poniedziałek, 9 listopada 2015

55 zł gwarantowanej premii oraz 4% na koncie w Alior banku


Jeszcze nie minęły emocje związane z ostatnią świetną akcją specjalną z BZ WBK, a już rusza kolejna akcja o nazwie Comperia Bonus 5. I nie da się ukryć, że największym zaskoczeniem jest tutaj bank w roli głównej. 

Oto bowiem do akcji wkracza bank, po którym najmniej bym się tego spodziewał - Alior bank. To wydarzenie na skalę historyczną, bo od początku istnienia bloga bank ten wręcz pokazywał środkowy palec wisienkowiczom wszem i wobec informując, że klient nowy to klient jednorazowy.

A jednak na dedykowanej stronie poświęconej nowej akcji widzimy, że teraz w promocji mogą brać udział nawet osoby powracające. Alior uległ więc magii akcji specjalnych, te bowiem wyróżniają się szczególnie i dlatego tyle uwagi im tutaj poświęcamy.


Robimy więc pierwszy ukłon w stronę Aliora, bowiem zmiana szkodliwych nawyków jest mile widziana. Z akcji są jednak wyłączeni ci którzy posiadali konto po 1 stycznia 2015. Dłużej niż wymagają inne banki ale i tak jest ok.


55 zł gwarantowanej premii + lokata na 4%
Jak w przypadku większości akcji w Comperii do zgarnięcia jest 55 zł premii. A warunkiem zdobycia tej premii jest... założenie lokaty wabika na 4%. Już sama lokata jest godna uwagi, bowiem oprocentowanie wyróżnia ją na rynku. A tu dodatkowo mamy jeszcze prezent pieniężny.

Tutaj złożysz wniosek o lokatę na 4% z gwarantowaną premią 55 zł

Nowa akcja potrwa do 8 grudnia 2015, więc do tego terminu mamy czas na rejestrację z powyższego linku. Podajemy swój mail i z linku jaki dostaniemy na swoją pocztę składamy wniosek o konto ror do 9 grudnia 2015 czyli o dzień dłużej.

Konto na szczęście jest z tych darmowych: 0 zł za wszystko co ważne czyli za konto, za bankomaty, przelewy i kartę. Karta jest konieczna, bowiem jednym z warunków jest dokonanie płatności. Ale spokojnie, nie trzeba szaleć. Wystarczy tylko jedna jedyna transakcja bezgotówkowa i po sprawie. Na dowolną kwotę, żeby było jasne.

  Co trzeba zrobić tym razem? Nic trudnego, bo w sumie dwie banalne czynności:
 • założyć lokatę dwumiesięczną na 4%
 • zrobić zaledwie jedną płatność kartą
Zrobienie jednej płatności na dowolną kwotę, to żaden kłopot. A lokata na 4% nawet jeśli jest to wabik jest korzyścią:) Oczywiście jak na wabik przystało można ulokować tylko na 10.000 zł. Swoją drogą warto pamiętać, że na założenie tej lokaty mamy 30 dni od daty otwarcia konta, to może być bardzo cenna uwaga dla optymalizatorów:)

A więc mamy znów kolejną świetną ofertę bo do fajnej lokaty mamy dodatek w postaci gwarantowanej premii 55 zł. Dostaniemy je do końca stycznia czyli do 31.01.2015 na konto w Alior banku.


30 zł Premii dodatkowej
Nowością w akcji specjalnej jest gwarancja wypłaty premii dodatkowej w wysokości 30 zł. To prawdopodobnie odpowiedź na dotychczasowe reklamacje, jakie czasami się zdarzają w tego typu akcjach. 

Dostaną je osoby, które spełnią wszystkie opisane wyżej warunki, ale z różnych powodów nie dostaną 55 zł i napiszą reklamację. Do tej pory moje reklamacje były rozpatrywane negatywnie, choć winę ewidentnie ponosił kurier. Jak widać Comperia stara się jakoś zrekompensować takie krytyczne przypadki.


