poniedziałek, 23 listopada 2015

Limitowana oferta 50 zł bonusu za założenie lokaty bezkarnej na 3,20% w Optimie


Od dziś zaczyna się nowa akcja specjalna z kolejnym bonusem. I co więcej niezmiernie łatwa do zdobycia. Znów do akcji wkracza BGŻOptima ze swoim sztandarowym produktem:)

Trzeba jednak zaznaczyć, że oferta jest bardzo limitowana bowiem dostępnych jest jedynie 1000 wniosków. Biorąc pod uwagę popularność lokat w naszym kraju można przewidywać, że oferta wyczerpie się przed czasem.

A czasu jest dość sporo, bowiem zapisy, które należy składać na dedykowanym linku potrwają aż do 17 grudnia 2016. Całkiem możliwe, że tak długi okres jest spowodowany tym, że bank ogranicza grono osób do których adresuje tę ofertę.


Z promocji wykluczone są bowiem osoby, które posiadały tutaj konto w ciągu ostatniego roku, a ściślej od 20 listopada 2014. Od tego czasu było wiele promocji optimowskiego konta oraz lokaty, więc wszyscy wisienkowicze, wraz z piszącym te słowa, są tutaj outcastami.

Świeży narybek ma jednak szansę na łatwe zdobycie 50 zł. Wystarczy po prostu kliknąć w link dedykowany dla tej promocji dostępny poniżej, pod warunkiem, że ma się czyste konto od roku oraz nie złożyliśmy ostatnio wniosku do Optimy:

Tu zgarniesz 50 zł bonus za założenie lokaty jeśli nie miałeś od roku nic w Optimie

Strona promocyjna zawiera jak zwykle zgody. Wielu czytelników w komentarzach kombinuje które zgody warto, a które nie warto klikać. Wywołuje to potem niepotrzebne nerwy. Moim zdaniem warto sobie założyć nowe konto mailowe dla takich promocji i zaznaczać wszystkie zgody bez zbędnego kłopotania się czy to wystarczy czy nie do zgarnięcia bonusu.

Jak będą przychodziły jakieś śmieciowe oferty, to pójdą na marginalnego maila. Zresztą zawsze można wypisać się z jakiegokolwiek mailingu klikając w odpowiedniego linka w stopce i potwierdzając, że tak rezygnuję z mailów reklamowych. 

Wróćmy jednak do oferty. Dedykowany link promocyjny jest ważny do 17 grudnia, ale należy pamiętać, że wpłaty na lokatę bezkarną wymagane są do... 18 grudnia. Więc jeśli oferta potrwa aż do końca, to ci co czekają na ostatni dzwonek będą mieli tylko jeden dzień na wpłacenie minimum 1000 zł.

Na dedykowanej stronie można od razu obliczyć nasz zysk końcowy
  Choć jest to typowy wabik, to na tle innych wabików wyróżnia go górna dopuszczalna kwota. Nie jest to tylko 10.000 zł lecz kwota 10 razy większa. Można wpakować nawet 100.000 zł, ale do wypłaty bonusu 50 zł wystarczy po prostu 1000 zł.

Lokata potrwa przez trzy miesiące a więc praktycznie nawet do wiosny, ale jest to lokata bezkarna co oznacza, że można ją zerwać bezkarnie wcześniej nie tracąc przy tym odsetek. Warto jednak poczekać do daty wymaganej do zgarnięcia 50 zł bonusu + odsetki do tego dnia.

Według regulaminu lokata musi być aktywna do 5 lutego, a więc wystarczy ją posiadać przez połowę okresu. Jeśli więc jakiś bank wyskoczy z jakąś super ofertą w lutym, będzie można zerwać lokatę, zgarnąć bonus + odsetki i wziąć udział w kolejnej promocji:)

Warto przypomnieć, że Optima posiada najlepszy sposób z możliwych na zamknięcie konta, gdy będzie już ono niepotrzebne. Wystarczy po prostu napisać wiadomość z poziomu bankowości o treści Proszę o zamknięcia mojego konta w BGŻOptima. To wszystko. Po miesiącu konto będzie nieaktywne:)

Na koniec zostawiam jak zwykle regulamin dla dociekliwych

9 komentarzy:

 1. kutwa w zeszłym tygodniu założyłem konto z lokatą i 50zł poszło koło nosa szkoda:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Spoko ukradli cały Sk Bank i też poszło koło nosa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idea Bank znow zapadaja lokaty i dla wszystkich 3,25% na 4-m- lok. Andrzejkowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nareszcie!

   Usuń
  2. W karcie produktu widnieje termin ważności wniosku jako 14 dni, zaś po złożeniu wniosku system pokazuje zaledwie 5

   Usuń
 4. Powrocila tez lokata wielka 13tka - 3,25% na 13 dni (dla wszystkich i bez zadnych wplat we wplatomatach)

  OdpowiedzUsuń
 5. W nowym serwisie IdeaCloud nie można już wyłączać autoodnawialności lokat? W edycji nie widzę żadnego przycisku do tego celu, A w opisie lokat da się wyczytać (między wierszami) - "Odnowimy Ci lokatę na własnych warunkach, a jak się nie podoba to do nas zadzwoń."

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jeśli limit 1000 lokat zostanie przekroczony, zostanie gdzieś zamieszczona informacja, link promocyjny stanie się nieaktywny, czy po prostu nie dostaniemy wspomnianej premii?

  Przydałby się jakiś licznik złożonych wniosków.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy należy wypłacić i wpłacić pieniądze w BGŻ Optima, żeby stały się nowymi środkami?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...