sobota, 21 listopada 2015

Ostatni dzwonek na godne polecenia 4% w WBK z premią gwarantowaną 100 zł


Kolejne artykuły miały się co prawda ukazać w poniedziałek, ale mamy bardzo nietypowy weekend ze względu na... ogłoszenie bankructwa SK banku. Temat będzie szeroko omawiany bo to wielkie wydarzenie, więc już dziś na PP3 znajdziecie pierwszy artykuł o upadku popularnego banku.  

Tutaj zaś planowana przypominajka, bowiem tylko do poniedziałku piątku (przedłużono o 4 dni:) potrwa super akcja z WBK. Jak zwykle w tego typu akcjach rejestracja odbywa się na dedykowanej stronie, na której zostawiamy swojego maila. Z linku jaki dzięki dostaniemy na podaną pocztę elektroniczną, zakładamy następnie konto w BZ WBK.

Kto może to zrobić?  Innymi słowy kto jest wykluczony z tej akcji? Jak zwykle te osoby, które już posiadają konto w Banku Zachodnim od niedawna bo 31 sierpnia, czyli od końca wakacji. Karencja jest zatem bardzo krótka:)

Sama akcja potrwa tym razem dość krótko, bo tylko do 23 27 listopada. Co trzeba zrobić by zgarnąć tytułową stówkę gwarantowaną przez organizatora? W sumie niewiele patrząc na poprzednie edycje. Zaczynamy od rejestracji z poniższego linka:

Tutaj weźmiesz udział w akcji specjalnej z 100 zł premią oraz 4% na koncie w WBK

oraz otwarcie konta przez kliknięcie w link otrzymany na podanego maila. Do wyboru jest jak zwykle albo przelew weryfikacyjny na złotówkę lub kurier. 

Po przejściu wstępnych formalności wystarczy w terminie do 31 grudnia 2015 wykonać płatności kartą na kwotę... tylko 100 zł:) A więc mamy tutaj rekordowy bo aż 100% cashback. Płatności mogą być tak internetowe jak i naziemne, więc nie powinno być z tym problemu. 

Etapy najnowszej akcji specjalnej

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani w ciągu następnego miesiąca, a więc do 31 stycznia 2016. Sama premia zaś na naszym koncie znajdzie się do końca lutego, który w przyszłym roku będzie dłuższy o jeden dzień. Podatku nie trzeba od niej uiszczać.

Pozostaje pytanie dotyczące opłat, które potrafią zniechęcić chętnych na dodatkową stówkę. W końcu WBK wprowadził opłatę za kartę. Na szczęście ta akcja ma dodatkową zaletę, że nie ma opłat miesięcznych za kartę MasterCard Omni oraz MasterCard PAYBACK Omni. I gwarancja braku opłat ma obowiązywać aż do... 30 czerwca 2017.

Blisko dwa lata braku opłat za kartę

Nie to nie jest moja pomyłka. Nie do połowy przyszłego roku czyli do 2016 lecz o rok dłużej czyli słownie dwa tysiące siedemnastego:) To duża wartość dodana do i tak fajnej promocji, bowiem banki uwielbiają ostatnimi czasy dużo majstrować przy kartach.

Jakby tego było mało to mamy zero za wypłaty z bankomatów i to ze wszystkich w całej Polsce, a nie tylko z bankomatów WBK. Nie zapłacimy też za prowadzenie konta. A na deser mamy 4% na koncie. Może do niewielkiej kwoty bo tylko do 4000 zł, ale zawsze coś i więcej niż jest w Eurobanku. Zresztą powyżej tej kwoty też mamy oprocentowanie na 1%, co jak na ror jest wręcz ewenementem.

Podsumowując oferta tym razem wygląda na tyle atrakcyjnie, że tym razem nie zastanawiam się czy wejść czy nie wejść, lecz od razu się zarejestrowałem w programie. Proces zakładania konta w moim przypadku przeszedł bez problemów. I choć swoje warunki już spełniłem w ciągu jednego dnia, zapowiada się dłuższe używanie konta od innych.