Samsung Galaxy oraz Smartwatch Sony
Od razu do akcji specjalnej dodawany jest konkurs, w którym do wygrania jest
 • 4 telefony Samsung Galaxy 6
 • 55 zegarków Smartwatch Sony SV2
Jak zwykle w tego typu konkursie należy wypowiedzieć się na pewien temat nie przekraczając 1000 znaków wliczając w to także spacje. Pracę należy sporządzić do końca grudnia i wysłać na adres konkurs@comperiabonus.pl

A jaki to temat? No właśnie:) Akcja dotyczy banku z melonikiem, który szumnie nazywa swoją działalność wyższą kulturą bankowości, co często jest przedmiotem drwin, bowiem abstrahując od tej dobrej oferty, melonikowi daleko do tak dumnej nazwy.

Praca konkursowa ma dotyczyć odpowiedzi na pytanie: Jak powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości. Jest jednak okazja by otworzyć oczy melonikowi na to hasło, bo jak dotąd to wyższe kultury można spotkać raczej w kilku innych bankach.

Mamy jednak nadzieję, że opisana wyżej akcja specjalna będzie powrotem na właściwe tory. Wrota dla byłych klientów znów zostają otwarte. Oby nie zamknęły się z hukiem, bo chcemy korzystać z ofert banków, ale na zasadzie wzajemnego szanowania a nie szykanowania lojalnych klientów.

Regulamin promocji Comperia Bonus 5

33 komentarze:

 1. W tej promocji wartością dodaną jest tylko owe 55 zł od Comperii bowiem lokatę 4% na identycznych warunkach (w ciągu 30 dni na 10.000 zł) może otworzyć każdy klient zakładający tam konto po raz pierwszy.
  Plusem byłoby gdyby karta (obowiązkowa) była bezpłatna na dłużej niż kilka miesięcy bo brak wymogu wpływów jest też zachęcający. Alior potrafi jednak łatwo zmienić warunki posiadania rachunku co było wyraźnie widoczne przy technicznym rachunku tzw. Rachunki Bez Opłat gdzie po zebraniu odpowiedniej puli klientów, szybko pojawiły się opłaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie największą wartością dodaną jest możliwość powrotu. Do tej opisywałem wiele ofert melonikowych i zawsze był jeden problem: wisienkowcy byli dyskryminowali i to niezwykle konsekwentnie.
   To pierwszy przypadek, kiedy można wrócić i zgarnąć premię.

   Usuń
 2. O nie !!! Melonikowi to JA w ramach promocji pokazuję środkowy palec , choć żałuję że nie wezmę udziału w tym konkursie bo bym namalował dosadnie co myślę o tym niby banku. Ale dobrze, niech teraz wazelina wylezie z tego dziadostwa, może to ich czegoś nauczy, choć szczerze w to wątpię...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adi coś ci powiem. Też nie lubię Aliora, a powodów mógłbym przytaczać wiele od robienia klienta w balona, po niszczenie tak fajnego banku jakim był Meritum.

   Ale z drugiej strony weź pod uwagę, że wkrótce Alior idzie pod nóż, bo już ostrzą sobie na niego zęby. Sobieraj przyznał się, że nie widzi przyszłości w bankowości, o czym pisałem niedawno, więc chętnie pozbędzie się melonika.

