czwartek, 19 listopada 2015

9 zł za rachunek w nju BUFF oraz narty i deska dla białych szaleńców


Czytając komentarze można sporo dowiedzieć się o nowościach na lokatach. Banki jednak uparły się, by nie przekraczać magicznej liczby 3,00% będącej minimum, więc nie będziemy zaszczycać ich opisem oferty. 

Zamiast tego przejdziemy do omawiania nowej oferty jaką ma nju mobile. Rok temu skusiłem się na tego operatora i przyznam szczerze, że decyzji tej nie żałuję i choć planowałem szybko zmienić operatora po zgarnięciu premii, jakoś zostałem do dziś.

Co nowego zatem przygotował nju tym razem? Chociaż do zimy pozostało jeszcze trochę czasu, to nju już przygotowało się na zimę. Mamy tutaj nagrody gwarantowaną jak i możliwość zdobycia deski i nart dla miłośników zimowego szaleństwa.


Co dość dziwne, mimo iż oferta zwana jest zimową, to potrwa tylko do 30 listopada, kiedy zima się jeszcze nawet nie zacznie. Możliwe jednak, że potrwa dłużej, gdyż oferta ma być aktywna aż do wyczerpania BUFFów.

Cóż to jest. To modna, ocieplana chusta wielofunkcyjna występująca w trzech wariantach do wyboru. Może ją dostać tak nowy jak i obecny klient aktywujący nowy numer, jeśli skorzysta z dedykowanej strony do zamówienia planu taryfowego nju buzz.

Tutaj skorzystasz z nowej promocji nju z kominem BUFF i nagrodami

UWAGA: kto chce skorzystać z tej promocji powinien wybrać e-fakturę. To bardzo ważne, by uniknąć 200 zł opłaty aktywacyjnej. Na szczęście jest ona aktywna domyślnie, więc nie trzeba tego szukać i tutaj nju niczego nie kombinuje.Czy warto? Oferta nju jest dość konkurencyjna. Już za zaledwie 19 zł mamy ofertę dla par z nielimitowanymi rozmowami na telefony komórkowe, SMSy, MMSy oraz 2GB Internetu do podziału. Za dodatkowe 5 zł na osobę otrzymamy też nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne.

Co ciekawe jak już ktoś ma numer w nju, może mieć to samo tylko za... 9 zł, co już należy do rekordów. Określenie to samo oznacza nielimitowane rozmowy do wszystkich w kraju, nielimitowane SMSy i MMSy + internet. Wystarczy aktywować nowy numer, jeśli takowy jest potrzebny.

Niezależnie od wyboru BUFFa, miłośnicy zimowych zjazdów mogą także się starać o narty lub deski widoczne poniżej.


Modele nart i desek do wyboru

Jak można je zdobyć? Znów chodzi o zabawę dla twórczych ludzi, którzy tym razem mogą odpowiedzieć na przewrotne pytanie Dlaczego to ty miałbyś zaliczyć zimowy zjazd na nartach lub desce nju.
  
Na zakończenie regulamin promocji gwarantowanego Buffa od nju
Kto chce także grać o narty i deskę powinien zajrzeć do osobnego regulaminu


ALTERNATYWA
Na marginesie od dawna na blogu toczy się dyskusja czy lepsza jest oferta w nju czy też w Virgin. Tutaj też jest pakiet no limit za 29 zł z nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci oraz 5GB internetu w prędkości LTE.

Tutaj porównasz równie ciekawą ofertę no limit w Virgin Mobile 

Ofertę Virgin omawiam zresztą szerzej w osobnym artykule dziś na PP3.
 
Ciąg dalszy: Alternatywne pakiety w Virgin czyli Freemium za 0 zł na 30 dni

7 komentarzy:

 1. Poza Virgin warto też zobaczyć Viking Mobile.
  Ja też dostałem ofertę w RBM gdzie za 9 zł miesięcznie mam nielimitowane rozmowy, nielimitowane smsy i 5 gb internetu - niestety tylko na 6 miesięcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja korzystam właśnie z Vikingów, gdyż nie należę do osób dużo rozmawiających.
   Mówię o starej ofercie za 19zł, gdzie w bonusie przez miesiąc są darmowe nielimitowane rozmowy z Play i ich sieciami wirtualnymi oraz nielimitowane SMSy i 2GB internetu LTE.
   A 19zł cały czas zostaje do wykorzystania.
   Jak ktoś rozmawia z pozostałymi sieciami (Orange, T-Mobile, Plus, stacjonarne) mniej niż 100minut miesięcznie to na pewno warto rozważyć.

   P.S. Mają drogie MMSy jak ktoś jeszcze z tego korzysta.

   Pozdrawiam
   TomL

   Usuń
 2. Troszkę myląco piszesz z tymi dodatkowymi 2x5zł za stacjonarne w NJU. W ofercie "Wszystko komórkowe" sprzężonej z "Tandemem" (bo chyba o tym piszesz) z automatu oddzielnie są liczone połączenia na komórkowe z internetem (tutaj nielimitowane są po przekroczeniu 29 zł + 9 zł stałej opłaty za usługę Tandem) i oddzielnie do stacjonarnych ( tutaj nielimitowane po przekroczeniu 10zł). Tak czy siak za 29+9+10 można mieć dwa numery z nielimitowanymi połączeniami + 2 GB do podziału.

  OdpowiedzUsuń
 3. W Idea od dziś lokata listopadowa 2,95% bez haczyków na 2 mc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie od dziś, ale nawet nie warto o tym wspominać.

   Usuń
 4. Fajny pomysł i dobrze dobrana grupa docelowa :) nie dość, że tanie rozmowy (bo za tę cenę nielimiotowane rozmowy to naprawdę dobra oferta) to jeszcze można wygrać narty a przecież sezon niedługo się zaczyna. A do kiedy trwa ten kokurs?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...