Regulamin akcji na wypadek gdyby bank usunął je gdy będzie potrzebny

45 komentarzy:

 1. SK Bank upadł, powtórka z Wołomina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To temat na PP3
   http://polakcandwa.blogspot.com/2015/11/koniec-dziaalnosci-sk-bank-czyli.html

   Usuń
 2. Niech BZ WBK przeprosi tych wszystkich odrzuconych za stracony czas i nie podanie im nawet powodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku wszystko poszło jak trzeba.
   Przypomnę jednak komunikat organizatora z mailem do ewentualnych reklamacji da osób, które z różnych powodów miały problemy:

   Szanowny Panie,
   Prosimy o kontakt: reklamacjeBZWBK@bankzpremia.pl.
   Postaramy się wyjaśnić Pana problem.

   Usuń
  2. Uwaga! BS w Poddębicach będzie chyba następny do upadku! Sprawdzałem niedawno ten bank w KRD i SZOK!!! Jest tam dług na ponad 90 tys zł zarejestrowany pod nr CAF/0002745988/2015.

   Usuń
 3. Proszę o info w jaki sposób można dodać 2 i 3 konto na 4 %

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można. Można mieć trzy konta, ale tylko jedno będzie oprocentowane na 4%.

   Usuń
 4. Polcan ja byłem osobiście w oddziale ponieważ nie doszedł do nich mój skan dowodu. Trochę to dziwne bo już mi założyli konto. Zapytałem się czy mogę mieć 3konta z oprocentowaniem 4%. Pani stwierdziła że tak ale muszę je założyć przez internet. W oddziale będą na 0%. Tylko że regulamin mówi o jednym koncie na 4%. Mam także problem z kartą. Miała być dotykowa ale niestety nie jest

  OdpowiedzUsuń
 5. Polcan można mieć 3 konta na 4 %. W regulaminie jest jasno powiedziane że promocja dotyczy tylko rachunków założonych za pośrednictwem przelewu z innego banku i kuriera. Więc jeśli się np 3 razy podpiszę umowę kurierem to masz 3 konta objęte promocją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założenie internetowo nie działa. Mam drugie konto z oprocentowaniem 0%.
   Czyli twoim zdaniem jakbym założył znów przez kuriera na nowy wniosek, to będzie kolejne 4%? Testowałeś to?

   Usuń
 6. Polcan mylisz się.
  1.wariant I/osoba nie ma konta osobistego w BZWBK /
  można założyć tylko 1/ słownie: jedno /konto godne polecenia z premią 100pln i z oprocentowaniem 4%. Pozostałe 2/ słownie: dwa/ KGP można założyć tylko z oprocentowaniem 4% ale bez dodatkowej stówy.
  2. Wariant drugi/ osoba ma konto osobiste w BZWBK/
  można założyć 3 KGP z oprocentowaniem 4%. /stówy się nie dostaje/
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób to zrobić? Konta oszczędnościowe nie wchodzą w rachubę bo masz:
   1. Na klik - do 1%
   2. A la lokata - do 1,50%
   Więc musi to być KGP. Zakładasz je w oddziale? Internetowo?

   Usuń
  2. Spróbowałem internetowo - da się zamówić na klik:)
   Konto zakłada się tak, że kończy się komunikatem:
   Twoje nowe konto będzie dostępne w wykazie Rachunków Własnych w usłudze BZWBK24 internet (w zakładce Portfel) najpóźniej w ciągu 24 godzin.

   Usuń
  3. Konto już jest aktywne, ale niestety nie macie racji:( Wystarczy kliknąć na szczegóły przy drugim koncie a zobaczycie oprocentowanie 0%.

   W pierwszym przypadku po kliknięciu na szczegóły widzimy wyraźnie podział 4% do kwoty 4000 zł oraz 1% przy nadwyżce.

   Usuń
  4. Polcan a jak otwierałeś te kolejne konta? Podaję cytaty z innych for ekon. "Dwukrotnie dzwoniąc na infolinie banku dostałem odpowiedź że pozostałe dwa ROR-y na 4% można otworzyć TYLKO poprzez kuriera (nowa umowa+skan dowodu, ewentualnie ksero dla kuriera)" i to potwierdzam - bo też uzyskałem taką odpowiedź. A teraz inne cytaty: "Jeden z Czytelników podał dziś, że udało mu się założyć dwa dodatkowe ROR-y na 4% za pośrednictwem kuriera." i drugi cytat: "Potwierdzam. Założyłem 2 i 3 konto ale dopiero za pośrednictwem kuriera (przelewem się nie dało). Wszystkie są na 4% i podpięte do loginu jaki otrzymałem zakładając pierwsze konto od Agory." Tak wiec chyba da się. Sam teraz czekam na kuriera z umowami na dwa kolejne konta, więc przetestuję to na sobie ;)

   Usuń
  5. Na razie założyłem jedno z bankowości internetowej i się nie powiodło. Więc kolejne będę musiał założyć przez kuriera.

