czwartek, 26 listopada 2015

150 zł do podziału za założenie konta w Inteligo w nowej edycji


Wreszcie ruszyła kolejna fajna promocja dotycząca programu poleceń w Inteligo. Tym razem to już jubileuszowa X edycja bardzo popularnego programu Mam Inteligo, w której osoba zakładająca konto może zgarnąć nawet 100 zł za założenie tutaj konta.

Oczywiście tak jak poprzednio, osoby zainteresowane zgarnięciem stówy, mogą się zgłaszać na maila marszr1@gmail.com po kod polecający. Co trzeba zrobić by zgarnąć nagrodę?

Co ciekawe Inteligo zrobiło się kolejny raz także bardziej hojne. W poprzedniej edycji zwiększono bonus dla poleconego z 50 zł do 100 zł. W obecnej edycji zwiększono premie za skuteczne polecanie. A konto jest przy tym darmowe, bez konieczności posiadania karty:)

Polepszony wariant z nagrodami specjalnymi

Kolejny raz program poleceń został podzielony na trzy etapy po 30 dni każdy:
24 listopada 2015 - 23 grudnia 2015
24 grudnia 2015 - 22 stycznia 2016
23 stycznia 2016 - 21 lutego 2016

Zasady praktycznie się nie zmieniły. Należy spełnić tylko dwa warunki, które należy spełnić w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta:
 • zrobić zakupy kartą do konta na minimum 200 zł
 • dokonać transakcji aplikacją IKO powiązaną z kontem na minimum 10 zł
To wszystko, czyli niewiele. Należy jednak pamiętać, że wyłączone z uznania są płatności internetowe.

Można także zakładać konta firmowe, w takim przypadku nieco inne są warunki wymagane do przyznania bonusu na 100 zł. W tym przypadku mamy 40 dni od daty otwarcia konta na:
 • zrobienie zakupów kartą na 200 zł jak wyżej
 • wykonanie przelewu do ZUS za pomocą formularza
a więc firmy mają jeszcze prostsze warunki. Nie dość, że termin na spełnienie warunków jest dłuższy o 10 dni, to nie trzeba instalować żadnej aplikacji, a jedynie zrobić banalną czynność jaką jest przelew.

Oczywiście osoby polecone, będą mogły polecać potem dalej konto w Inteligo:) I na tym dodatkowo zarabiać. I trzeba przyznać, że tym razem wygląda to zdecydowanie lepiej:
 • 3000 zł (wzrost o 2000 zł) - 80+ kont
 • 2000 zł (wzrost o 1400 zł) - 60+ kont
 • 1000 zł (wzrost o 700 zł) - 40+ kont
Mało tego, nagrody nie zdobywają tylko najlepsi jak to było dotąd, więc nie ma mowy o miejscach na podium. Nagrody zdobywają ci, którzy osiągną pewien minimalny pułap, a więc może być wiele nagród za każde miejsce. Wystarczy polecić skutecznie 40 kont by zdobyć tysiąc złotych, 60 kont dla 2000 zł oraz 80 kont dla 3000 zł.

Zmiany są zatem dość rewolucyjne, chociaż dość trudne do spełnienia. Tym bardziej, że w dalszym ciągu nie każdy może założyć fajne, bo całkowicie bezproblemowe konto w inteligo. Po spełnieniu warunków i zgarnięciu nagrody, można od razu zlikwidować zbędną kartę i mieć konto całkowicie za free.

W dalszym ciągu definicja Nowego Klienta się nie zmieniła. To osoba która nie miała konta od 3 lat czyli od 24 listopada 2012 roku. Dobrze jednak, że ten termin jest stały i nie zwiększa się jak w przypadku kart kredytowych w Citi, gdzie obowiązkowa karencja zwiększa się cały czas. 

Konto nie wymaga żadnych przelewów by było darmowe. Osoby, które chciałyby zgarnąć 100 zł dzięki blisko 50% cashback, mogą pisać po kod polecający na marszr1@gmail.com

4 komentarze:

 1. "A konto jest przy tym darmowe, bez konieczności posiadania karty:) "
  "zrobić zakupy kartą do konta na minimum 200 zł"
  (!!!)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest potrzebna do zgarnięcia bonusu. Ale konto jest darmowe, bez konieczności posiadania karty:)

   Zdanie jest jak najbardziej poprawne i zawiera to co chciałem zawrzeć. Zakupy za 200 zł zrobisz choćby w jeden dzień i po sprawie, po czym dezaktywujesz kartę. Nawet nie poczujesz, że była.

   Usuń
 2. Mam konto w PKO (używam serwisu iPKO) od kilku lat. Czy mogę skorzystać z tej promocji?
  Nigdy nie wiem jakie jest powiązanie między Inteligo a PKO, szczególnie w takich sytuacjach.

  Z góry dziękuję za pomoc.
  K.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz bez problemu. Też najpierw miałem konto w PKO! A później wziąłem udział w tej promocji po 100 zł:-)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...