wtorek, 15 września 2015

Ostatni dzwonek na premię 80 zł oraz wygranie tableta za założenie konta w WBK


Stali czytelnicy bloga wiedzą już doskonale, że w niektórych promocjach warto czekać do samego końca z podjęciem decyzji. Wejście w ostatnim możliwym momencie jest najlepszym rozwiązaniem, zmniejsza bowiem niepotrzebnie koszta uboczne.

Tak jest z pewnością w najnowszej promocji konta w WBK, gdzie początkowo dawano bonus w wysokości 60 zł, a po naszych narzekaniach na opłaty za kartę podniesiono do 80 zł. Dzięki temu opłata za kartę zostało "anulowana".

Dziś jest już ostatni moment na tę akcję w której bez problemu można zgarnąć 80 zł tylko za samo skorzystanie z dedykowanego linka, na którym należy zostawić swojego maila. Zaś konto założyć nie przez stronę bankową, ale klikając w link jaki otrzymamy na maila.


Niżej przypominam warunki akcji, która zakończy się dziś o 23:59. Wnioski po tej godzinie będą już uważane za nieważne.


I. 70 zł premii za płatność kartą
Podstawowa rzecz to oczywiście skorzystanie z dedykowanego linku do założenia konta o czym pisałem już wyżej. Następnie do 15 października wystarczy zrobić płatność kartą na zaledwie 100 zł.II. 10 zł premii za skorzystanie z aplikacji mobilnej.
Dodatkowe 10 zł dostaniemy za pobranie aplikacji BZWBK24 mobile oraz za jej pomocą założy lokatę mobilną na kwotę minimum 1000 zł maksymalnie można wpłacić tutaj nawet 20.000 zł. Na tę czynność mamy czas również do 15 października.

Sprawdza się kolejny raz fakt, że za darmo aplikacji mobilnych nie warto instalować. Prędzej czy później zdecydowana większość banków premiuje ich instalację. BZ WBK poszedł nawet o krok dalej.

III. Codziennie tablet do wygrania
Dodatkowo dla zachęty bank postanowił rozdawać tablety, ale codziennie tylko jeden. Konkurs nosi nazwę Szybsi zyskują więcej i w zasadzie nie trzeba tutaj robić nic dodatkowego.

Jak wskazuje sama nazwa tablet dostanie ta osoba, która jako pierwsza zasili lokatę mobilną. Liczyć się będzie data, godzina i minuta i tej lokaty nie będzie można zerwać do daty granicznej czyli 15 października.

Link do założenia Konta Godnego Polecenia z bonusem 80 zł.

Gdyby się zdarzyło, że w tym samym czasie dwie lub więcej osób założyło lokatę mobilną, wówczas bank przyzna nagrodę temu, który wpłacił większą kwotę. Ciekawe co będzie jeśli i w tym przypadku będzie remis czego nie można wykluczyć. Bank wymyśli pewnie inną wymówkę, bo przecież klienci nie mają wglądu w to kto, o której i na jaką kwotę kwotę założył lokatę.

Jak widać coraz więcej banków rozdaje premię. Po Optimie, Idea banku, Meritum, Raiffeisen, Millennium oraz Toyota bank przychodzi kolej na BZ WBK. Z tego wniosek, że takie akcje są opłacalne dla banku. Trudno bowiem nie skusić się na taki łakomy kąsek.

Na koniec jak zwykle regulamin nowej akcji z premią dla zainteresowanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...