   Usuń
  6. Mężczyźni :) Ze strony banku: "Do promocji możesz przystąpić...zawierając umowę poprzez przelew internetowy (weryfikacyjny) z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera.Możesz otworzyć tylko jedno konto z wykorzystaniem przelewu internetowego (weryfikacyjnego) z innego banku".
   Dwa pozostałe konta, chcąc skorzystać z promocyjnego oprocentowania-4%, otwieramy za pośrednictwem kuriera. Jest to jedyna opcja.

   Usuń
 7. Te zamawianie 3 razy kuriera i za każdym razem ponownie potrzebne ksero dowodu to kolejny przykład, że ten bank nie działa racjonalnie.
  Za to traktowanie klienta jak petenta w PRL ma opanowane do perfekcji.
  Dzieki tej promocji i jak potraktowali dużą część klientów odrzucając bez możliwości uzyskania wyjaśnień , BZ WBK jest na czele banków które nienawidzę!
  Tym co się udało gratuluję ale ostrzegam , że w razie jakiś problemów doświadczycie obsługi jak z PRL.

  OdpowiedzUsuń
 8. Do Polcan.
  Konto KGP ze 100pln i 4 % do 4000 pow. 1% zakładamy z innego regulaminu a dwa pozostałe z innego/ można trzy gdy się już miało jakieś konto osobiste w BZWBK/.
  1. Konto ze 100 pln i 4% można założyć za pośrednictwem Agory- korzystając z linku na Twoim blogu. Można je założyć tylko składając wniosek przez internet i podpisując umowę poprzez kuriera lub przelew weryfikacyjny. Tego konta nie mogą założyć tylko osoby, które od 31 sierpnia posiadały konto osobiste w BZWBK prowadzone w złotych.Wniosek składać można tylko do 23 listopada b.r. patrz Regulamin:
  https://godnepolecenia.zpremia.pl/static/promocja/godnepolecenia.zpremia.pl/lpv1/img/Regulamin_promocji.pdf

  2. Dwa KGP/ ale bez premii 100pln / można założyć poprzez przelew weryfikacyjny lub kuriera jeżeli już jedno KGP założyliśmy za pośrednictwem Agory. Te dwa konta będą oprocentowane na 4% do 4tys. i 1% pow. 4tys. Wnioski można składać do 30 czerwca 2016
  3. Trzy KGP można założyć jeżeli mamy już konto osobiste w w BZWBK .Tutaj termin mamy do 30 czerwca 2016r. Zakładamy je wszystkie za pośrednictwem internetu lub kuriera. Wszystkie mają oprocentowanie 4% do 4tys. i 1% pow. 4tys.
  Patrz : Regulamin" Konto na 4%" http://static3.bzwbk.pl/asset/r/e/g/regulamin-kgp-4proc_58312.pdf

  Uwagi praktyczne:
  System elektroniczny BZWBK jest niedostosowany do promocji. - najlepiej pierwsze konto założyć przez przelew weryfikacyjny a dwa pozostałe za pośrednictwem kuriera lub wszystkie trzy przez kuriera,
  - wniosek o konto ze 100pln + 4% składamy z linku Polcana,
  - wnioski o konto tylko z 4%/ bez stówy/ składamy ze strony BZWBK klikając w napis złóż wniosek przez internet/ napis na czerwonym tle/ z lewej strony pod logo i konta osobiste/
  - konta założone ze strony BZWBK ale z innej "formatki"/ niż wyżej opisana/ nie maja oprocentowania 4%
  - Konta założone za pośrednictwem bankowości elektronicznej z własnego konta w BZWBK nie maja oprocentowania 4%,
  - do kont założonych za pośrednictwem internetu wysyłają e-mailem umowę wg, której konto jest oprocentowane na 0% ale po zalogowaniu się na nowowozałożone konta widnieje oprocentowanie 4%. I ono obowiązuje.
  Waldemar


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy do tych pozostałych dwóch kont trzeba mieć kartę, żeby było darmowe i ewentualnie dokonać nią jakiejś płatności?

