piątek, 20 listopada 2015

Wraca 150 zł za konto w Orange Finanse wraz ze stawką 3,5%


Otrzymuję ostatnio dużo maili z prośbą o omówienie oferty z 5% cashback w T-mobile. Przypomnę zatem, że ta świetna oferta była już omawiana na PP3, ale ze względu na dużą ilość zapytań przedrukowuję ją dziś na PP1, by dłużej była dostępna na stronie głównej.

Nie chcę tutaj dublować informacji, tym bardziej, iż pojawiła się niedawno oferta innego operatora komórkowego. Nie jest tajemnicą, że omawiany wczoraj nju należy do Orange. Ten sam operator ma także bankowy oddział Orange Finanse, gdzie wraca promocja 150 zł

Tutaj także w dalszym ciągu mamy konto z 3,50% co jest jedną z lepszych stawek na rynku. A więc już samo konto zachęca do założenia konta dla optymalizatorów. Ale skoro można jeszcze coś dodatkowo zarobić to czemu nie?


Dzisiejszy artykuł jest w zasadzie kontynuacją wczorajszego wpisu. Nowa promocja przeznaczona jest bowiem dla osób, które płacą fakturę na rzecz Orange, a więc dotyczy także posiadaczy omawianej wczoraj oferty w nju mobile na dowolną kwotę

Ta oferta potrwa jednak znacznie dłużej, bo do 20 stycznia 2016. Do tego dnia można składać wnioski o otwarcie konta osobistego  w Orange Finanse.

Tutaj złożysz wniosek o konto w Orange Finanse z 150 cashback i 3,5%


Dzięki temu można liczyć na zwrot o 25 zł mniej za fakturę Orange. Aby do tego doszło należy spełnić dwa nietrudne warunki:
 • zapłacić dowolną fakturę na rzecz Orange Polska SA
 • zrobić przelew na konto w Orange z zewnątrz na kwotę minimum 1000 zł
Zwrot będzie przyznawany przez 6 miesięcy od momentu otwarcia konta. Stąd nietrudno policzyć, że zdobędziemy dzięki temu tytułowe 150 zł.

Poza cashback mamy też fajne konto
 

Dodatkowo na start bank uruchamia VIII już edycję promocji Dobry Start z Orange Finanse Potrwa ona także do 20 stycznia 2016. Według niej nowy klient ma prawo do promocyjnego oprocentowania konta w wysokości 3,50% do kwoty 10.000 zł. Przyda się na pewno dla każdego:)

Kto ma telefon w Orange może sobie zajrzeć na nowości jak: 0zł za abonament przez 6 miesięcy, voucher 100 zł na zakupy w answear.com, i wiele innych.
Tutaj pooglądasz sobie ciekawe nowości w Orange

Dla przypomnienia osóby, które nie mają nic ani w Orange ani w nju mobile, mogą zapoznać się z  obecną ofertą Virgin omawianą wczoraj na PP3. Dodatkowo bardzo dobrą ofertę w T-Mobile z 5% cashback do 600 zł przypominam dziś na PP1.

Na koniec zwyczajowy regulamin nowej promocji 25 zł mniej za fakturę Orange 
Regulamin Dobry Start z Orange Finanse VIII edycja dotyczący 3,5%

22 komentarze:

 1. skad pewnosc ze nju bedzie sie liczylo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkopuł w tym, że nie będzie.

   Usuń
  2. Przed momentem dostałem fakturę do zapłaty za rachunek z nju. Z ciekawości zajrzałem:
   I jak byk w polu Nazwa odbiorcy widnieje Orange Polska S.A. - czyli jednak nju też się liczy:)

   Usuń
 2. Alior Sync? A co to:>?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, faktycznie tak napisałem:-)
   Cóż tak mi zostało, że jak widzę T-mobile, to kojarzy mi się alior sync. Tym bardziej, że nowa oferta siłą rzeczy jakoś przypomina mi ninja z sync.

   Usuń
 3. Polcan jak jest w Millenium z kontem oszczędnościowym. Podobno można być objęty tylko jedną promocją na 3%. Jak wypłaciłem środki objęte 4 miesięczną promocją i jak je wpłacę ponownie to będą one wciąż oprocentowane na 3% czy już będą się liczyć jako stare oprocentowane na 0,8%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy jakie daty wybierze Millennium dla nowych środków. Generalnie jest tak, że przed końcem promocji zerujemy konta po czym wracamy z kasą, ale działa to trochę inaczej niż w Optimie.
   Omówiłem to szczegółowo w osobnym artykule na PP3
   http://polakcandwa.blogspot.com/2015/05/optymalizacja-oprocentowania-czyli-jak.html

   Usuń
 4. Najnowsza informacja w sprawie SK Bank Wołomin. Od dziś 20 dni roboczych ma BFG Czekamy na wyplaty z BFG. Cytat ze strony SK Bank: Komunikat o zawieszeniu działalności

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie zawiesiła z dniem 21 listopada 2015 r. działalność Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie (SBRzR) oraz postanowiła wystąpić do Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi Północ z wnioskiem o ogłoszenie upadłości tego banku spółdzielczego. Komunikat KNF w sprawie zawieszenia znajduje się w zakładce informacje i komunikaty/komunikaty oraz na stronie http://www.knf.gov.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Jerzy za info. Ze względu na to wydarzenie jutro wyjątkowo na PP3 postaram się napisać o tym osobny artykuł.