   A jak przy każdym przejęciu da się zarobić, to wchodzisz, zarabiasz i wychodzisz. Bez sentymentów. Dokładnie rok temu była akcja z Meritum i dziś po nim nie ma już śladu. Dziś jest akcja z Aliorem. I pewnie niebawem ktoś też go wchłonie o czym dyskusja toczy się już dawno:
   http://www.bankier.pl/wiadomosc/Reuters-Societe-Generale-na-czele-wyscigu-po-Aliora-7241040.html

   Usuń
  2. Wiem że w takich przypadkach nie ma sentymentów. Ale jestem zrażony do pewnych nazw i wiele tego nie zmieni. Tym bardziej że za 55 zł narażając się na tą wyższą kulturę bankowości... Na szczęście nie wdepnąłem tam głęboko nawet załapałem się kiedyś na dobrą lokatę mimo to z tego co się naczytałem omijam tego dziada szerokim łukiem. Nawet wczoraj podczas wizyty teściowej wyszła rozmowa o założeniu konta internetowego. Wspomniała Alior od razu powiedziałem, absolutnie ! Podkreślam to była teściowa :)

   Podobne nastawienie mam do PKO nie wiem jaka musiała by być tam promocja żebym się przełamał.

   W jednym masz dużo racji Meritum do dziś nie potrafię przeboleć

   Usuń
 3. Po kiego bawić się w wabiki i jakieś ochłapy? Lepiej kupić dolary.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to jest z kontem w Meritum Bank? Nie pamiętam kiedy zrezygnowałem z konta a się obawiam ze założe teraz konto i nie dostane 55zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz to sprawdzić.
   W promocji mogą brać udział klienci, którzy zamknęli rachunek w Meritum Banku przed 30.06.2015 r. oraz nie otworzyli konta w Alior Banku po 30.06.2015 r.

   Usuń
  2. Polcan a żeby to sprawdzić to muszę zadzwonić do Alior Banku? Jeśli zrezygnowałem w Meritum Banku to ten bank dalej przesłał moje dane do Alior Bank? Mam też pytanie związane z tym bankiem WBK i 100zł. Założyłem konto z Twojego linku i konto mam oprocentowane na 0,00zł. Nie powinno być na 4%?

   Usuń
  3. Tak figurujesz w bazie danych Aliora, ale tam też są wszystkie daty, więc melonik bierze pod uwagę kiedy zamknąłeś konto. Jeśli zrobiłeś to w pierwszej połowie roku (+ miesięczny okres wypowiedzenia) to ok, możesz brać udział w nowej promocji.

   Z WBK ci nie powiem bo czekam dopiero na kuriera. Wiele banków robi jednak tak, że dopóki nie wpłacisz jakiejś kwoty, to widzisz 0%, a po wpłacie oprocentowanie zmienia się na obiecane.

   Usuń
  4. Przed 30.06,2015 musiałem zamknąć czy do 30 czerwca? Dzwoniłem i konsultantka powiedziała ze mam aktywne konto. Wiem ze mam zamknięte ponieważ otrzymałem zwrotny przelew na grosz. Sprawdziła jeszcze raz po numerze konta i jest zamknięte. Mam nadzieje ze nie bedzie klopotow z zalozeniem i otrzymaniem bonusu

   Usuń
  5. Z tego co konsultant mi wytłumaczył to w WBK nie wyświetla się oprocentowanie konta.

   Usuń
 5. Polcan a co z klientami t mobile usługi bankowe prowadzone przez alior (dawny alior sync) czy są wyłączeni z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście nie:
   W Promocji mogą skorzystać Uczestnicy, którzy zamknęli konto albo w Alior albo T-Mobile przed 1 stycznia 2015 r.
   Innymi słowy oba banki są traktowane równorzędnie.

   Usuń
  2. Czyli jak ktos jest aktualnie klientem bankowosci od T-Mo, to z tej oferty nie skorzysta. Mam racje?

   Usuń
  3. Innymi słowy - jeśli w tej chwili posiadam konto w T-Mobile usługi bankowe, nie mogę skorzystać z promocji?

   Usuń
  4. Z innej beczki
   Mam już aktywne konto w BZ WBK. Te 4% to konkretna lokata czy po prostu to co na koncie procentuje? Można wypłacać, traci się coś? Jak to jest? orientuje się ktoś gdyż jeszcze nie ogarniam ani konta ani promocji.