   Usuń
  2. Też interesuje mnie, czy konieczne jest wnioskowanie o 2 dodatkowe karty?
   Walder, te 2 wnioski ze strony WBK składałeś po dopełnieniu wszystkich formalności i uruchomieniu przez bank konta z promocji Agory, czy jednocześnie (równolegle). Ma to jakieś znaczenie?

   Usuń
  3. Nie jest konieczna karta do pozostałych kont potwierdzone telefonicznie.

   Usuń
 9. 4% od 4000 zł daje 129,60 zł po roku. Do tego dojdzie te 100 zł, razem ok. 230 zł po roku. Czy ktoś policzył, ile trzeba stracić czasu i nerwów, żeby to mieć? Przecież czas to też pieniądz, a zdrowia się nie kupi! LUDZIE, O CO WY SIĘ BIJECIE??? Przecież podobne, a może wkrótce lepsze zyski będą w innych miejscach. Trzeba poszukać albo poczekać. A od takich "wabików" trzymajcie się z daleka, one nie są dla Was, tylko dla banków!

  OdpowiedzUsuń
 10. Do anonimowy 23 listopada 10:11
  Aby otrzymać stówkę należy składać wniosek o KGP w promocji Agory i trzeba wziąć kartę/ z linku Polcana dobrze wchodzi/.
  Dwa pozostałe składamy ze strony BZWBK w sposób opisany przeze mnie wyżej. W tym wypadku kart brać nie musimy.
  Najpierw składać należy wniosek za pośrednictwem Agory a później/ kilka minut/ ze strony BZWBK. Regulamin pozwala założyć tylko jedno konto poprzez przelew weryfikacyjny ale to się nie zawsze sprawdza. Założyłem już 15 KGP/ rodzina/ z czego w 1 wypadku wszystkie 3 ze strony WBK poprzez przelew weryfikacyjny/ system przyjął/ w dwóch pozostałych wypadkach 2 przelew, 1 kurier a w 2 następnych wszystkie trzy przez kuriera.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A propos 15 kont - zawsze się zastanawiałem jak to jest z wielokrotnym wykorzystywaniem promocji dzięki rodzinie/znajomym.
   Nigdy z tego nie skorzystałem, bo bałem się, że rodzina/znajomy może mieć kłopot ze skarbówką, gdy ta zapyta np. skąd nagle u danej osoby wzięło się w sumie 12k na 3 kontach i dlaczego ta osoba nie odprowadziła podatku od tego zysku.
   Waldemar, może wiesz jak to jest, skoro korzystasz?

   Proszę w wypowiedziach rozróżniać przypadki rodzina vs znajomy, jeśli to ma znaczenie (może rodzinie mogę przelać i będzie czysta, a znajomemu nie mogę?).

   Polcan, a może Ty już o tym pisałeś albo napiszesz?

   Dzięki,
   Bartek

   Usuń
 11. Dociekliwy pozwól czytelnikom niech każdy decyduje za siebie.Jednemu się opłaca innemu nie. W sumie to na tym blogu są starzy wyjadacze i sami potrafią ocenić atrakcyjność oferty.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zastanawiam się gdzie jest haczyk z tymi kontami na 4%. Mam już konto w BZWBK więc skorzystałam z możliwości założenia 3 kont /bez premii/ co uczyniłam dzisiaj. Napisane jest, że gwarantowany procent do 30.06.2017r. Jednym słowem mogę spokojnie ulokować 12 tys na 4% na dłuższy czas bez dodatków. Dzisiejsze wabiki czyli lokaty dla nowych klientów na 2/3 miesiące - rzadko który bank proponuje 4% a tu taka niespodzianka. Może ten dopisek, że oprocentowanie KGP jest zmienne może okazać się czymś zaskakującym.

  OdpowiedzUsuń
 13. A w IDEA Banku: "Lokata ANDRZEJKOWA - oprocentowanie 3,25% w skali roku, okres lokaty to 4 miesiące, kwota lokaty od 1 000 zł do 1 000 000 zł" Nawet nieźle jak dla tych co się nie załapali na inne promocje ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Tylko dziwne jest to,że w karcie produktu termin ważności wniosku jest 14 dni,a po złożeniu wniosku widnieje ważność 5 dni.

