, który przekieruje was na stronę rejestracyjną. Po rejestracji dostaniecie na maila link z którego należy założyć konto w Toyota bank. Tylko skorzystanie z tego linka pozwala na zgarnięcie dodatkowej nagrody, która

Lokata Super Duet w trzeciej edycji wygląda następująco:

1. Lokata Plan Depozytowy na 80 dni -
a. waluta: PLN,
b. minimalna kwota jednej lokaty: 3000 zł,
c. maksymalna kwota jednej lokaty: 7000 zł,
d. maksymalna ilość lokat dla jednego klienta wynosi 7 na maksymalną łączną kwotę 49 000 zł (w przypadku Konta Wspólnego współposiadacze mogą posiadać jednocześnie 7 lokat)
e. okres lokaty: 80 dni,
f. oprocentowanie 2,75% stałe,
g. kapitalizacja odsetek: na koniec okresu lokaty
h. w przypadku zerwania lokaty przed terminem Bank nie wypłaca odsetek
i. możliwość założenia lokaty tylko z kanału elektronicznego Systemu Bankowości Elektronicznej.

Uwaga:

Powyższą pierwszą lokatę należy założyć do 14 dni od założenia konta i nie później niż do 29 października 2015. Wymagane jest saldo minimum 3000 zł utrzymane przez cały czas trwania czyli 80 dni.2. Lokata Depozyt Plus na 6 miesięcy
a. waluta: PLN,
b. minimalna kwota jednej lokaty: 5000 zł,
c. okres lokaty: 6 miesięcy,
d. oprocentowanie: 2,35% stałe,
e. kapitalizacja odsetek: na koniec okresu lokaty
f. w przypadku zerwania lokaty przed terminem Bank wypłaca 0,1 należnych odsetek
g. możliwość założenia lokaty tylko z kanału elektronicznego Systemu Bankowości Elektronicznej.


Uwaga:
Powyższą drugą lokatę należy założyć do 30 dni od założenia konta i nie później niż do 28 listopada 2015. Wymagane jest saldo minimum 5000 zł utrzymane przez minimum 3 miesiące. Innymi słowy drugiej lokaty nie musimy trzymać do końca, ale jeśli zerwiemy po kwartale, bank przyzna nam tylko 0,10% zamiast 2,35%.  

Link do założenia lokaty Super Duet III w Toyota bank.

Należy także pamiętać, że jak zwykle organizator wyśle nam info o przyznanej premii na maila. Taki mail ma się pojawić do dnia kobiet, a więc do 8 marca 2016. Tę datę łatwo zapamiętać:) Mamy później czas aż do 18 marca by zalogować się do Aplikacji i uzupełnić swoje dane do otrzymania nagrody 140 zł.

Konto Jedyne należy utrzymać do dnia 31 marca 2016, kiedy to zostanie wypłacona premia 140 zł:) Przypomnę też, że konto jest obowiązkowo wraz z kartą co będzie nas kosztować 2,49 zł. Nagroda jest jednak na tyle duża, że rekompensuję tę niewielką opłatę.

Regulamin dotyczący lokat Super Duet III dla zainteresowanych.

3 komentarze:

 1. Witam , czy taka treść styknie do zamknięcia konta w MERITUM? - będzie wysłane jako reklamacja poprzez system transakcyjny) :

  "W związku z planowaną zmiana Tabeli Opłat i Prowizji wyrażam sprzeciw wobec proponowanych zmian i wypowiadam umowę rachunków bankowych ze skutkiem natychmiastowym"

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi w open udało się bez problemu i zbędnego zachęcania do innych produktów otworzyć lokatę 4,5% w ciągu 10 minut od wejścia. Raiff też już pracuje na 4% więc chyba miałeś akurat pecha co do tych dwóch opcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli przyjęli cię o godzinie, na którą cię umówili to ok (przy dodatkowym warunku działania systemu komputerowego). A pech to już nie pierwszy w tym roku w przypadku Open...

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...