poniedziałek, 28 września 2015

Do 320 zł premii w promocji Getin Up Free oraz 10% rabatu do Cinema City


Zaczyna przybywać atrakcyjnych ofert kont dla uczniów i studentów. W ubiegłym tygodniu omawiałem ciekawą propozycję u Smarka, gdzie za założenie konta można dostać 40 zł na wyżerkę w pizzaportal.pl

Niedługo po tej propozycji z podobną ofertą konta, na którym studenci mogą liczyć na bonus, wyszedł Getin. Potencjalny wiek jest jednak wyższy, bo jeśli Smark oferuje konto dla osób tylko do 26 roku życia, to Getin adresuje swoje konto dla klientów którzy nie ukończyli 28 roku życia.

Mowa o promocji o nazwie Stypendium wyższe o 3%. Rok akademicki zaczyna się już w tym tygodniu, nic więc dziwnego, że banki mnożą swoje oferty skierowane do studentów, którzy coraz częściej zakładają swoje konto.


Kolejna oferta dla uczniów oraz studentów

Konto nie jest jednak dla każdego. Jak wskazuje nazwa promocji, uczestnikami mają być studenci, którzy otrzymują Stypendium. W zasadzie jednak nie muszą być to studenci, lecz po prostu uczniowie, którzy otrzymują przelew czy to ze szkoły czy też uczelni w postaci Stypendium.

Link dla osób chętnych do wzięcia udziału w promocji Stypendium wyższe o 3%.

Co jest do zgarnięcia? W sumie są dwie nagrody i tak:

1. Nagroda powitalna - 50 zł
Na start dla zachęty stypendyści mogą liczyć na 50 zł. Trzeba jednak spełnić warunek dodatkowy w postaci transakcji kartą na kwotę 100 zł. Kwota jest niższa od zwykłej jaką wymaga bank, ale też nic dziwnego skoro adresatem oferty są uczniowie i studenci.


2. Podwyższenie stypendium o 3%
Główną nagrodą jest podwyższenie otrzymywanego stypendium o 3%. Bank jest jednak elastyczny i pozwala także na premiowanie nawet kilku przelewów. Zastrzega sobie jednak, że maksymalnie da 30 zł na miesiąc.

Chociaż bank informuje w regulaminie o 12 miesiącach, to premia będzie wypłacana tylko 9 razy. Być może bierze pod uwagę fakt, że rok akademicki trwa w zasadzie tylko 9 miesięcy od października do czerwca. To powoduje, że maksymalnie do zgarnięcia jest 320 zł.

3. Rabat na 10% do Cinema City
Mając na uwadze, że studenci to raczej imprezowa grupa docelowa, bank pozwala także na dodatkowy bonus w postaci 10% rabatu do Cinema City w przypadku płatności kartą Getin bank. Tutaj jednak nie ma ograniczenia do 9 miesięcy lecz do września przyszłego roku.

Na koniec zostawiam jak zwykle regulamin dla zainteresowanych

3 komentarze:

 1. Idea Lokata Tylko Dziś na 3,5% na 3 miesiące, śpieszcie się

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, artykuł na ten temat już jest. A patrząc na szczegóły wychodzi na to, że jeszcze trochę będzie w ofercie.
   Oczywiście z Idea bank nigdy nie wiadomo nic do końca, ale słowo OD sugeruje furtkę...

   Usuń
 2. Ja widziałam dzisiaj trzy reklamy które stawiają na humor. Po raz pierwszy widziałam takie podejście banku co mi się mega podoba. W końcu widać ze można a nie tylko sztywni ludzie w gajerach!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...