  OdpowiedzUsuń
 15. Przedłużyli ponoć do piątku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, dlatego dziś pojawiła się nowa oferta z Optimą. W przeciwnym razie Optima byłaby opublikowana na innym blogu.

   Usuń
 16. Założyłem Konto Godne Polecenia (KGP) z linka promocji publikowanego w niniejszym blogu. Konto działa, w szczegółach rachunku po zalogowaniu, mam tabelkę z podziałem oprocentowania środków na 4% i 1%. Ale...

  Otrzymałem umowę rachunku KGP na email i w .pdf umowy jest explicite wpisane oprocentowanie tego rachunku na 0%. Rodzi się proste pytanie: czy pieniądze będą oprocentowane na 0% czy na 4%/1%. Czy któryś z Czytelników bloga ma podobną sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo jak Ty. Wydaje mi się, że jest to standardowa umowa do konta KGP, które nie jest oprocentowane (dlatego jest 0%). 4%/1% gwarantuje regulamin promocji "Konto na 4%", który powinieneś otrzymać razem z mailem "potwierdzenie złożenie wniosku" (jest o tym wzmianka w umowie).

   Usuń
 17. Anonimowy 24 listopada 00:05 / Bartek/

  12 tysięcy to relatywnie mała kwota więc raczej Urząd Skarbowy się nie czepnie. Kwestia podatku od zysku nie zależy od deponenta. Bank z automatu każdorazowo pobiera 19% tzw. podatek belki od wypracowanego zysku z lokaty czyli z odsetek. Więc tym się nie martw.
  Promocje wykorzystuję tylko w rodzinie. Znajomych w to nie mieszam. Zapomniałem już jak to jest od strony prawnej ale jak dobrze pamiętam to trzeba przestrzegać regulacji o darowiznach oraz pożyczkach i zobowiązaniach / patrz Kodeks Cywilny/ i wszystko OK. Ze znajomymi takich operacji nie wykonuję.Każdy ma jakąś wizję zarządzania pieniędzmi. Ja uważam, że oferta BZWBK to dobra oferta. Położenie 60 tys. na 4 % na ponad 1,5 roku z możliwością wycofania, w każdej chwili i to bez konsekwencji- odsetki naliczone przecież nie przepadają; KGP działa tu jak konto oszczędnościowe z górną granicą, ulokowanych pieniędzy to rzadka okazja. Ja raczej żałuję, że nie mam już na kogo/ pewnego/ założyć kolejnych kont.
  Bartek w razie pytań pisz.
  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 18. Podany link nie działa ???

  OdpowiedzUsuń
 19. Waldemar i Anonimowy z 24 listopada 2015 00:05,
  Najpierw miałem zamiar podzielić się tutaj z Wami wiadomościami z przeczytanego kiedyś przeze mnie artykułu, ale wykasowałem odpowiedź, bo ani nie jestem prawnikiem, ani nawet nie potrafię w szczegółach przypomnieć sobie opisanego problemu - nie chcę więc wypowiadać opinii, które mogą wprowadzać w błąd, tym bardziej, że sprawa nie jest wcale taka jednoznaczna i łatwa do udowodnienia...
  Jeśli chcecie podrążyć temat, to polecam wrzucić w szukaczkę hasła: depozyt nieprawidłowy, pożyczka, darowizna.
  Napiszę może tylko, że istotą problemu jest chyba określenie zakresu swobody dysponowania powierzonymi środkami.
  MD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Waldemar, MD - dzięki za odpowiedzi.

   Doczytałem i okazuje się, drogi Waldemarze, że musisz uważać, bo Twoja rodzina prawdopodobnie zalega właśnie skarbówce 2% od pożyczki :)
   Depozyt nieprawidłowy - to jest to.
   Poniżej przykład (dwustronicowy artykuł):
   http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/podatki-osobiste/pcc/291430,Depozyt-nieprawidlowy-opodatkowany-PCC-jak-pozyczka.html
   Ojciec pożyczył córce i okazało się, że córka musiała odprowadzić podatek 2%, ale tego nie zrobiła i sąd uznał ją winną.
   Wszystko przez to, że dysponowała (rozporządzała) tymi pieniędzmi.
   Na szczęście można być zwolnionym z podatku od pożyczki w rodzinie.
   Opisane tutaj (dwustronicowy artykuł):
   http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/podatki-osobiste/pcc/291428,PCC-od-pozyczki-kiedy-nie-trzeba-placic-podatku.html