   Usuń
  2. Mam IKE w SK Banku. Jak teraz zachowa się SK Bank w sprawie ewentualnego transferu do innego podmiotu? Czy będzie możliwość dokonać transferu do innego Banku w przypadku blokady już kont w SK Banku? Oto jest pytanie i dla mnie niewiadoma.

   Usuń
  3. w poniższym artykule zostało szczegółowo opisane co się dzieje z pieniędzmi z IKE w razie upadku banku, możesz spać spokojnie:
   http://www.mojaprzyszlaemerytura.pl/2015/08/czy-lokata-ike-jest-objeta-bankowym-funduszem-gwanracyjnym.html

   Usuń
  4. Też mam konto IKE. Gdzie teraz przenieść pieniądze? Gdzie są wysoko oprocentowane IKE? Czy jeśli wypłacę te pieniądze to naliczą mi podatek od odsetek? W sumie wypłata nie na moje widzimisię

   Usuń
 5. Jak zamknąć konto w Smart Bank bo nawet w dużych miastach nie mają oddziałów? Dziękuję za podpowiedz bo pisałem do nich maila ale nie odpowiadają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij dwie kopie listu do Smart Banku i po sprawie. Zadziałało w Toyocie, która nie ma oddziałów, to zadziała i u Smarka.
   Wzór takiego listu znajdziesz w poniższym artykule:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2013/08/jak-zamknac-konto-w-toyota-bank.html

   Usuń
 6. Jeszcze o banku Millenium; skorzystałam z promocji 12.07-29.08. 2015. Oprocentowanie promocyjne moich środków skończyło się 12 listopada -stan konta na ten dzień 0.00. Stan konta 10 października /dzień badania/ wyniósł 200zł. Po 10 października wpłacałam i wypłacam pieniądze z tego konta. Moje pytanie dotyczy nowej promocji 11.10-05.12.2015. W regulaminie jest napisane, że nie mogę przystąpić do nowej promocji podczas trwania starej. Ja rozumiem to tak, że gdy wpłacę pierwsze pieniądze np. 23.11. na rachunek oszczędnościowy to skorzystam z nowej promocji na 92 dni /200zł na 0.8% a reszta na 3%/ Czy może rozpoczęłam udział w nowej promocji od 11.10? I od tego dnia powinnam liczyć te 92 dni? Trochę to dla mnie zagmatwane jest:)

  OdpowiedzUsuń
 7. KNF zawiesza działalność SK banku!
  http://biznes.interia.pl/banki/news/bankructwo-sk-banku-to-pierwszy-upadek-banku-od-2001-roku,2205946,1024

  OdpowiedzUsuń
 8. w przypadku SK BANKU, KNF "poinformowała, że złoży wniosek do sądu o ogłoszenie upadłości", czyli jeszcze nie odliczamy tych 20 dni, bowiem "środki są wypłacane w terminie 20 dni roboczych liczonych od dnia złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości banku", ale w przypadku SKOK Wołomin, było to znacznie szybciej niż 20 dni (wiem z autopsji)

  OdpowiedzUsuń
 9. komuna klękła śmiercią naturalną co dalej???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie komuna, ale chyba komunia, bo to bank założony przez księdza Jana Golędzinowskiego. Bank z 70 letnią tradycją, przetrwał II WŚ, przetrwał komuchów, a wyłożyli go dopiero styropianowi demokraci :-)

   Usuń
 10. Nawet na maila dostaję propozycje napisania artykułu o SK bank, więc spełniam te prośbę bo to sytuacja specjalna:
  http://polakcandwa.blogspot.com/2015/11/koniec-dziaalnosci-sk-bank-czyli.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy ktoś już jest pewny na 100%, że opłacanie rachunku z nju mobile bierze udział w promocji? Dziś dzwoniłem 2 razy na infolinię i dwa razy potwierdzono, że skoro jest to faktura na rzecz Orange, to można brać udział. W poprzedniej edycji niestety osoby z nju mobile nie otrzymały nagrody. Czy może ktoś jednak składał reklamację i wygrał?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy ktoś założył już konto w orange finanse a ma abonament w nju mobile i otrzymał już zwrot za opłacenie faktury? Niestety nadal nie wiem czy opłacenie faktury w nju mobile bierze udział w promocji

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...