   Usuń
  5. @Anonimowy 18:58 & Agnieszka S.
   Niestety nie. Dla melonika klient aliora = klient T-mobile.

   Usuń
 6. Krótka piłka: Kiedy najwcześniej można zamknąć to konto? Po otrzymaniu premii? I w jaki sposób? Oddział czy internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przlałem już 1 zł w celu założenia konta ile teraz trzeba czekać na ruch banku ? Przyślą pocztą umowe i wtedy można zakładać lokatę??

   Usuń
  2. Witam, Konto zakłada się na czas nieokreślony, należy utrzymać je minimum do zakończenia lokaty, gdyż jest ściśle z nią powiązane, i to na nie zostanie przelany bonus. Jeśli chodzi o szczegóły dotyczące konta prosimy o zapoznanie się ze szczegółami produktu, które widnieją na stronie Alior Banku. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu przez nasz chat na stronie Comperia Bonus. Pozdrawiamy, Zespół Comperia.pl

   Usuń
 7. Od 3 godzin nie działa strona Aliora do wypełnienia wniosku o konto w ramach promocji Comperii. W trakcie wypełniania wniosku pojawia się komunikat "proszę czekać". Nie ma to jak "wyższa kultura bankowości".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwracam honor, działa, ale trzeba wyłączyć "adbloka".

   Usuń
 8. Jak dla mnie to cała ta akcja to sa kpiny w żywe oczy. Łapanie danych nowych klientów zeby je sprzedawac za krocie. Za marne 55 zł narażasz sie na setki SMSów i wiadomosci spam.
  A co ma niby oznaczac ta "dodatkowa" premia? Skoro dopuszcza sie mozliwośc, że komus kto spełnił wszystkie warunki, nie zostanie wypłacone te 55 zł to jest to dowód na kpinę z klientów i brak powagi przede wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewniamy, że osobom, które spełniają wszystkie warunki zostanie wypłacony bonus. Zakładając lokatę na 10 tys. zł można zyskać nawet 110 zł (bonus wraz z odsetkami), jest to więc konkurencyjna oferta na rynku. pozdrawiamy serdecznie, Zespół Comperia.pl

   Usuń
 9. Założyłem konto zgodnie z instrukcjami, przelałem tam pieniadze niestety nigdzie w Lokatach nie widzę lokaty z oprocentowaniem 4%. Czy ktoś wie o co może chodzić?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, Proszę znaleźć lokatę 2-miesięczną, której oprocentowanie wynosi 4%. Prawdopodobnie widnieje tam oprocentowanie 1 proc. Jeśli w ramach promocji, środki zostaną przelane na lokatę w ciągu 30 dni od założenie Konta Internetowego to oprocentowanie wzrośnie z 1% do 4%. pozdrawiamy. W razie pytań proszę o kontakt: kontakt@comperiabonus.pl. pozdrawiamy, Zespół Comperia.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odpowiedź. Tak właśnie - na liscie w banku jest lokata 2 miesięczna ale z oprocentowaniem 1%. Konto założone zostało 3 dni temu i pieniadze są już tam przelane tylko nie byłem pewien, na którą lokatę mam ulokować środki. Czyli jak rozumiem, mam wybrać tą z oprocentowaniem 1% i oprocentowanie po pewnym czasie zostanie skorygowane?

   Usuń
  2. Dokładnie tak. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

   Usuń
  3. Wszystko jasne, dziekuję za szybkie odpowiedzi.

   Usuń
 11. Mam pytanie, po jakim czasie oprocentowanie wzrośnie do 4? Czy nie powinno być takie od razu, żeby nie było wątpliwości? Nie byłoby miło po miesiącu dowiedzieć się, że z jakiegoś powodu zostanie standardowy 1%...

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeśli środki zostaną przelane na lokatę w ciągu 30 dni od założenie Konta Internetowego to oprocentowanie wzrośnie z 1% do 4%. Jeśli warunki promocji zostaną spełnione oprocentowanie wzrośnie.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...