środa, 23 września 2015

150 zł premii do zgarnięcia w nowej promocji konta z premią w Millennium


Dziś rusza kolejna fajna akcja z premią. Tym razem dotyczy to banku Millennium oraz sławnego już konta 360 stopni. Dotyczy ona jednak osób, które nie miały tutaj konta od 1 kwietnia 2015.

Sama akcja potrwa do 31 października 2015, a więc do tego terminu możemy zgłaszać swoje uczestnictwo korzystając z dedykowanej strony. Jak zwykle w tego typu akcjach na podanej stronie zostawiamy swojego maila. 

Skorzystanie z linku jaki dostaniemy na maila, będzie nas uprawniało do otrzymania premii 150 zł. Teoretycznie jest to mniej, aniżeli w trwającej wciąż promocji 360 zł cashback w pół roku, ale za to warunki są o wiele prostsze, przez co oferta jest godna uwagi.

Konto można aktywować albo przelewem, kurierem bądź też wizytą w banku. Na marginesie przypomnę, że dla osób które miały już konto w Millennium wcześniej, może być problem w przypadku uruchomienia konta przelewem. Bezpieczniej zatem wybrać kuriera.


Tutaj założysz konto w nowej akcji w Millennium z premią 150 zł.

Jak zdobyć premie? Akcja jest podzielona na trzy części:

  1. Premia podstawowa - 50 zł 
Pierwszą pulę można zgarnąć jeśli w terminie do 30 listopada 2015 wykonamy płatność na 360 zł. Promocją są objęte tylko płatności kartą w sklepach stacjonarnych. Premię za to dostaniemy do wigilii, a więc 24 grudnia 2015.


2. Druga premia - 50 zł
Druga premia jest odrobinę trudniejsza do zdobycia, ale nieszczególnie.Tak jak w pierwszym przypadku należy dokonać płatność na 360 zł w kolejnym miesiącu czyli do 31 grudnia.

Dodatkowo wymagany jest wpływ na konto. Ale uwaga, żeby nie wpaść w pułapkę nawyku. Od dawien dawna Millennium wymaga przelewu na 1000 zł z dowolnego konta, nawet własnego. Tutaj mamy nieco inaczej:
 • przelew na 1000 zł wystarczy, jeśli jest to przelew z wynagrodzenia
 • przelew na 1800 zł jest wymagany dla innego przelewu
To ważne, często bowiem wykonujemy czynności automatycznie, jest to bowiem nawyka utrwalony od lat. Informację o tej premii dostaniemy na maila do 8 stycznia 2016.
Drugą premię otrzymamy zaś do 15 stycznia 2016.


3. Trzecia premia - 50 zł
Ostatnia premia będzie przyznana, za powtórzenie grudniowych czynności w styczniu. A więc zakupy na 360 zł i przelew na, pamiętamy 1800 zł. Informację o finalnej premii dostaniemy na maila do 8 lutego 2016. Trzecią premię otrzymamy do 16 lutego 2016.


Konta w Millennium chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, bo to od lat jedne z najlepszych kont na rynku. Dalej mamy tutaj darmowe bankomaty ze wszystkich bankomatów tak w kraju jak i za granicą, co należy do rzadkości w kontach. 

Należy jednak pamiętać, że wszystko jest całkowicie darmowe po spełnieniu dwóch warunków. Ale co tu dużo mówić, gdyby inne banki miały tak banalne warunki jakie stawia Millennium dalej można by posiadać nawet z 20 kont jak to było jeszcze niedawno. Millennium wymaga bowiem:
 •  jedynie jednego przelewu na 1000 zł oraz 
 •  jednej jedynej płatności kartą na dowolną kwotę
Prościej się nie da i takie warunki są jak najbardziej do zaakceptowania.

