poniedziałek, 7 grudnia 2015

100 zł do podziału za otwarcie konta na 4,00% w BZ WBK oraz podkręcanie zysku


Na dobrą sprawę omówiona w ubiegłym tygodniu oferta 100 zł za założenie konta w Banku Śląskim nie jest godna polecenia. Bank ewidentnie zaczyna od dłuższego czasu omijać wyjadaczy wisienek i wydłuża im  okres karencji, który niebawem będzie wynosić dwa lata.

Zupełnie inaczej jest w przypadku Banku Zachodniego. Niedawno skończyła się świetna promocja konta w BZ WBK ze 100% cashback. Okazuje się jednak, że na tym banku dalej da się zarabiać i mogą z tego skorzystać tak nowi klienci banku, jak i ci, którzy tu już posiadają konto.

W łatwy sposób osoba polecająca jak i osoba polecona mogą zarobić po 50 zł. Zabawa polega na tym, że kto chce założyć konto w WBK i zgarnąć 50 zł musi zdobyć kod polecający. 

Dziś nie trzeba już podawać numeru Pesel:)
Jeśli nie masz osoby polecającej wśród bliskich znajomych, możesz oczywiście napisać po taki kod na marszr1@gmail.com Tym razem bank poszedł po rozum do głowy i nie każe już podawać osobom postronnym swojego numeru Pesel, co było dziwacznym pomysłem. Dziś zadziała podanie kodu o numerze: 1009987440.

Promocja potrwa do końca tego roku. I w przeciwieństwie do ING nie ma tutaj ograniczeń co do nowego klienta. Kto nie ma tu konta, może je założyć. Widać więc, że restrykcje zależą tylko i wyłącznie od polityki banku.

Konto można założyć korzystając oczywiście z dedykowanej strony

Co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł do podziału? W zasadzie niewiele. Wystarczy, że polecony wykona płatność kartą na 200 zł i to wszystko:) 


Konto na 4% przyda się każdemu

Nagroda pieniężna zostanie przekazana szybko bo już do końca stycznia 2016 roku. 
WBK nie ma dużych wymagań co swojego do konta, warto więc na pewno skorzystać z jednej z ofert. A najlepiej nawet z trzech, gdyż trzy konta są oprocentowane na 4%.

Tutaj założysz drugie lub trzecie konto z oprocentownaiem 4,00%


Z tego powodu wszyscy uczestnicy niedawnej akcji specjalnej, mogą podkręcić swój zysk nawet dwukrotnie. Dzięki temu można liczyć na cztery procent do kwoty 12.000 zł, a nie tylko 4.000. Oferta ma być ważna jeszcze długo bo aż do połowy 2017. 

Przypomnę też, że nie warto zakładać nowego konta z poziomu bankowości wewnętrznej. Zrobiłem taki test i wypadł on negatywnie, konto było oprocentowane na 0%, więc zamknąłem je szybko w oddziale. Zamierzam jednak założyć dwa kolejne, w końcu 4% to na pewno okazja.

Na koniec przypomnę, że aktywne są także programy poleceń w Inteligo oraz PKO, gdzie do podziału jest 300 zł. W obu przypadkach polecony może zgarnąć po 100 zł. Osoby zainteresowane kodem polecającym mogą także pisać na marszr@gmail.com

Link do regulaminu promocji polecaj bank

32 komentarze:

 1. drugie i trzecie konto jest widoczne w jednym panelu po zalogowaniu, czy każde indywidualne ze swoim logowaniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i czy trzeba na nie wyrobić karty debetowe oraz czy można założyć je poprzez przelew online za 1 zł.

   Usuń
  2. O karty pytałem w oddziale i według pracownika banku nie trzeba posiadać więcej niż jedną.

   Usuń
  3. konto 2. i 3. można założyć tylko w opcji z kurierem. U mnie od wniosku do aktywacji minął równy tydzień. Karty nie są obowiązkowe. Ja nie mam kart i trzy konta pracują na 4%

   Usuń
  4. W jednym panelu

   Usuń
  5. Też potwierdzam że 3 konta są widoczne w jednym panelu. Karty jeszcze nie dostałem.

   Mam pytanie dotyczące promocji zwrotu 100zł po wykonaniu płatności kartą. Wg regulaminu trzeba się gdzieś zalogować i podać nr założonego KGP.

   Czy ktoś już to przećwiczył? Tzn jaka jest strona www do zalogowania żeby potwierdzić konto i udział w promocji? Jak to w praktyce działa?

   FX

   Usuń
 2. Czy jak mam Konto Godne Polecenia i chcę założyć jeszcze dwa to dostaniemy po 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe, czy sam sobie mogę polecić założenie drugiego i trzeciego konta zgarniając obie premie tj. dla polecającego i poleconego. Jakoś w regulaminie nie mogę doczytać się, że osoba polecona nie może mieć już konta w banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej w to wątpię. Prędzej to zadziała jak polecisz się nawzajem z kolegą, który posiada już konto. Możecie spróbować i dajcie znać jak poszło.