   Waldemar: na górze, w drugim moim zdaniu, napisałem "prawdopodobnie", bo może akurat Twoja rodzina złożyła PCC-3 i jest czysta. Ale wątpię :P

   Generalnie trzymam kciuki, żeby skarbówka Was nie dopadła :)

   Waldemar, napisałeś:
   "Kwestia podatku od zysku nie zależy od deponenta. Bank z automatu każdorazowo pobiera 19% tzw. podatek belki"
   Tak, wiem o tym.
   Pisząc o podatku od zysku miałem na myśli nie odsetki, lecz samą kwotę 12k, którą można chyba uznać za zysk, skoro pojawiła się nagle na kontach danej osoby?
   Gdy ja dostaję wypłatę od pracodawcy to jest to mój zysk i odprowadzany jest od tego podatek.
   Rozumiem, że jak się przeleje pieniądze rodzinie (i nie złoży PCC-3), to trzeba zapłacić tylko 2% podatku od pożyczki i nie ma już potrzeby odprowadzania 19% od zysku?

   Gdyby tak było, to czy mogę dogadać się z pracodawcą, że będzie mi udzielał pożyczek zamiast wypłat? I wtedy zamiast podatku 19% płaciłbym 2%, a pożyczek rzecz jasna nigdy bym nie oddał?

   Pozdrawiam,
   Bartek

   Usuń
 20. Dla mnie jak na razie ten bank to jakaś prowizorka.Wniosek złożony 07.11,kurier 10.11,skan dowodu w placówce 10.11,ponowny skan dowodu 17.11-zaginięce skanu w systemie,funkcjonalność konta 24.11(czyli możliwość zrobienia przelewu). Do dziś tj.27.11 niewidoczna karta w systemie ,czyli jeszcze nie wysłana do mnie.Dwie rozmowy z infolinią ok.10 minut,dzisiejsza przerwana po 10 minutach przez chyba pracownika infolinii.Nie wiem czy jak tak dalej pójdzie wyrobię się z płatnością kartą do 31.12.2015 roku.Może tylko mnie to spotkało,ale dla mnie ten bank to jakaś atrapa.

  OdpowiedzUsuń
 21. Uwaga na AGORA.
  Założyłem konto jednego dnia a następnego dnia założyła konto moja żona z tego samego komputera. Teraz się okazuje, że cwaniaczki z Agora nie chcą żonie wypłacić premii. Ich system nie informuje, że jesteś na czyimś profilu ale konto da się założyć. Bank płaci im pewnie za każde konto ale oni w takim wypadku nie wypłacają premii i tą stówkę kasują sami. System pewnie mają tak celowo skonfigurowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież od dawna wiadomo, że z tego samego komputera na żadnej promocji nie można zakładać kont dla dwóch osób.
   Z tego powodu zakładamy często w pracy konto, jeśli domowy adres został już wykorzystany.
   Jak widać będę musiał to przypominać każdorazowo...

   Usuń
 22. No i premii brak
  a nawet pomimo uzupełnienia danych do przelewu dziś w panelu wpis : przykro nam- nie założyłeś konta ! - dobre

  OdpowiedzUsuń
 23. Czytam twojego bloga od roku i niestety nigdy nie doczytałem , że nie można zakładać kilku kont z tego samego komputera . Założyłem 4 konta ze swojego komputera na różne osoby , a premię otrzymałem na 1 osobę . Twierdzą , że nie mają adresów email w swojej aplikacji . Od miesiąca się odwołuję i same negatywy .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy tego typu promocjach z mojego komputera również korzysta kilka osób z rodziny i premie dostajemy.
   Po podaniu danych jednej osoby musisz wylogowywać się (!) ze strony dedykowanej danej promocji. Następnie ponownie wchodzisz na stronę i podajesz adres e-mail drugiej osoby; potwierdzasz go przez kliknięcie w link otrzymany na podanego maila (drugiej osoby!)
   Działa - trzeba tylko trochę się skupić, żeby nie zamieszać ;)
   MD

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...