piątek, 6 listopada 2015

Gwarantowany tablet lub smartfon oraz premia na 240 zł za wyrobienie karty kredytowej w Citi


Pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają, należy do nich z pewnością nieustanny festiwal promocji kart kredytowych w Citi Handlowym. A te najciekawsze oferty doczekują się nawet kolejnych edycji. 

Najnowsza propozycja została nazwana świąteczną, choć do świąt jeszcze daleko. Oferta będzie jednak obowiązywać do końca roku czyli do 31 grudnia 2016 i trzeba przyznać, że jest nieco ciekawsza od poprzedniej ze względu na lepsze parametry nagród.

Niestety w dalszym ciągu Citi jest zatwardziałym przeciwnikiem powracającego klienta. Z promocji są bowiem wyłączeni posiadacze karty po 1 stycznia 2013 czyli karencja wynosi już blisko trzy lata.
Tablet lub smartfon
Popularność poprzednich edycji wskazuje jednak, że zawsze znajdą się chętni. W końcu do zgarnięcia jest 
 • smartfon Samsung Galaxy J1 model SM- J100HZKAXEO
 • tablet Lenovo TABA7-30
Każda z powyższych nagród ma rzekomo wartość 449 zł. Nie ma możliwości zamiany ich na gotówkę.

Wymagania potrzebne do wydania karty kredytowej są takie same od lat. Minimum to 21 lat oraz w zasadzie nieduży dochód w wysokości 1200 zł netto otrzymywany przez minimum 3 miesiące. Firmy mają większe wymagania bo 25 lat, i obecność na rynku minimum 2 lata. 

Link do założenia karty kredytowej w Citi z wyborem gwarantowanej nagrody

A co trzeba zrobić by otrzymać któryś z tych dwóch gadżetów? Tym razem wymagana jest płatność kartą kredytową na kwotę 4000 zł. Dużo, ale mamy na to trzy miesiące, a nie miesiąc jak to często bywało w tego typu promocjach.

W poprzedniej edycji mieliśmy do wyboru trzy gadżety o tej samej wartości. Ale wymagane było wydanie 1000 zł w ciągu miesiąca. Teraz wymagania są nieco wyższe, ale jakby nie patrzeć to ogólna tendencja w promocjach bankowych.

Ważny jest jeszcze dodatkowy warunek, ale on jest już łatwy do spełnienia. Citi wymaga, by ściągnąć sobie na komórkę apkę CIti Mobile i zalogujemy się do bankowości mobilnej chociaż raz w ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy.


Premia 240 zł
Dodatkowo mamy możliwość zdobycia premii w wysokości 240 zł. Jest ona rozbita na 12 części co oznacza, że w każdym miesiącu do zdobycia jest po 20 zł za spełnienie banalnych warunków dla chętnych, Wystarczy:
 • raz w miesiącu zalogować się do bankowości mobilnej
 • wykonać jedną transakcję bezgotówkową
Warunki są więc banalne. To ukłon w stronę klienta, pamiętamy bowiem z poprzedniej edycji, że oferta była nieatrakcyjna ze względu na fakt, że karta Citibank World Mastercard kosztuje 18 zł miesięcznie. Teraz nie tylko łatwo o zwrot tej kasy ale nawet wyjść na czysto z zyskiem 24 praktycznie za nic.

Jak zwykle w przypadku kart Citi poza gwarantowaną nagrodą mamy tutaj dodatkowe korzyści. Na start dostajemy 1000 punktów, które możemy sobie wymienić na voucher 30 zł w H&M lub w Douglas. Na dodatek za każdy zakup, a więc także te wymagane do odbioru nagrody, zdobywamy punkty wymienialne na nagrody z katalogu.

Szkoda że spośród banków tylko Citi tak fajnie premiuje swoje karty kredytowe. Warunek nieposiadania karty od 1 stycznia 2013 jest nie do przeskoczenia, a nic nie wskazuje by w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Regulamin świątecznej oferty Citi z tabletem lub telefonem dla zainteresowanych.

4 komentarze:

 1. To ja wolę promocję, którą opisywałeś "800 zł do podziału za polecenie karty kredytowej w Citi ". Jak dobrze zakombinujesz to na 2 osoby 1600 zgarniesz :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie zrobiłem taki myk. Otworzyłem konto z polecenia i potem szybko poleciłem dalej. najpierw otrzymałem premię a potem mi ją zdjęli.Jako osobę poleconą wskazałem osobę mi bliską rodzinnie ale regulamin nie ma takich ograniczeń. Natychmiast złożona została reklamacja. Czekam na odpowiedź. Miał ktoś takie doświadczenia? Z regulaminu nie wynika , że nie można być jednocześnie poleconym i polecającym więc szykuje się ostra polemika z bankiem

   Usuń
  2. Kontakt z infolinią wszystko wyjaśnił.. Omyłkowo wielu osobom przelali na konto karty bonus za polecenie zbyt wcześnie wg nich i potem to cofnęli. Ale problem jest.. Pytanie kiedy zwrócą.. I co z tymi którzy bonus wydali i nie dostaną zwrotu na kartę w aktualnym okresie rozliczeniowym? Tak więc sprawa do wyjaśnienia choć alarm związany z tym że zabierają bonus zostaje niniejszym odwołany,,

   Usuń
 2. Jeszcze pytanko do promocyjnej lokaty na nowe środki w
  EB: chyba dawno nie zakładałem lokaty w oddziale, ale zdziwiłem się, że dali mi do podpisania potwierdzenie otrzymania regulaminu promocji/lokaty na oddzielnym druku (a nie jako "ptaszek" przy umowie lokaty). Czy u wszystkich tak było?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...