Do tego najlepsze konto oszczędnościowe

Warto też przypomnieć o najlepszym od lat koncie oszczędnościowym, gdzie wciąż mamy 3,00% z gwarancją oprocentowania już nie przez 92 dni jak było do niedawna, lecz przez 4 miesiące. Dzięki temu odwieczny rywal BGŻOptima został wreszcie pobity bo klon BGŻ gdzie niby panuje misja oszczędzanie 3,00% już nie ma.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe na 3,00% w Millennium.

Promocja 150 zł cashback nie łączy się z trwającą wciąż akcją Zyskaj 360 zł - II edycja, którą opisywałem tutaj. Premia w tamtej promocji jest co prawda większa, ale z drugiej strony jest trudniejsza do zdobycia i wymaga używania Blika, którego nie wszyscy lubią. Kto woli jednak poprzednią promocję, może skorzystać z poniższego linka.

Link do drugiej promocji w Millennium z premią wysokości 360 zł.

Przypomnę jednak, że w starszej promocji mamy cashback w wysokości tylko 2% za płatności kartą oraz 10% za płatności Blikiem, za obie płatności można miesięcznie zgarnąć po 30 zł czyli w sumie 60 zł. Akcja trwa pół roku, co daje łącznie 360 zł.

Proste obliczenia pokazują, że w obecnej promocji mamy cashback na poziomie 13.89%, co należy do rekordowych zwrotów na chwilę obecną. Sam się zresztą zastanawiam, czy nie wstrzymać się z płatnością kartą BPH, dającą tylko 3% cashback na okres tych trzech miesięcy. 

Na koniec zwyczajowo zostawiam regulamin do szybkiego wglądu.

6 komentarzy:

 1. Czy po założeniu tego konta będę mógł polecać znajomych. W regulaminie jest zapis: Akcja „Konto 360° z wysoką premią za aktywność” nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez Partnera, w tym z Promocją „Zyskaj 360 zł - II edycja”. Jak to rozumieć

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma okresu karencji ? No raczej jest wykluczenie w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra informacja jest taka, że nie ma tutaj okresu karencji.

  ...

  wniosek o Konto zostanie złożony poprzez link określony w ust. 2 powyżej do dnia 31.10.2015 do godziny 23:59:59. Składając wniosek Uczestnik nie posiadał żadnego produktu w Banku i nie jest lub nie był uprawniony do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 roku,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, jakoś mi to umknęło. Dzięki za zwrócenie cennej uwagi, odpowiednia poprawka już została naniesiona.

   Usuń
 4. W regulaminie jest napisane : płatność kartą w sklepach stacjonarnych (POS). Czy staje paliw są wykluczone?

  OdpowiedzUsuń
 5. Oszustwo albo wyjątkowy bałagan. Zgłosiłem się do promocji przez link na tej stronie, dostałem e-mail z potwierdzeniem, kliknąłem na link w e-mailu, dalej podążałem zgodnie z instrukcjami i założyłem konto 360 stopni zaznaczając wszystkie niezbędne zgody, zrobiłem przelew aktywacyjny, w końcu odebrałem telefon z banku, że wszystko jest w porządku.

  Dla pewności zapytałem jednak, czy będę uprawniony do otrzymania 150 zł po spełnieniu odpowiednich warunków, a pani grzecznie poinformowała mnie, że nie. Dlaczego? Nie wiadomo, ale mogę zapytać Agory, która organizuje promocję. Poszedłem do najbliższego oddziału banku, gdzie poinformowano mnie, że w promocji nie mogę wziąć udziału, bo założyłem konto w oddziale (!). Moje zapewniania, że jest to moja pierwsza wizyta w oddziale banku Millenium od lat nie zrobiły na pani wrażenia. Nawet nie była specjalnie zdziwiona, ale stwierdziła, że w sprawie promocji i tak nic już nie da się zrobić. Pozostało mi tylko zlikwidować świeżo założone konto z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  Nie chce mi się dla 150 zł dochodzić, gdzie powstał błąd. Jednak fakt, że bank wmawia mi, że założyłem konto w oddziale świadczy o tym, że bałagan (albo celowe wprowadzanie w błąd) jest po jego stronie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...