wtorek, 8 września 2015

300 zł cashback w mBank w III edycji promocji konta mobilnego


Moda na odświeżanie promocji kont trwa w najlepsze. W ubiegłym tygodniu informowałem, że ING przedłużył swoją promocję konta, za założenie którego można zgarnąć 100 zł, o kolejny miesiąc.

Problem w tym, że powrót jest tutaj niemożliwy dla wyjadaczy wisienek. Promocja jest bowiem przeznaczona dla osób, które nie miały tutaj konta od dawien dawna bo aż od 1 stycznia 2014

Zdecydowanie lepiej jest w mBanku, gdzie promocja jest dla każdego i zgarnąć można więcej, bo 300 zł. mBank zrezygnował ze skazywania swoich klientów na odsiadkę, więc można konto zamykać i otwierać ponownie by zdobywać kolejne bonusy:)


W przeciwieństwie do ING, mBank zamiast okresu miesięcznego proponuje dwumiesięczny okres promocji. II edycja konta mobilnego trwała przez całe wakacje w lipcu i sierpniu. III edycja będzie trwać przez cały wrzesień i październik.Premie w nowej promocji zostały podzielone na trzy etapy:

1. Bonus na start - 10 zł
Zaczyna się skromniutko. Na start za samo zalogowanie się do aplikacji mobilnej dostaniemy 10 zł, ale musimy to zrobić w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku. Warto o tym pamiętać, by nie zmarnować bonusu na start.


2. Cashback przez 5 miesięcy - 250 zł
W części właściwej mamy to co było w pierwszej edycji, a więc nagradzanie cashbackiem w wysokości 2%. Niedużo, ale zawsze coś:) I nieważne w jaki sposób dokonamy płatności czy tradycyjnie kartą debetową czy kredytową. Można też płacić naklejką, telefonem przez NFC, czy przez usługę BLIK.

W ten sposób można zyskać do 50 zł miesięcznie przez pół roku, ale skoro pierwszy zwrot następuje w drugim miesiącu, stąd łącznie można uzyskać cashback o 50 zł mniejszy. Za to owe pięć dych można sobie odbić bonusami na start i na koniec.

Link do złożenia wniosku o eKonto mobilne z cashbackiem do 300 zł.

Uwaga: same płatności według metod podanych wyżej nie wystarczą. Aby cashback był naliczony, należy spełnić trzy warunki:

  • zakupy muszą być na kwotę minimum 250 zł
  • należy wykonać przelew na 1000 zł
  • trzeba się zalogować do aplikacji mobilnej w każdym miesiącu
Na szczęście warunki są jak najbardziej do zaakceptowania. Zakupy dają w końcu zwrot, natomiast przelew i logowanie to banalne czynności, które wykonujemy praktycznie codziennie. Ale regulamin ma nietypowy zapis: przelew nie może pochodzić z rachunku Uczestnika. Nie ma jednak zapisu o konieczności przelewu od pracodawcy.


3. Bonus na koniec - 40 zł
Dla osób, które spełniły opisane wyżej warunki w całym okresie promocji mogą liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 40 zł. Dostaniemy go do końca miesiąca w którym nastąpiło spełnienie wszystkich warunków.

Link do złożenia wniosku o eKonto mobilne plus z cashbackiem do 300 zł.

Muszę przyznać, że mBank pozytywnie mnie zaskakuje. Pierwsze moje opisy, gdy bank nabierał klientów na mSavera ewidentnie wprowadzając ich w błąd były dość sarkastyczne. Od tamtej pory jednak obserwuję wyraźną poprawę.

Gdy byłem niedawno w agencji zajmującej się sprzedażą kont, dostałem informację, że ranking od lat jest mniej więcej taki sam. Najwięcej kont otwieranych jest w mBanku, potem dłuuuugo nikt, a potem cała reszta.

To akurat trudno jest zrozumieć. mBank zasługuje co prawda na uwagę, ale na pewno nie miażdży konkurencji pod kątem atrakcyjności. Ciekawsze na pewno jest konto chociażby w Millennium, gdzie można zdobyć więcej bo 360 zł.

Na koniec do wglądu regulamin promocji dla zainteresowanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...