   Usuń
 4. Konto otwarte z polecenia nie jest objęte promocją 4% ani zwolnieniem z opłaty za kartę. Dobrze kumam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na to wskazuje logika, lepiej jednak przetestować to na własnej skórze i dać znać innym.
   Ja przetestowałem otwieranie nowego konta w bankowości internetowej i ta opcja jest na pewno wyłączona z 4%.

   Usuń
  2. https://www.centrum24.pl/webforms/?stkn=KNP0653201512071028404529#knp;Page1 polcan przecież 4% jest w umowie

   Usuń
  3. Tez otworzylem dzis przez bankowosc internetowa i zero procent. Potem otworzylem dwa przez infolinie - musza przyslac kuriera. Bez sensu to, ale dla 4 procent warto. Oby szybko nie zniknelo te oprocentowa ie.

   Usuń
 5. Czyli można liczyć na 3 premie za polecenie 3 kont, dobrze zrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego miałoby być ograniczenie do 3 kont? Jedna osoba może mieć trzy konta oprocentowane na 4%, ale to przecież nie znaczy, że masz tylko trzy premie.
   Banki z reguły nie robią ograniczeń co do ilości poleconych kont. Im więcej polecisz, tym więcej możesz zarobić.

   Usuń
  2. Jemu chodzi o polecanie dla jednej osoby - tj. Jesli osoba ktorej polecamy otworzy 3 rachunki na 4 procent to czy dostajemy 3 premie.

   Usuń
 6. OK" ŚW Mikołaj da 50 zł+ 4% . W regulaminie promocji pisze 1konto 4% + 2 0% .

  OdpowiedzUsuń
 7. To jest nowa promocja czy laczy sie z ta poprzednia, bo nie rozumiem. Jak zalozylem z 10 dni temu w tej promocji co dawali premie, to jeszcze moge zgarnac te 50zl ja i osoba polecajaca dodatkowo?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ech, mogę założyć tylko dwa nowe konta bo mam już u nich jedno konto i karte kredytowa dzięki którym płacę co miesiąc za prąd 500zł i oddają po 50zł :) To chyba najlepiej oprocentowana "lokata" :) W czerwcu piszę o zwrot nadpłaty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz powiedzieć coś więcej z tym prądem?

   Usuń
 9. odnośnie 3x4%: Regulamin promocji „Konto na 4%”: "3. W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta. Kolejne Konta nie zostaną objęte Promocją."

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten regulamin programu poleceń to totalnie niedopracowany bubel.
  Nie zabrania mi polecić konta komuś, kto już je ma - wystarczy że założy kolejne.
  Co więcej, regulamin wcale nie wymaga, żeby Polecony wydał 200 zł kartą do tego świeżo-otwartego konta. Wystarczy, że wyda 200 zł po prostu kartą debetową BZ WBK.
  Nic, tylko wykorzystać ich błędy, bo regulamin dostałem na mail-a i potem mogę go użyć.

  Dodatkowo: mógłbym sam polecić sobie konto, bo nigdzie nie napisano, że osoba Polecająca i Polecona nie może być tą samą osobą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz proszę czy rzeczywiście tak to działa ;)

   Usuń
 11. Czy konto otwarte przez to polecenie http://www.bzwbk.pl/polecaj-bank/polecaj-bank.html są oprocentowane na 4%? Chodzi o 2 i 3 konto, jeśli ktoś juz mial wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 12. grupon daje dodatkowe 70 zł na zakupy za założenie konta, oczywiście 100 zł bonusu również.
  https://www.groupon.pl/deals/agora-s-a-3?utm_source=freshmail&utm_medium=e-mail&utm_campaign=BZWBK10122015

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja nie miałem kuriera i mam tylko jedno konto da się zwiększyć do tych 3ch kont w jakiś sposób

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż wniosek z kurierem i po problemie.
   Założyłem w ten sposób i działa, a niebawem uruchamiam drugie, bo kończy się Raifek.

   Usuń
 14. Próbowałem dziś założyć 2 konto i wniosek został odrzucony. Zamówiłem umowę kurierem, zobaczymy co będzie. Ktoś miał podobnie że wniosek o kolejne konta z aktywacją przelewem został odrzucony?

  OdpowiedzUsuń
 15. polcan wyjaśnij dlaczego za kartę została naliczona oplata w wysokości 7 zł. W info banku otrzymałem info, że powinienem zaznaczyć jakąś zgodę (tak jest podobno w regulaminie) ale na ich oficjalnej stronie brak jest takich informacji napisano wyraźnie, że opłata za kartę do 30.06.2017 r. 0zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem którego regulaminu dotyczy Twoja umowa. Tak czy siak warto napisać reklamację i wyrazić "jakąś" zgodę. której bank się przyczepił. Banki zwykle dla nowego klienta jest skłonny pójść na ustępstwa.
   Zawsze zaznaczam zgody, żeby nie było problemów. Problem jak dla mnie żaden, bo przecież niekiedy reklamy są przydatne, a zaoszczędzonych nerwów sporo.

   Usuń
  2. dziękuję ale to nie wyjaśnia problemu zakładałem konto z twojego linka a tam niestety nie ma info o 7 zł. A proszę policzyć ile osób zakłada konto z twojego strony razy 7 zł, czysty interes

   Usuń
 16. Dostaliście już e-mail odnośnie premii gwarantowanej? Info miało być do końca stycznia...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...